Borat

Aν θυμαμαι καλα ετσι λεγεται μια ταινια που παιζει ο γνωστος “ΑLI G” και αυτη τη φορα κανει εναν τυπο απο το Καζακσταν και παει να κανει ρεπορταζ στην Αμερικη…Με λιγα λογια μια υπερκαμμενη ταινια για θεατες που αντεχουν τα αλλεπαληλα σοκ σατιρας. :smiley:

τελος απλα ΘΕΟΣ :lol: :lol:

Ωραια ταινια, ο ανθρωπος ειναι θεος, ειχα δει μια συνεντευξη του.

Ρε παιδια η προφορα του σε αυτη την ταινια ειναι απιστευτη ειδικα για εναν Αγγλο.Διαβασα οτι η ταινια δημιουργησε διπλωματικο επεισοδιο.Ισχυει? :-k

Βασικά Εβραίος είναι… και η γλώσσα που μιλάνε στην ταινία με τον παραγωγό του είναι Εβραϊκά εκτός από τις λίγες σκηνές της αρχής στο χωριο που μιλάνε Ρουμάνικα, μιας και γυριστηκαν εκεί οι σκηνές που υποτίθεται πως είναι στο Καζακσταν…:wink:

Δεν ξέρω για διπλωματικό επισόδειο αλλά ο τύπος έφαγε αρκετό ξύλο…:lol:

Όσες φορές και να το δω λιώνω…

[QUOTE=Trustno1;188593]Βασικά Εβραίος είναι… και η γλώσσα που μιλάνε στην ταινία με τον παραγωγό του είναι Εβραϊκά εκτός από τις λίγες σκηνές της αρχής στο χωριο που μιλάνε Ρουμάνικα, μιας και γυριστηκαν εκεί οι σκηνές που υποτίθεται πως είναι στο Καζακσταν…:wink:

Δεν ξέρω για διπλωματικό επισόδειο αλλά ο τύπος έφαγε αρκετό ξύλο…:lol:

Όσες φορές και να το δω λιώνω…[/QUOTE]

8O
Eλα ρε!Και θυμαμαι οτι και καλα φοβοταν τους Εβραιους.ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΑΧΑΑΧΑΑΑΑΑ… :lol: #-o

Το πιο ομορφο ειναι οτι υπαρχουν ελαχιστοι κομπαρσοι και οι περισσοτεροι νομιζουν οτι οντως γυριζε ντοκιμαντερ.

Αυτό που βάζει την Πάμελα σε 1 σάκο…είναι στημένο ή πραγματικό?

Θεική και υπερκαμμένη κωμωδία…Ο Αli G δίνει κυριολεκτικά ρέστα…

στημένο ??? μήνυση του έκανε …

οι περισσότερες “κούλες” σκηνές ΔΕΝ είναι στημένες (φαίνεται από τις γωνιές λήψης τις κάμερας)

Αυτο με την Παμελα ειναι απιστευτο.Και ειμαι σιγουρος οτι δεν ειναι στημενο…
Αποκλειεται να ναι τοσο καλη ηθοποιος.

Δλδ ας πουμε στη συγκένρωση χριαστιανών που πήγε δεν ήταν στημένο?Ή εκεί που του πιάνουν τα απαφτα 2 ομοφυλόφιλοι?Ή εκεί που λέει τον ύμνο του Καζακστάν στο γήπεδο?:lol: #-o Απίστετος…:lol: Έχει κανείς τους στίχους του ύμνου του Καζακστάν στη ταινία?:smiley:

αυτά με τους gay μπορεί τα αλλα που αναφέρεις σίγουρα δεν είναι

'Ntaksei, all the money. To eixa dei kai ston kinimatografo kai se merikes stigmes emena kai elega “ma poso kafros borei na einai?”. To koufo itan oti olo ayto to cult-kaftiko paketo itan se mia megalh paragwgh tou Hollywood.

Μονο εγω πιστευω οτι αυτη η ταινια ηταν τελειως αθλια? :lol:

Η ΤΑΙΝΙΑ ΤΑ ΣΠΑΓΕ ΚΑΙ ΤΑ ΣΠΑΕΙ ΚΑΙ Ω ΝΑΙ!!!ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΝΑ ΤΑ ΣΠΑΕΙ!!
My name is BORAT!

Episis edw kai kairo lew se asxetes stigmes atakes tou Borat me tin profora tou!:stuck_out_tongue:

νο κομεντς

[SIZE=“4”]ΘΕΟΣ !![/SIZE]

ρε σεις τενεια ή ταινεια γραφεται ?
(λολ πραγματικα εφαγα τρελο κολημα)

Ταινία.