Bolt Thrower

οκ μέχρι τώρα πόσοι έχουμε αλλάξει την υπογραφή μας? 4?γαμώ!

8)8)8)

Επίσης η μπάντα είναι αυτά (απάντηση στον αγαπητό Angmar)

και

το μεν γιατί cracks/smashes/grinds the earth apart/open το δε γιατί ισοπεδώνει…θα έβαζα και τπτ που να ανοίγει κώλους αλλά είμαι κιουρία


ΠΑΙΔΙΑ ΕΣΠΑΣΑ ΤΗ ΧΙΛΙΑΔΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!ΑΙΝΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

[I][SIZE=“4”][COLOR=“DarkRed”]Nothing left for us to slaughter

Annihilation achieved[/COLOR][/SIZE][/I]

[B][SIZE=“5”]Where next to conqueeeeeeeeeeeeeer?[/SIZE]
[/B]

Yστερ(ι)όγραφο :Και εις ανώτερα κάπταιν:)

xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaaxxaa ευχαριστω corpsette!!!

οπως καταλαβαινεις με εχει πιασει κ μένα υστερία!!!

Drunk BOLT THROWER N ROLL!!!

Εγώ το χω πει και κανείς δε μ ακούει.Να κάνουμε ένα bolt thrower παρτυ.θα φέρω και την κατάλληλη αρματωσιά

Κ ΓΩ ΘΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΤΙΣ ΟΡΔΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΒΟΡΡΑ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΜΕΝΕΣ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΤΟΥΣ ΠΡΟΦΗΤΕΣ ΤΗΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗΣ, ΠΟΥ ΟΙ ΘΝΗΤΟΙ ΤΟΥΣ ΞΕΡΟΥΝ ΩΣ BOLT THROWER, ΟΥΡΛΙΑΖΟΝΤΑΣ!!!

χαχαχαχ ψήνομαι.φέρτους

χεχεχε

Εννοούσα σπιτι μου/στο μαγαζί της γωνίας/στο Αν κλπ.Προς θεού όχι σε open air fest.Η έστω να οργανώσουμε κάνα έρανο για να πάμε στο MDF…προφταίνουμε και δε προφταίνουμε…

ναι ρε εννοείτε οχι σε ανοιχτο χωρο!!!

ετσι να μη ξέρουμε απο που να φυγουμε! ν αφησουμε εκει τα κοκκαλα μας καθως θα ματωνουνε τ αυτια μας! να πεθαίνουμε ενας ενας με ενα παρανοικο χαμογελο στα χειλη και οι 2 τελευταιοι που θα μεινουνε να αλληλοεξωντοθούν!

οκ νομίζω έχουμε ψιλογ…σει το θρεντ του DarthVader με τις προσωπικές μας φαντασιώσεις για τη μπάντα χαχαχαχαχ.Και τι δε θα δίνα για να έρχονταν πάντως.Να σε υπολογίζω για τα ερωτικά ραβασάκια???Τα αγόρια στη Τζο,τα κορίτσα στον Καρλ

Βασικά δε νομιζω να διαφωνει ιδιαιτερα με οτι λέμε ο Νταρθ αλλα σταματάω. Ω ναι να με υπολογίζεις

Τέλεια!θα σε ενημερώσω για την εκστρατεία.Για την ώρα πάω να νανουριστώ με το Final Revelation…

In this kingdom of the mindless
we are born to suffer

Κάντε δουλειά σας παιδάκια και γω για τη μέρα που θα έρθουν ζω για να γίνει της καραπουτ@@@@ας.

Warmaster,Fourth Crusade,Honour,Valour,Pride ειναι τα κορυφαια τους για μενα.

Αν και δε πολυκουω Death Metal οι Bolt Thrower ειναι απο τις λιγες μπαντες που εκτιμω.Αλλωστε εχουν επιδρασει και στη Hardcore σκηνη και σε μπαντες οπως οι All Out War,Born From Pain,Heaven Shall Burn του παλιου καλου καιρου(οι τελευταιοι αλλωστε εχουν ονομασει το πρωτο ep τους In Battle There Is No Law ως φορο τιμης στους Βρετανους).

Τι γαμάτη μπάντα!

Μόνο η Riffαρα του Killchain χρειάστηκε πριν δύο χρόνια, για να τους ψάξω.
Και βρήκα διαμάντια!

Μπράβο. Αγαπημένο Album βέβαια το “Those Once Loyal”.

warmaster από δώθε, αν και ποτέ δεν με συγκινησαν ιδιαιτερα. μετά το Mercenary δεν τους έχω παρακολουθήσει.

Λοιπον εχω γινει τιγκα γραφικος, αλλα δε με πολυκαιει. Αυτην εδω τη γκουμουτσα στην υπογραφη περι Bolt Thrower θα την κρατησω μεχρι να ερθουνε. Ναι.

Και μετα θα ακολουθησει crowdsurfing με αναπηρικα καροτσακια. Τελος.

Πρωτο death metal συγκροτημα που αγαπησα δλδ. Του π^%&^. Αν και δεν ειμαι σιγουρος, πρωτοι παιζει και να ηταν οι Entombed. Πρεπει να ψαξω τις κασσετεσμ καποια στιγμη, μ επιασε περιεργεια τωρα.