Bon Jovi

daz, ξέρεις γιατί φορούσε συνέχεια σανδάλια ο Ceasar?

Htan trendy tote. Giati? :-k

γιατί ήταν Ιούλιος…

:bounce:

:lol3:

Sostos :lol: Prepei na baloume kai ayto pou bazei o Hokam na eimaste comple :cold:

Τουλάχιστον είναι από τους λίγους που κυνηγάνε το δολλάριο, και παράλληλα παίζουν γαμάτη μουσική8)

μπα, οι γκόμενες και τα φράγκα κυνηγάνε τον Jovi.
και όχι το αντίθετο.

:bow: :bow:

Όταν θέλω να ακούσω καλή ποζεριά ακούω Bon Jovi…μέχρι το πολύ καλό These Days. Μετά λίγα πράγματα, αλλά ακόμα ξέρουν να γράφουν μερικά καλα τραγούδια.

Δεν τους παω καθολου… Παρολο που οπως λετε αγγιζουν το χεβι μεταλ στον πρωτο τους δισκο δεν με αρεσουν… Ουτε εμφανισιακα ουτε μουσικα.

Είναι η εμφάνιση κριτήριο για τη μουσική κάποιου?:-k

Δεν γινεται να μην ειναι… Εστω κ στο ελαχιστο…π.χ. Αν οι Παντερα δεν αλλαζαν την εμφανιση τους εκτος απο το στιλ π παιζαν θα τους ακουγανε πολλοι???

Το ομώνυμο τζόβι χέβυ μέταλ.Το ακούσαμε και αυτό.
Απ τα λίγα συγκροτήματα που η εμφάνιση που κράζετε συνδυάζεται τέλεια με την μουσική και το στυλ τους.
Και χωρίς καν να τους έβλεπα πάλι θα γούσταρα.Απλά σε συνδυασμό με την εμφάνιση το γούστο γίνεται λατρεία

Oλα παίζουν ρόλο…

Αυτό το λες επειδή στο poll ακόμα να περάσουν οι Lepps μπροστά?:lol::stuck_out_tongue:

Εγώ θέτω το άλλο ερώτημα.
Είναι η εμφάνιση αρνητικό κριτήριο για μια μπάντα?

Oχι απαραίτητα αλλα οσο να ναι παζει και αυτή καποιο ρόλο στο γενικότερο status…

Mετα την 1η Ιουλίου εληξε το συγκεκριμένο ζήτημα…:stuck_out_tongue:

Έτσι και σκάσουν μύτη jovi θα τρέχεις να μαζεύεις τα κομμάτια σου αγάπη μου!
Και τελοπάντων όπως και να χει οι jovi είναι μπαντάρα και ας λέει ο καθένας το μακρύ και το κοντό του

Γενικα μιλησα κοπελιά…:stuck_out_tongue: Δεν ειπα για τους Bon Jovi…Eλεος πια…:lol::stuck_out_tongue:

Σουτ.Σιωπή

Kαλη μωρε και η εμφανιση αλλα αμα ηταν τοσο σημαντικη τοτε σιγουρα ποιος σκατα θα ακουγε Motley Crue (προ Dr. Feelgood εποχης)??? :lol: