Blueneck 12/11 Athens - 13/11 Salonica!

E και γω για Sodom την κόβω την δουλειά αν είμαι Σαλόνικα και δε γυρίσω Καβάλα

Παίδες πηγαίνετε να δείτε Blueneck γιατί δεν παίζει να ξανάρθουν με τέτοιο εισιτήριο. Απλά η καλύτερη νέα post μπάντα αυτή την στιγμή.

Α!
και απόψε όλοι rodeo! : Bliss, Pottergeist, Stereoheathen. Με 7 Έουρα!

No 0002&0003 αλλά sots άσε την διαφήμιση…σε αυτό το live δεν καταλαβαίνεις ότι αν είμαστε πάνω απο 50 άτομα καταστραφήκαμε…άστο να περάσει στο ντουκου…

και εγώ ο μαλάκας κάνω bump…καλό ζώο είμαι και εγώ! :lol:

Πάντως όσοι δεν θα έρθουν στη θεσσαλονίκη γιατί θέλουν να δουν sodom την ίδια μέρα ας έχουν υπόψη τους ότι το live θα αρχίσει 11.30 και οι blueneck θα έχουν support οπότε πιστεύω ότι προλαβαίνουν και τα 2 live χαλαρά! Το gaia είναι πολύ κοντά στο 8ball.:wink:

kαταρχην γαμ@το ότι Sodom και Blueneck συνδιάζονται έστω και στη σκέψη κάποιων… νόμιζα ότι αρμένιζα μόνος στον στραβό γυαλό…
αλλά, και οι Sodom θα έχουν 3 σαπόρτ νομίζω, και οι συνθήκες του εκεί μαγαζιού ποτέ δεν ευνοούν live για μετά… άσε που από Sodom/Overgraven σε ησυχία τύπου Blueneck… γουστάρω!

Στο Gaia, στις 21:00 θα ξεκινήσει ο Peter Hammil, και ΜΕΤΑ θα βγουν οι Blueneck, κατά τις 23:30 το νωρίτερο (με διαφορετικό εισιτήριο δυστυχώς :p).
Kαλή φάση που θα βγουν αργά και θα έχει λίγο κόσμο, διότι θα αποφύγουμε τους #$*@ speakers. Σε τέτοια live οι ποζεροπαρλαπίπες είναι ό,τι χειρότερο.

Στο http://blueneckthes.eventbrite.com/ θα βρείτε ιντερνετικά φτηνά εισιτήρια.

Βγάλαμε (ή έστω μας βγάλανε :p)!

Εμείς κι εμείς θά 'μαστε.

Θα γούσταρα να τους έβλεπα,απο myspace που άκουσα είναι γαμάτοι σε πολύ κοντινές φόρμες με GIAA αλλά καθότι φράγκα πολλά δεν παίζουνε και την ίδια ώρα θα είμαι Sodom που δεν το χάνω με τίποτα είναι πολύ δύσκολο να την παλέψω!

Ατμόσφαιρα…συναίσθημα…ότι δεν είχαν οι sparowes, απλόχερα χθες μας το χάρισε η πεντάδα από το Bristol…και το six dogs έμοιαζε ιδανικό χθες για να κλείσει όλη αυτήν την ατμόσφαιρα στα λίγα τετραγωνικά του…σε μεγαλύτερο χώρο νομίζω θα χανόταν αυτή η αμεσότητα…Εν ολίγοις πολύ όμορφες εκτελέσεις, χάσιμο στις μελωδίες και πραγματικά όμορφη μουσική…Οι cinecod άλλη μια εξαιρετική εγχώρια μπάντα!

Ήμασταν γύρω στα 80 άτομα ευτύχως ανθρώπινα…Μετά και το χθεσινό απέδειξαν ότι είναι διαμαντάκι του χώρου.

λέω να πάω κατά τις 12 σήμερα… καλά είναι?
το βλέπω να γαμιέται με τον Hamill, να τα πίνουν τα ουισκάκια και τα τσαγάκια τους
και να πάμε αρκετά αργά…
και την άλλη έχει και ASTPAI!!!

80; Εγώ νομίζω ότι ήμασταν καμιά 50ρια.

Άψογη εκτέλεση των κομματιών από το συγκρότημα. Η μία ώρα που έπαιξαν πέρασε χωρίς να το καταλάβω. Δυστυχώς δεν έπαιξαν Epiphany. Στα μείον της βραδιάς ο ήχος στα φωνητικά(κυρίως στο μικρόφωνο πάνω από το αρμόνιο).

Tyler, χακαρες το PC μου και υπέκλεψες κομμάτια του ερχόμενου review; :stuck_out_tongue: