Borat

Την σειρα που ειχε κανει την προτιμω πιο πολυ απο τις ταινιες του.

Πχ [B]Ali G Police Training[/B]


You know what a burglary is?
For real, i has done a couple.

Ali G Business Ideas (Η ιστορια με το playstation με ειχε αφησει πατωμα για καμια ωρα)

[B]Borat goes Campaigning[/B] (Ερωτηση προς Χριστιανο Ρεπουμπλικανο: Αν οι ανθρωποι ειναι Εβραιοι, θα πανε στον παραδεισο η στην κολαση; Στην κολαση… Αλλα το απειρο γελιο ειναι οταν ο Borat κατατασει τo γυναικειο φυλο στην χωρα του και επισης οταν σπαει το μολυβι λεγοντας You will be sorry :lol::lol::lol:)

[B]Borat Acting Audition [/B]

I Locust. Fuck to you!

To casting του Expendables ηταν αρκετα ελλιπες επειτα απο αυτο.

Και κερασακι το χορευτικο του αλα mc hammer.

Πες στα χρυσόστομε γαμώ! Πες στα!

Πραγματικά η σκηνή στην αρχή με τις ερωτικές περιπτύξεις BRUNO-φιλιπιννέζου, μαζί με το αντερόβγαλμα (στο νοσοκομείο) στο machette είναι οι σκηνές που έχω κλάψει περισσότερο απ’ τα γέλια στον κινηματογράφο τα τελευταία χρόνια.

Απλά σε όλη την ταινία μαζί με το υπόλοιπο γελιο που μου προσεφερε, σκεφτομουνα τα πρωτα λεφτα

μετά απο αυτό συνεχίζετε να λέτε οτι δεν γέλασα πολύ…:?

αν και εχω πολύ καιρό που την είδα δεν νομιζω να είναι το νοημα της να πεθάνουμε στα γέλια,…απο οτι θυμάμαι είχε"σχόλια" για το κάθε στραβό που υπάρχει στην αμερικάνικη(και οχι μόνο) κοινωνία

^
^
^

Τώρα που το σκέφτομαι, τις 2 ταινίες έχω ΠΟΛΥ καιρό να τις δω, θυμάμαι πάντως ότι μ’άρεσαν κι είχα γελάσει πολύ.
Η αλήθεια όμως βρίσκεται στο ποστ του Τομμυ πάνω-πάνω. Η σειρά είναι απλά ασύλληπτη.

Αυτό!

2:00

απιστευτο γελιο και οι δυο ταινιες .μερικα πραγματα που μου εμειναν στο μυαλο :

αν περπατησουμε στους δρομους βλεπουμε μαγαζια με γυναικεια εσωρουχα τοσο προκλητικα βαλμενα στις κουκλες που πραγματικα δεν εκανε ασχημα ο borat που αυνανιζοταν μπροστα σε μια βιτρινα :stuck_out_tongue:

η συζητηση με τις αμερικανες φεμινιστριες γυναικες που αναρωτιοταν τι κανει αυτος αναμεσα σε αυτους τους αντρες :lol:

το bruno περισσοτερο δειχνει οτι ολα στη τηλεοραση,μοδα κλπ ειναι ψευτικα και βλακωδη ο καθενας με οπλο μονο μια εκκεντρικη εμφανιση μπορει να ησελθει στους κολπους αυτου του και καλα κλειστου καλλιτεχνικου κυκλου και να τα κανει πουτανα ολα .Απο φοιτητης ακομα αυτος αλλαζε προσωπα και προσπαθουσε να δει αντιδρασεις του κοσμου αναλογα με την εμφανιση του