Bon Jovi - Lost Highway

Στις 19 Ιουνιου θα κυκλοφορησει ο νεος δισκος των Bon Jovi. Μετα την απροσμενη επιτυχια που ειχε το κομματι Who Says You Can’t Go Home η μπαντα αποφασισε ο νεος δισκος να κινηται σε country υφος. Μεχρι στιγμης εχει βγει μονο το Single (You Want To) Make A Memory το οποιο εχει αφησει καλες εντυπωσεις.

ωραίο εξωφυλλάκι:D

Καλο κομματι το make a memory μου αρεσε, ακουγεται ωραιο, αν και νομιζω οτι αυτο το στυλ δεν ταιριαζει στον john , τους προτιμω σε πιο κλασικες εποχες τυπου give love a bad name, livin on a prayer κλπ πιστευω οτι εστω και σε στυλ country που επελεξαν να βγαλουν δισκο να ειναι καλουτσικος.:stuck_out_tongue:

Καλά το συγκεκριμένο τραγούδι είναι πώρωση!!

Πολύ ωραίο το you want to make a memory.Aναμένουμε και το cd!!

Δεν εχω ακουσει νοτα ακομα,αλλα ειμαι πολυ περιεργος για το αποτελεσμα,οποτε θα το κανω συντομως!

Πολύ νερόβραστο το άλμπουμ. Οκ, 3-4 κομμάτια ακούγονται αλλά απο’κει και πέρα βαριέσαι!
Καλύτερα να είχαν βγάλει ένα EP φέτος με country κομμάτια και να κυκλοφορούσαν κανονικό άλμπουμ αργότερα.

Απο οσα κομματια ακουσα,μου αρεσαν ολα:p .Το summertime και το we got it going on:band: κορυφαια,οπως και το stranger(με Leann Rimes)πιο country:country: .Αγγλια βγαινει 11 Ιουνιου,το 19 ειναι για Αμερικη

Πιο νεροβραστο δεν νομιζω να μπορουσαν να βγαλουν…κριμα γιατι το Have A Nice Day μου ειχε αρεσει αρκετα!!

το κατεβάσατε?rapidshare?
αν μπορεί κάποιος ας στείλει κάνα link:) με pm

thanks dude:wink:
τώρα το ακούω,ε,την επιτυχία την έχει στο τσεπάκι…θυμίζει το προσωπικό του john πολύ…κρίμα:p
σαν το make a memory πάντως είχαν να γράψουν μπάλαντα από thank you for loving me…

Μονο το You wanna make a memory εχω ακουσει, πολυ γλυκαναλατο για μενα, αλλα δεν το λες και κακο. :slight_smile:
Θα ακουσω ολο το δισκο και θα επανελθω.

o samboras mphke rehab !!! lol tha kane parea me britney :stuck_out_tongue:

Αρκετα καλο, ειχε μερικα δυνατα σημεια(Lost Highway, Summertime, Any Other Day, We Got It Going On-χιτακι αυτο-) και ωραιες ηρεμες στιγμες(You Want To Make A Memory, Till We Ain’t Strangers Anymore) αλλα τα υπολοιπα ηταν ψιλοαδιαφορα.
Δεν μπορω να το συγκρινω με Have A Nice Day ακομα. Ισως θα ελεγα, ειναι στα ιδια επιπεδα.:-s
Τα 2 που ξεχωρισα περισσοτερο: We Got It Going On, Till We Ain’t Strangers Anymore.

είναι καλό αλλά όχι hard…

Ουτε το προηγουμενο πολυηταν…Καλο ειναι να υπαρχουν αλλαγες…Βεβαια καλο θα ηταν να ειχε και μερικα πιο hard κομματια αλλα αφου ειναι τετοιο το υφος του δισκου τι να κανουμε…:frowning:

have a nice day,i wanna be loved,last man standing,complicated,dirty little secret και το bonus unbreakable τα έσπαγαν…ενώ εδώ…ένα voice box στο “we got it…” μόνο…κρίμα…είδε τα αποτελέσματα φαίνεται ο Richie και κλείστηκε στην κλινική από ντροπή…:stuck_out_tongue:

Αφου ειναι αλλο το υφος του δισκου ρε συ. Για τετοιο υφος ειναι πολυ καλος.
Το Dirty Little Secret ειναι κομματαρα.:smiley:

Ναι ρε μα country δίσκο δεν υποτίθεται ότι έβγαλαν?Και μόνο το we got it goin’ on είναι ήδη λίγο εκτός κλίματος!Πάντως δείχνει θέληση για πειραματισμούς που δεν έιχαν τολμήσει καιρό,επιμένοντας στα σίγουρα.

Υ.Γ. Περαστικά μεγάλε Richie!!!

Ακριβώς, τόσα χρόνια πάνω κάτω τα ίδια πράγματα έπαιζαν