Borat

#-o #-o #-o
Καλα μιλαμε οτι να ναι ειμαι .

:lol: :lol: :lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :wink:

Την ειδα χτες την ταινια κι ελιωσα στο γελιο! Απλα, respect!

Η πιο μουφα ταινια που εχω δει ποτε μου

Μηπως να σε σταυρωσουμε ???
Noooooooot :stuck_out_tongue: :lol:

Απλά καλή.Γελάς,αλλά το χιούμορ του το βαρέθηκα λιγάκι όσο περνούσε η ώρα…

ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΕΙ 3-4 ΦΟΡΕΣ 8O .ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΔΕΙΞΕ ΣΤΗΝ ΝΕΤ ΟΤΙ ΜΕΡΙΚΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΗΜΕΙΑ ΤΗΣ ΤΑΙΝΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΒΗΓΜΕΝΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΤΑΙΝΙΑ ΑΛΛΑ ΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΝΤΟΚΥΜΑΝΤΕΡ!!!ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΚΑΛΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΑΛΗΘΙΝΑ!!!Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΑΥΤΗ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕ ΜΗΝΥΣΗ!!!Ο ΓΕΡΟΣ ΣΤΟ ΡΑΝΤΖΟ ΟΥΤΕ ΑΥΤΟΣ ΗΞΕΡΕ ΤΙΠΟΤΑ ,ΕΙΧΕ ΜΑΛΙΣΤΑ ΥΠΟΓΡΑΨΕΙ ΚΑΙ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΚΑΙ Η ΠΛΗΡΩΜΗ ΤΟΥ ΗΤΑΝ 50$ :lol: :lol: ΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΕΚΑΝΑΝ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΜΕΤΑΝΟΙΑΣ ΓΙΑ ΟΤΙ ΕΙΠΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΟΣ ΚΑΠΟΙΑΣ ΤΑΙΝΙΑΣ !!!
ΤΑ ΚΕΡΔΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ 200.000.000$

:lol: :lol:
μη γράφεις με κεφαλαία όμως,και να διαβάσεις τους κανόνες του φόρουμ.
χρόνο έχεις.
άντε μπράβο.
μπαίνει ο καθένας και κάνει του κεφαλιού του γαμώ
:-s

Ωχ,ωχ,ωχ,ωχ, παιδιά αγρίεψε, φυλαχτείτε!!!

On topic: Καλή ταινία, όχι τίποτε τρομερό, έχω δει καλύτερες.

συγνωμη Κυριε Γιαννη.
δεν θα το ξανακανω:(

σ’αγαπώ

Μία από τις καλύτερες κωμωδίες των 00s.

Eίμαι ο μόνος που προτιμάει το BRUNO?

Επισης ειχα ανοιξει θρεντ γενικοτερα για τον SAscha Baron Coen και ολες τις ταινιες του, αλλα δε το βρισκω

βασικα ειναι θεος

borat-bruno ειναι πιο κοινωνικο σχολιο και απο τον ‘κυνοδοντα’ στο και καλα κωμικο/καφριλα

(πριν κραξετε , σκεφτειτε τι ειπα…) :wink:

καλα ενταξει φρικτη ταινια. μου φαινεται πολυ κουλο που εκθειαζεται τοσο. δεν λεω οτι δεν γελασα σε μερικες σκηνες αλλα ηταν πολυ κατωτερη απο αυτο που περιμενα και επιπλεον το χιουμορ που γινοταν ηταν μονο το ηλιθιο χιουμορ του να κανει καποιος συνεχεια γελοιοτητες. πχ δεν ειχε καν καποιες καλες ατακες…

Tραγική “ταινία”:thumbdown:

μεγάλο έπος.
Και γενικότερα οι περσόνες του Αλιτζι.

Oχι, κι εγω προτιμω Bruno αν και με μικρη διαφορα.

[SPOILER]Ειδικα στις σκηνες με το μαυρακι εκλαψα απο τα γελια[/SPOILER]
Αλλα νταξει και το Βorat ειναι επος. Ναι εχει το χαζοχιουμορ αλλα σου βγαζει γελιο οπως και να΄χει. Γαματος ο Sascha

Ε όχι και καλύτερος ο Μπρούνο ρε.
Έπη και τα 2, αλλά ξεκάθαρα Μπόρατ

απο bruno-borat προτιμω και γω bruno ανετα κιολας…απο τo επικο ανοιγμα στην αρχη με το κομματι που αναβλυζει gay ατμοσφαιρα μεχρι τη σκηνη στο μεντιουμ και το πνευμα του milli vanilli :lol:

αλλα

κλαμα απο τα γελια λεμε