Bootstroke - Οι αλητες της ζωης!

ουτε γω ρε γαμωτο. μεχρι προσφατα δεν τους ειχα δει γιατι ημουν μαλλιας (περιεργοι τυποι οι σκιναδες :?) αλλα τωρα που κουρεφτηκα δεν εδει λαιβ…

εμένα κάτι είχε πάρει το αυτί μου κα διάλυση, αλλά μπορεί να μην ισχύει καν~

Βασικά ήταν κοντά στο να τα σπάσουν απ’ότι έμαθα με τον Αρχαίο να θέλει να φύγει κάπου Ταϊλάνδη νομίζω για πολεμικές τέχνες και είχαν μαλώσει και με τον κιθαρίστα αλλά δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει το παραπάνω.

Πάντως η μπάντα υπάρχει ακόμα. Και είναι πολύ κρίμα να το διαλύσουν 1) γιατί απλά ΓΑΜΟΥΣΑΝ και 2) ήταν από τις πιο επιτυχημένες μπάντες του ήχου και τα πήγαιναν και πολύ καλά στο εξωτερικό!!

Δεν υπάρχει θέμα διάλυσης για τους BOOTSTROKE.

Σύντομα περισσότερα νέα…8)

…είναι ένα πείσμα…

Φτιάξε μας. Δε σε κάνω πλάκα κατεβαίνω και Αθήνα για live από Καβάλα. Ντόμπρα πράματα

Όταν η νύχτα με καλεί ρεεεεεε!!!

wtf.

παιδιά εγώ είμαι βαψομαλλιάς, να έρχομαι στα live σας?

Ξέρει κανένας τίποτα νεότερο; Τι φάση παίζει γενικά; :slight_smile:

“οι αλητες της ζωης” μολις ακουσα το πρωτο μου κομματι bootstroke! δεν ειναι ασχημοι, αν κ δεν ειμαι της φασης.

btw το ποστ του Thorgal στην σελιδα 7 εγραψε!

ακου το για την ομαδα και το με ενα γκολ:)

Γενικά οι Bootstroke ΓΑΜΑΝΕ! :drunk::drunk:

γαμανε οι τυποι!:drunk::thumbup:

χαριτωμενο. απο στιχους αστα να πανε… χωρις παρεξηγηση, βαριεμαι την μπαλα. αντε να παιξουμε λιγο με φιλαρακια. αλλα να βλεπω αγωνα… νο φακιν γουει…

φαση εχει για μπακγκραουντ για τις μπυρες…

Και γαμώ η μπάντα ρε τι να λέμε;;;

nir άκου αυτά από το τελευταίο τους split



Θα κυκλοφορήσει σύντομα το Split 45’’ μαζί με τους Stomper 98 απο την Γερμανία απο την Randale Rec σε περιορισμένες κόπιες.Μια γεύση εδώ…

Επίσης πέντε ολοκαίνουρια κομμάτια σύντομα σε κυκλοφορία…

good news!!! :slight_smile:

Τους είχα δει όταν έπαιζαν support στους Oppressed και ήταν πολύ γαμάτοι.

kalh fash!ante na kseskouriazoume ligo…k kana live magkes giati mas exei leipsei h fash:D

Ελπίζω και γω να γίνει καμιά εκπληξούλα. Είναι απωθημένο γαμώ το μπελά μου!!! :smiley: :smiley:

Taulandh?!?!?!?!8a anoiksei k autos pub ekei pera opws o chubby chris twn Combat 84:??

Και γαμώ τα νέα! Περιμένουμε και live! :drunk::drunk: