Συνελήφθη ο ιδιοκτήτης του bourdela.com

Ολόκληρη διαδικτυακή επιχείρηση με οίκους ανοχής είχε στήσει ένας 25χρονος, ο οποίος συνελήφθη στη Γλυφάδα.

Ο νεαρός διατηρούσε μια από της πιο διάσημες και με τη μεγαλύτερη επισκεψιμότητα ελληνικές ιστοσελίδες αυτού του περιεχομένου, η οποία περιείχε πλήρη κατάλογο με διευθύνσεις όλων των οίκων ανοχής σε Αθήνα, Θεσσαλονίκη και επαρχία, αλλά και πληροφορίες για το ποιοι εξ αυτών είχαν την απαιτούμενη άδεια και ποιοι όχι.

Μέχρι και… χάρτη είχε το site για να μη χαθούν οι πελάτες των οίκων ανοχής

Μάλιστα το site προσέφερε στους επισκέπτες του τη δυνατότητα να δουν φωτογραφίες με τις κοπέλες που εκδίδονταν σε κάθε οίκο ανοχής και να μάθουν ποιες από αυτές εργάζονταν νόμιμα και ποιες παράνομα.

Ο δημιουργός της σελίδας είχε φροντίσει ώστε να υπάρχει χώρος όπου οι πελάτες έκαναν τα σχόλιά τους για το πόσο ευχαριστημένοι έμειναν από τις υπηρεσίες που τους προσφέρθηκαν!

Η δράση του 25χρονου δεν τελείωνε εκεί, αφού είχε συνεργασία με? μοντέλα από το εξωτερικό, που εκδίδονταν στην Ελλάδα.

πηγη zougla.gr

Το ακουσαμε και αυτο…
Οσο αστειο και αν φαινεται το θρεντ, το να σε ενημερωνει καποιος ποια ιεροδουλη εχει τα απαραιτητα υγειονομικα χαρτια για να επιτελεσει εργο ,ειναι παρανομο.
Ευγε!

Αν εξαιρέσεις το γεγονός ότι ενημέρωνε ποια ήταν παράνομη και ποια νόμιμη, οι άλλες δραστηριότητές και πράξεις του, σχηματίζουν την εντύπωση ότι ήταν άτομο που λάτρευε την δουλειά του και προσπαθούσε να αφοσιωθεί όσο το δυνατόν καλύτερα σ’αυτή.
Αγαπούσε σίγουρα αυτό που έκανε και γι’αυτό ήθελε και εντυπώσεις από τους πελάτες , την απαραίτητη στήριξη να συνεχίσει το φοβερό έργο του.
:lol:

Μέγας…

εκλεισε το σαιτ?τωρα πως θα ενημερωνομαι για τα στουντιο?

προφανως τωρα σειρα να διωχθουν ποινικα εχουν οι πολιτικες εφημεριδες , φανταζομαι, που στις αγγελιες βριθουν διαφημισεων οικων ανοχης η αυτοαπασχολουμενων ιεροδουλων…:lol::lol::lol:

και ο Πρωταθλητης!!

Η θεοκρατικη Μπανανια μας για αλλη μια φορα αποδεικνυει το ποσο πισω ειναι…γενικα.Ας κλεισουν και τα μπουρδελα,εδω στο Σαλονικα ηδη το προσπαθησαν οι εθνοσωτηρες της τοπικης αυτοδιοικησης.Μετα θα κυκλοφορουμε ολοι βεβαια με τσιγγινα σωβρακα,αλλα δεν πειραζει,θα ζουμε σε μια κοινωνια αμεμπτου ηθικης.

νταξει για τους ομορφους δεν υπαρχει προβλημα!χεχε

Νομιζω γιναν καποιες καταγγελιες απο ατομα που επισκεφθηκαν προτεινομενα απο το σαιτ μπουρδελα, και εφυγαν με συφιλη και διαφορα αλλα αφροδισια. Βασει αυτων των καταγγελιων κινηθηκε η ολη διαδικασια…

δε νομίζω πως στέκει νομικά αυτός ο λόγος… το ερώτημα για τα 100 χιλιάδες ευρώ τώρα, τα μπουρδέλα τα κλείσανε? :lol:

Αν πας σε μπουρδελο και τον βαλεις χωρις καποτα και κολλησεις,το μπουρδελο τι σου φταιει?

Επισης αν μπεις σε μια τσοντοσελιδα και κολλλησεις trojans και ιους δε φταιει το google…:wink:

εντάξει, το μπουρδέλο σου φταίει. δε γίνεται να έχει “άρρωστο” προσωπικό.
εννοείται πως το σκουφί ειν απαραίτητο αλλά και πάλι η προστασία δεν είναι 100%.
αυτός που σου πρότεινε να πας στο μπουρδέλο, τι φταίει όμως?

ρε σιγουρα δε φταιει η σελιδα, απλα καποιοι καταγγειλαν την ιστοσελιδα για το λογο αυτο…:lol::lol:

αχ τι κρίμα… έκλεισε μια ιστοσελίδα που έλεγε ποιος νταβατζής έφερε με το ζόρι και τη βία μετανάστριες δίχως αφροδισιακά,για να κάνουν σεξ όσοι δε την παλεύουν και να δίνουν τα λεφτά στους νταβατζήδες τους…

Σκεψου καποιον φιλο σου και μετα ξαναποσταρε :stuck_out_tongue:

το ότι δε σου (και μου) αρέσει, το κάνει κ παράνομο karvou?

Φαντάσου το επίπεδο του φίλου μου και σκέψου αν τους τιμάει και τους υπόλοιπους

Το ότι η Ελλάδα είναι πρώτη στο trafficking γυναικών στην Ε.Ε. το έχεις ακούσει?

Δεν έχω ιδέα τι έλεγε η ιστοσελίδα, αλλά είμαι βέβαιος πως μέσα θα είχε ένα κάρο παραβιάσεις. Και ναι, θεωρώ παράνομη την έμμεση διαφήμιση παράνομων οίκων ανοχής.

Μπορεί αυτό που θα ρωτήσω να είναι χαζό, αλλά είναι παράνομοι οι οίκοι ανοχής?

Αν εχουν τα απαραιτητα χαρτια απο το κρατος οχι!

Ρωτησε την Λαϊδα…:lol:(Μανο)…