Bob Dylan - Terra Vibe Park - 29.05.2010

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!

http://www.bobdylan.com/tour :D:D:D

[SIZE=“4”]ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!![/SIZE]

ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΦΕΤΟΣ??? ΠΩΣ ΤΗΝ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ? ΟΛΟΙ ΝΤΟΥ?

ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ8O8O8O

Ω γαμωτο…Ελπιζω δευτερα να γραφω κατι οχι σημαντικο γιατι ειναι και Μπολτ Θροουερ την αλλη μερα…Αλλα αν ηταν να καψω ενα απο τα 2 θα ηταν (δυστυχως) οι Μπολτ.

Αι σιχτιρ γαμω το στανιο σας μεσα.Μου γαμω το κωλοχωρι.

Ρε ας πάρουν ντίλαν, μπιγκ 4, ραμσταιν τις μέρες του rockwave κι ας πάνε το σάπιο rockwave τον ιούνη

Μας γάμησαν με τον ιούνιο

ενδιαφέρον!!! να δούμε πως θα πάρουμε πτυχίο με όλα αυτά τα live…

^^πεστα:lol::lol:

[SIZE=“6”]ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ[/SIZE]

[SIZE=“6”]ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ, ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΩΩΩΡΡΡΑΑΑΑΑ!!![/SIZE]

[SIZE=“5”]ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΦΕΤΟΣ???[/SIZE]

[SIZE=“5”]ΠΣΣΣΤ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΕΣ…ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ…ΚΑΤΑ ΔΩ ΠΕΦΤΕΙ…ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑ…ΣΑΣ ΓΑΜΩ,ΜΕΤΑ ΕΚΤΙΜΗΣΗΣ…[/SIZE]

Ωραιο το νεο,ψηνομαι απειρα να τον δω.:slight_smile:

Να δω ομως ποσο θα εχει το εισητηριο(περιττο να σας πω οτι το 2006 στη περιοδεια του Modern Times για το live στη Γερμανια εκανε 60 ευρω,μαλλον εδω θα πεσει ακριβοτερο).:-k

τι παθανε ολοι φετος ρε γαμωτο…σαν τις μυγες στο σκατο

[SIZE=“7”]ω θεοι!!![/SIZE]8O:vibrate::o8O8O:bow2::yes::vibrate: [SIZE=“6”]εννοειται θα παω[/SIZE]

και γαμώ θα είναι αλλά είναι σε περίοδο που δεν θα είμαι εδώ, υπο άλλες συνθήκες θα ζήλευα και θα καταριόμουν αλλά τον έχω ήδη δει μια φορά οπότε καλά να περάσετε

πoιος τους φερνει ? η eleven του ντεμη?

μπα ακυρο τωρα ειδα οτι ειναι στο τερρα αρα ο ντιντις

δεν το πιασα το σχολιάκι με τον χάρτη… αλλά να αναφέρω ότι έρχεται Ελλάδα αλλά πάει και Βουλγαρία… ξέχωρα απο Bolt Thrower… και μην ξεχνάτε, πρώτο λάιβ μετά από μήνες στο Αθήνα, αλλά ο Dylan ζεστένεται και πάει…

Πολυ καλα νεα…Αν δεν υπαρχει εξωπραγματικο τικετ μια χαρα θα κατσει…

[SIZE=“6”]ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΠΑΘΩ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ[/SIZE]

ο μεγαλύτερος καλλιτέχνης του αιώνα που μας πέρασε, ότι πιο αγαπημένο έχω στη μουσική, έρχεται Αθήνα!!!8O8O8O

Δεν ξέρω τι λέτε. Εγω με τον Dylan κλείνω συναυλιακά! Και ας μην έχω δει Rush:p

Εννοείται ότι θα είμαστε εκεί, αλλά να πω και μια κακία; Δεν είναι και ό,τι καλύτερο μπορεί να δει κανείς live. Ελπίζω να με διαψεύσει.

Αρρώστια!Συγκίνηση!Ένας από τους εναπομείνατες ζωντανούς ΘΡΥΛΟΥΣ live!!!Yeah!!!