Bolt Thrower

@ captain clegg :Ναι μωρέ αλλά ξέρεις γιατί το λένε…έχει μέσα το no guts no glory και το powder burns

ΟΛΑ ΜΑΖΙ!!!
:metal::metal::metal::metal::metal:

Νταξ τωρα για μένα εχει μια ελαφρα κεφαλή το ΙV Crusade και το Honour Valour Pride

εγω ειπα πιο πριν…ΧΩΡΙΣ no guts εχει ηδη 4 κομματαρες!

Mercenary,Powder burns,to the last,Infiltrator.
και μετα no guts no glory …και ΟΛΑ τα αλλα!:stuck_out_tongue:

σε “παω” :wink:

απο τα πιο αδικημενα τους!

Οκ μιλάμε πάντα στα μέτρα του οτι όλα τα σπάνε έτσι;;;

το γέλιο με μένα προσωπικά είναι οτι με ο Mercenary τους γνώρισα…χεχεχεχε. Αλλα όταν ακουσα τους αλλους τους δίσκους τους ρε παιδιά αμέσως το κατάλαβα οτι ειναι ο πιο χαλαρουίτα δισκος τους.

βασικα γιάυτο μου αρεσει περισσοτερο…

η ανατολιτικη κλιμακα βαραει κοκκινα, και groovαρει οπως κανενα αλλο!

Αγαπημένη μπάντα,τι να λέμε τώρα!Έχουν μιλήσει για 'μένα οι προηγούμενοι,ως σαφώς πιο έμπειροι επι του θέματος.Εγώ,επειδή απο όσα έχω ακούσει,δεν έχω βρει κάποιο album να με χαλάει ή να μπορώ να ξεχωρίσω,ψήφισα την προτελευταία επιλογή:D
Υστ:Κι εγώ στις προσευχές!!!

Οκ αν το βλέπεις έτσι συμφωνώ. Βρηκαμε το πιο καλοκαιρινο αλμπουμ-αλμπουμ για παραλία λοιπόν των Bolt Thrower:D

Kι όμως το honour-valour-pride είναι ίσως το πιο αδύναμό τους.Καλά για μένα σίγουρα είναι…Από την άλλη όλι ξέρουμε σαν τι είναι οι γνώμες…όλοι έχουμε από μια.

:stuck_out_tongue:

βασικα, μπορω να ακουσω απο το τριτο και μετα οποιοδηποτε,οπουδηποτε, ασχετα με εποχη,ωρα ή διαθεση!

Ναι βασικά και γω αυτό εννοούσα. Όπως και να χει την ατμόσφαιρα του πολέμου στην περνάνε στο πετσί σου και σε περνάν και από τη μια αλλά και από την άλλη πλευρά.

Από εκεί και πέρα εγώ πάντως ζορίζομαι να βρώ αδύναμο Album(μην πω και αδύναμο τραγούδι). Παρόλαυτά το Honour - Valour - Pride είναι αδικημένο και πιστεύω ότι θα έδειχνε αλλιώς αν ήταν ο Willets στα φωνητικά.

λίγα με τον Ινγκραμ μην έχουμε φονικό ε! :lightsabre::lightsabre:

σε αυτο το αλμπουμ ειναι ο ανθρωπος με τη φωνη-γυαλοχαρτο!:stuck_out_tongue:

Εντάξει μωρέ δεν τον έθιξα απλά ο Willets μου αρέσει περισσότερο.

τι θα γίνει με τα J.I.L.F. ρε?

Φοβερο συγκροτημα !!!

Σιγουρα μεσα στο top-3 για τα αγαπημενα μου death metal συγκροτηματα !!

Απιστευτοι ρυθμοι. Ξερουν να χειριζονται το αθλημα αψογα.

Επελεξα το Those Once Loyal.

Tι λεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες?

Για το ο οχι για το Honour…

Περα απ την πλάκα διαφωνώ

απο τα πολυ αγαπημενα μου γκρουπ…εννοειται καλυτερο τους το warmastet και λιιιιγο πιο κατω το for victory

για το χειροτερο θα συμφωνησω με την κορπσεττε και θα πω και εγω το honour valour pride, ενω ο willets ειναι εμβληματικη φωνη στο ντεθ μεταλ…ο ινγκραμ ειναι απλα καλος 8)

φερτε τους στο αν

δε με νοιάζει που.απλώς φέρτε τους

Η αντρικη ντεθ μεταλ μπαντα που δεν γουσταρουν μονο καφροι γιεα…Και μενα μ αρεσουν αν και γενικως δεν ακουω τετοια πραματα…Απο οσο εχω ακουσει λεω for victory που εχει και αυτη την αιστευτη εξωφυλλαρα και υμνους μεσα…Το those once loyal δεν μ αρεσει τοσο…Και νομιζω οτι ο παλιος τραγουδιστης ηταν καλυτερος:-s…

μα αυτός που τραγουδάει στο those once loyal ΕΙΝΑΙ ο παλιός τραγουδιστής