Bolt Thrower

Ω ρε φίλε, ποιος το άνοιξε και μου βάζει δύσκολα? Να πω μπαντάρα, θα φανώ γραφικός. ΟΚ, οι Bolt Thrower συγκρίνονται μόνο με τέτοια πράγματα


Ότι και να πεις είναι λίγο. Προσωπικά είμαι ανάμεσα σε Ιν Μπάτλ, Φορ Βίκτορυ (το πρώτο που άκουσα) και Μέρσενέρι.

Μάλλον όμως θα προτιμήσω το τελευταίο, γιατί όταν βγήκε έγινε της $#^$λας.Τρομερό impact, όλοι έπαθαν κολούμπρα τότε…:smiley:

Α και: αν πετύχω αυτόν που μου το χα δανείσει και δεν το επέστρεψε ποτέ (υπάρχουν και τέτοιοι), θα τον περάσω από πάνω του σαν την αποπάνω φωτό:lightsabre:

bolt thrower=κατεδαφιση
πραγματικα δεν ξερω τι να πω για την κορυφαια (για μενα) death metal μπαντα…ριφς οδοστρωτηρες, ρυθμοι που σπανε κοκκαλα…ΠΟΛΕΜΟΣ

πολυ δυσκολο να επιλεξεις αλμπουμ…το πρωτο που ακουσα ηταν το honour valour, το πρωτο που αγαπησα το those once loyal αλλα θα πω warmaster :D:D

Alone you stand - The final parody
Destined to silence - A memorial to mortality

Carved in stone - A tribute to the dead
For nameless victims - Whose litany is unread

Never Forgotten - War’s memory lingers on
A dark reminder - To mankind’s oblivion

This solemn image - Constructed with resolution
A monument - To war’s terminal conclusion

:bow2::respect::drunk::band::metal:

μαλλον εννοει τον προηγουμενο (?) Ινγκραμ .

[SIZE=“2”][B]Sacrificed - The fallen lie
All areas - Now pacified
As they are - We shall become
The glory of… another battle won

The long dark path - Journey on
May lose the war - This day is done
Await tomorrow - Foretold destiny
Withdraw the veil - Friend or enemy

Constructed
Too much haste
All is now
Laid to waste[/B][/SIZE]

[SIZE=“2”][B]Raise the shield or be cast in to death
Take a final, look your final breath
Innocent victims of war
No turning back, IN BATTLE THERE IS NO LAW!

NO LAW![/B][/SIZE]

Tι να πει κανεις παραπανω απ τις προηγουμενες εικονες?Δεν υπαρχει πιο χαρακτηριστικη λεξη απ την λεξη οδοστρωτηρας για τη συγκεκριμενη μπαντα!(Σε συνδυασμο με ελικοπτερα,τανκ,σταλονε κλπ!)Π Ο Λ Ε Μ Ο Σ!!!

Αγαπαμε Jo Bench

Kαι επισης αγαπαμε το πρωτο τους διαμαντακι με το αγαπημενο μου απο τα εξωφυλλα τους Ιn battle there is no law!Πρεπει οπωσδηποτε να το βρω σε μπλουζακι αυτο γαμωτο!Θα εδινα την ψηφο σε ολα (δεν χρειαζεται να μιλησω για αυτα!:D) αλλα επειδη δεν εχει καμια ψηφο την παιρνει αυτο.

[SIZE=“4”]ΦΕΡΤΕ BOLT THROWER ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!![/SIZE]
:band::band::papas::papas::papas::papas:

Αλλαζω την υπογραφη μου. Ρε δε παει αλλο ρε. Δε παει αλλο.

Γκρουπάρα! Είμαι μεταξύ Warmaster και Τhose Once Loyal το οποίο ακούω πολύ τώρα τελευταία…δεν ξέρω το αφήνω για λίγο.

Βάλε και τυρέμπορες στην υπογραφή για να ταιριάζει με του Bleeding.

Ρε αντε γεια ρε. :lol:

ΦΕΡΤΕ BOLT THROWER ΡΕΕΕΕΕ.

Φέρτε τους ρε τυρέμπορες!!!

(αλλά δεν τα λέτε κ δεν τα γράφετε και αναγκάζομαι να τα λέω εγώ! :p)

φέρτε BOLT THROWER ρε τυρέμπορες!!!

Το ψωμοτυρι παει μονο με Eyehategod. Ολα κι ολα.

Για Bolt Thrower θα λεγαμε λαδεμπορες, απ τα κανονια κι ετσι.

φέρτε BOLT THROWER ρε γρασέμπορες!!!

Επισης, παρακαλω να σημειωθει στα πρακτικα πως το παραπισω επικοτρουμεταλλικοποστ εχει αφιερωθει στη Κορπσετ. Ευχαριστω.

A ευχαριστω το ειδα τωρα…τα χα κανει σαλατα με τους τραγουδιστες τους…Και παλι στο those once loyal τα φωνητικα του μου φαινονται πιο επιπεδα…Τεσπα δεν μιλαω γιατι θα φαω καμια αδεσποτη…

αποοοοοοψειιιιςς!!!:stuck_out_tongue:

εμενα παντως (αν και μου αρεσουν) μου φαινονται πιο φλαταρισμενα τα φωνητικα του Ινγκραμ στο Ονορ…
οπως και να εχει:

[SIZE=“7”]ΦΕΡ΄ΤΕ ΓΙΑ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΟΥΣ BOLT THROWER ΡΕ ΓΙΔΟΓ@@@ΔΕΣ!!![/SIZE]

was it a tad too much?
just a bit over the line?

was it?:-k

A.Ευχαριστώ θερμά…θα ανταποδώσω μόλις σταματήσω να πνίγομαι στη δουλειά.Ζήτω οι bolt thrower.Μας ενώνουν

φωνη λαου…

[SIZE=“7”]ΦΕΡΤΕ BOLT THROWER ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ[/SIZE]

Μόνο το Τhose…έχω ακούσει ολόκληρο και δεν χρειάζεται να λέω πόσο γαμάτο είναι.
Βασικά παίζουν το στυλ death που μαρέσει περισσότερο.
Πρέπει να ακούσω και κανά 2 ακόμη το συντομότερο.

Δεν θα μπορουσα να τα πω καλυτερα !
Respect στον Angmar για το post του.Αλλαξα και εγω υπογραφη !
Στο παρασυνθημα τωρα !
Η μπαντα που ειναι μια μιξη αυτου

και αυτου

Δεν μπορει να ειναι τυχαια.Εχουμε να κανουμε με τους Motorhead του ακραιου ηχου οσον αφορα
την εμμονη στον ηχο,τον ογκο,το groove και το ποσο-γαμανε-ο-θεοι-του-μεταλ-αυτοι-οι-τυποι.
Ειναι η μοναδικη μπαντα που δεν μπορω να την ακουσω με χαμηλα την ενταση.Δεν γινεται ρε αδερφε !
Δεν μπαινω στο trip να συγκρινω δισκους.Ειναι σαν να μου λετε ποιο δαχτυλο να κοψω.
Η μονη συγκριση που δεχομαι ειναι για τα εξωφυλλα.
Καθε φορα που μπαινει αυτο το ριφ του World Eater επικρατει σιγη στον χωρο και μετα
Woooooooooooorllldddddd Eeeeeeeeeeeeeaaaaaaaateeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrr !