Bon Jovi - Have A Nice Day

Από Melodic rock

Universal Records has the new Bon Jovi album listed for a June 14 release. The album was recorded late last year and features the lead single Have A Nice Day.

Ελπίζω να ναι το τελευταίο του. Αρκετά με το αστείο που λέγεται bon jovi.Που απευθύνεται πλέον δεν μπορώ να καταλάβω.

Bon Jovi Sucks!!! :twisted:

μακάρι να’ναι σαν τα παλιά καλά κομμάρια :twisted:
cd από Bon jovi καλό come back από europe … Νοιώθω την πόρωση να επανέρχεται…Τουλάχιστον να είναι δυνατά κομμάτια γμτο!

Το “Have a nice day” πάντως που άκουσα Live δεν ήταν κάτι το φοβερό. Ίσως studio ακούγεται καλύτερα και τα υπόλοιπα κομμάτια να λένε.

Άλλιώς θα τα αγοράσει όλα ο Finlandos να τα κάνει δώρο.

Θελεις να την ακουσεις πρωινιατικα μαλλον !!! Αν δεν σ’αρεσει μην γραφεις αγνοησετο .

Δεν καταλαβαινω αυτη την καραμελα … μηπως το εχουμε ξευτιλησει λιγακι , λεγοντας τα ιδια και τα ιδια για το Θωμα ? Το τι κανει και το τι δεν κανει δεν μας πεφτει λογος μαγκια του και καμαρι του . Το Σαββατο ομως τον παραδεχτηκα στο Τexas , και βασικα να σου πω την αληθεια τον καμαρωνω για αυτο και τον παραδεχτηκα . Μας εβγαλε μαλακες ολους εμας και δεν του φαινοταν .
(Δεν βγαζω τον εαυτο μου απ’εξω για να μην παρεξηγουμαστε κιολας. Αλλα τα σωστα πρεπει να λεγοντε) !!!

Δεν καταλαβαινω αυτη την καραμελα … μηπως το εχουμε ξευτιλησει λιγακι , λεγοντας τα ιδια και τα ιδια για το Θωμα ? Το τι κανει και το τι δεν κανει δεν μας πεφτει λογος μαγκια του και καμαρι του . Το Σαββατο ομως τον παραδεχτηκα στο Τexas , και βασικα να σου πω την αληθεια τον καμαρωνω για αυτο και τον παραδεχτηκα . Μας εβγαλε μαλακες ολους εμας και δεν του φαινοταν .
(Δεν βγαζω τον εαυτο μου απ’εξω για να μην παρεξηγουμαστε κιολας. Αλλα τα σωστα πρεπει να λεγοντε) !!![/quote]

Καλά, μην σε ακούσω να πεις για κανένα, σε έσκισα!!!
Πως την είδες δικηγόρος? Όταν άνοιξες ολόκληρο topic για το Σαβ/κο στη Θεσ/νικη μαζί του και έλεγες τα όσα έλεγες δεν πειράζε, έτσι?
Και επειδή τον παραδέχτηκες στο Texas εσύ (το γιατί δεν το λες, πρέπει να μαντέψουμε σαν Πυθίες) και επειδή σε έβγαλε μαλάκα όπως λες, πρέπει να μην κάνουμε πλάκα μεταξύ μας? Στην τελική κάθε μέρα μιλάμε με το Θωμά, αν τον πειράζει ας μου το πει. Εσύ τι είσαι?

Δε με γαμάτε λέω γω όλοι, παρεξηγησιάρηδες!!!
Άντε όλοι. Ο ένας μην πειράζεις τον Θωμά γιατί είναι μικρός και θα βάλει τα κλάματα. ο άλλος γιατί δεν μιλάς που λένε όσα λένε και δεν μας υποστηρίζεις…
Δεν ξέρεται τι θέλετε.
Κομμένη λοιπόν η πλάκα γιατί έχει καταντήσει μαλακία το πράγμα.
Ξανά πλακίτσα και χαβαλέ δεν έχει.
Μόνο μουσικά.

Αλλά να δεις που και πάλι κάποιος θα βρεθεί να πει κάτι…

Για το νέο του Bon Jovi έχεις να πεις τίποτα??? και παράτα τους άλλους…

  1. Χαλαρώστε… Δεν έχω πρόβλημα… αρκεί να είναι αυστηρά προσωπικό και να μην αφορά τρίτους…

Εγω προτιμω να μην γαμαω αγορια Πετρο μου …
Το τι κανω εγω με τον Θωμα ειναι κατι που δεν σε αφορα νομιζω τελειως πληροφοριακα του το ειχα πει οτι θα ανοιγα τετοιο τοπικ , και μαλιστα αφησα και τον εαυτο μου εκτεθειμενο για πλακα οταν το εκανα . Μηπως εχεις γινει πολυ μυγιαγκιαχτος λεω εγω τωρα … Το να κανεις την ιδια και την ιδια πλακα , κατανταει μονοτονο και εκνευριστικο … τωρα αν ο Θωμας το δεχεται δεν παει να πει οτι το δεχομαι και εγω . Το οτι ειναι καλος και ακακος το ξερουμε ολοι μας και δεχεται την πλακα . Εσυ standart δεν την δεχεσαι , φαινετε κιολας απο τον μονοκοματο τροπο που αντιδρας . Το τι θελουμε το ξερουμε καλυτερα απο εσενα , μαλλον εσυ δεν ξερεις τι θελεις … Πλακα , σορρυ δεχεσαι πλακα εσυ ? που μολις σε αναφερουν αναψοκοκκινιζεις σαν γαρδενια ?

Να πω γιατι το παραδεχομαι ? Μυαλο εχεις … αν πω και τι ακριβως εκανε μπορει να σου σηκωθει και να πας να τον “παιξεις”.

Α μην το παιζεις θυμα !!!

Ούτε το παίζω, ούτε είμαι θύμα. Και σίγουρα όχι συνήγορος.
Όσο για τα υπόλοιπα που γράφεις δεν έχουν καμμία σχέση και σίγουρα δεν ενδιαφέρουν κανένα στο topic. Το αν δέχομαι η όχι πλάκα, έχεις δίκιο, αλλά εσένα ποιος σε ρώτησε?
Αν δεν σου αρέσει η πλάκα που κάνουμε στο Θωμά, μην το διαβάζεις. Όπως είδες δεν έχει πρόβλημα ο ίδιος, αλλά εσύ.

Επειδή τον έπαιξες εσύ, γι’αυτό λές ότι σε έκανε μαλάκα?

Κόψτο καλύτερα, γελάνε με τα χάλια μας.

Καλα ωρες ωρες γινεσαι πολυ μαλακας … και αντι να το βουλωνεις και να μην λες κουβεντα και να παραδεχεσαι την μαλακια που κανεις με τον θωμα κατ’επαναληψη προσβαλεσαι κιολας … Το οτι δεν εχεις χιουμορ αυτο ειναι πασιφανες , μερικες φορες πρεπει να το παραδεχεσαι ομως . οσο για το τοπικ αυτο … ενω ξεκινησε καλα , λες αυτο που θελεις αλλα πετας και την μπηχτη και το υπονοουμενο …

Το αν τον επαιξα εγω η οχι , σε πληροφορω οτι παιρνω γ***ω οποτε θελως . Αντε τωρα παρτην τηλ. να τα πεις .

οσο για το πλακα επιτρεψε μου να σου πω οτι ειναι ανοστη και πικροχολη … αλλα ξερεις οταν κατι δεν το εχουμε το αποπαιρνουμε . Τα λεω καλα ?

Τέρας ετοιμολογίας και επιχειρηματολογίας.
Με κατατρόπωσες. Πάω να ανοίξω λάκο να κρυφτώ.

Μια χαρά τα λές.

Βαριέμαι να γράφω. Λέγε ότι θες, όπου θες, και σε οποιον θες.
Πολύ το κούρασες, δεν αξίζει…

Προσεξε μηπως οταν μπεις στον λακο να μην τον σκεπασουν και τελικα θαφτεις … :lol: :wink:

Μην γ@μ@τε καθε topic… :twisted:

Απ’ ότι φαίνεται χάλια θα είναι το νέο Bon Jovi…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

όπως και τα πρηγούμενα άλλωστε :twisted:

Μπαααα. Ξέρει αυτός τι κάνει. Πάντα έχει 2-3 κομμάτια που σώζουν την κατάσταση. Κανένας δίσκος του δεν πήγε τελείως χάλια. 20+ χρονάκια στην αγορά και ακόμα να παίρνεις φράγκα από αυτό που κάνεις, κάτι κάνεις καλά, δεν μπορεί να είναι όλα τύχη.

  1. Ένα ακόμα έπος από ένα μεγάλο καλλιτέχνη…

Ελπίζω να αστειεύεσαι. Τα προηγούμενα δηλαδή ήταν έπη ε;

Ελπίζω να αστειεύεσαι. Τα προηγούμενα δηλαδή ήταν έπη ε;[/quote]

Mηπως εισαι πολυ βλακας ?

Ελπίζω να αστειεύεσαι. Τα προηγούμενα δηλαδή ήταν έπη ε;[/quote]

Mηπως εισαι πολυ βλακας ?[/quote]

Εγώ δεν έβρισα οπότε πρόσεχε πώς μιλάς μην ακούσεις κάναν εξάψαλμο πρωινιάτικα. Στα forums ο κόσμος συμπεριφέρεται ανθρώπινα και λέει την άποψή του. Αν εσύ δεν συμφωνείς σε αυτά που λέω για τον υπερφλώρο Bon Jovi, πρόβλημά σου.