Bob Dylan - Terra Vibe Park - 29.05.2010

ετσι. ειναι τοσο τεραστιος καλλιτεχνης που δε χανεται, αλλα το 89 στη λεωφορο που τον ειχα δει ηταν απιστευτα νωθρος, εσωσε το λαιβ ο Van Morrison που ετυχε να ειναι Αθηνα εκεινη τη μερα και ανεβηκε στη σκηνη και ειπαν μαζι 3 τραγουδια.

ποσες φορες εχει παιξει στην ελλαδα??

[SIZE=“6”]ΑΑΑΑΥΤΑΑΑΑ ΕΙΝΑΙ!!![/SIZE]

ok μετά από αυτό μπορώ να πω ότι μεγαλώσανε η ελπίδες μου για Rush, Eloy και Queen!!! :smiley:

ρε γμτ τι γίνετε φέτος…? ξαφνικά μας αγάπησαν και έχουμε οικονομική κρίση… σιγά μην καταφέρω να πάω και διακοπές!!!:lol: :lol: :lol:

Εντάξει παιδιά…τέλος…κλείσαμε μετά από αυτό…δηλαδή…τι …εε…

Ξέρω γιατί γίνεται έτσι χαμός, ο οποίος θα συνεχίσει και του χρόνου…Οι Μάγια είχαν δίκιο…Το 2012 είναι το τέλος του κόσμου…

BOB DYLAN ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε…

Και μην ακούσω για χωράφια και τιμές…αίντε…(τουλάχιστον όχι πριν τις δούμε τις τιμές,…:P)…και να γίνει λίσο χαμός να το γυρισούμε σε ΟΑΚΑ…καλύτερα…βολεύει…

Ω ρε φίλε.

Η μέλισσα??

Άι στο διάολο ντιντή.

Am already there

Δεν χάνεται…

Το θέμα είναι βέβαια πώς από το χωράφι, τα λουλούδια και να σκέφτομαι για το κορίτσι απ’το north country faire θα περάσω σε mode honour-valour-pride (από 'κει το laid to rest mode είναι πολύ εύκολο :slight_smile: )

πω πω…8O8O8O8O8O

Ενταξει δεν το γλυτωσα το Μαλακασαιικο…Δυστυχως…

Αλλα τι να λεμε τωρα…Τεραστιος καλλιτεχνης τον οποιο θελω να δω και θα παω αφου θα ειμαι εντος Ελλαδας 29/5…

Ελπιζω να μην ειναι πανω απο 50αρι γιατι θα μπω σε σκεψεις…

ta live tou den lene ke poli an den ise poromenos fan… ton ida persi sto londino … apla sas leo, min perimenete me kamia poutana epikinonia me to kino/en8ousiasmo/i tin ektelesi tou tragoudiou na miazi esto ke sto elaxisto me to CD…

etsi gia na min pate ke apogoiteftite

αντε ρε σοβαρα…ειχα διαβασει και απο αλλους στο παρεθον οτι στα λαηβ του δεν ειναι και τοσο καλος αλλα ελεγα οτι ειναι υπερβολικοι…
τεσπα δεν νομιζω να παω δεν ειμαι και φαν του…

Προσωπικα θα περιμενω να συγκρινω τιμες με Σοφια.

Για το αλλο που αναφερθηκε, οτι οι εκτελεσεις στα λαιβ δε μοιαζουν με αυτες των δισκων, το θεωρω εντελως ακυρο να αναφερεται ως μειονεκτημα. Για μενα ειναι credit του κερατα, δειχνει πραγματικο καλλιτεχνη.

BOB DYLAN ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!! το γεγονος του καλοκαιριου!

Η μονη συναυλια που θα αλλαζα τους big 4.Ο ανθρωπος ειναι θεος.

όντως είναι ζωντανός μύθος αλλά φοβάμαι για το τι είδους live θα κάνει… ελπίζω να καταφέρει να μας την σηκώσει ( την τρίχα εννοώ :stuck_out_tongue: )… εννοείται ότι θα είμαστε εκεί…
ξέρει κανένας τι είδους μπάντα κουβαλάει?

εγώ πάντως θα ανηφορίσω για Σόφια… οι κριτικές για το μέρος της συναυλίας είναι διθυραμβικές… να γνωρίσω και την πόλη για το Sonisphere αργότερα…

Θα εξαρτηθεί από την τιμή και από τα οικονομικά μου εκείνο τον καιρό.

Πεστα ρε χοκαμ!δηλαδη ελεος πια…δεν ειναι οτι βαριεμαι να κατεβαινω , ισα ισα θα δω και ολους τους φιλους αθηνα κτλπα αλλα δεν γινεται αλλο…ποσες φορες να πας αθηνα με εισιτηρια τραινου η βενζινες σου βγαινει δυο φορες το εισιτηριο της συναυλιας!

αλλα μπομπ ντυλαν ρεεε τα 60s ζουνε αρκουδαιηδες!

αυτα ΕΙΝΑΙ πολυ καλα νεα!!!