Συνελήφθη ο ιδιοκτήτης του bourdela.com

ήδη βλέπω το νέο χρήστη Pandelis+Sofia και σκέφτομαι αν είναι κάποιος Παντελής που πλέον λέγεται Σοφία :stuck_out_tongue:

Κρίμα κρίμα :lol: Θυμάμαι ένας γνωστός μου από στρατό μου είχε πει γι’ αυτό το σάιτ (ήταν μόνιμος θαμώνας) και είχα δει το φόρουμ τους (τρελό γέλιο). Γενικά πάντως οι μπάτσοι τις περισσότερες φορές ψάχνουν να βρουν αποδιοπομπαίους τράγους για να πάρουν βαθμό κλπ (έχουν γίνει και στο παρελθόν).
Όσο για τις διάφορες μη κυβερνητικές οργανώσεις και υπερασπιστές ανθρωπίνων δικαιωμάτων, ας μη μιλήσω καλύτερα… είναι και οφ-τόπικ. 1 στα 10 από αυτά που καταγγέλουν μπορεί να ισχύει, κατά τα άλλα η δράση τους εξυπηρετεί άλλους σκοπούς (και χρηματοδοτείται από διάφορα καλά παιδιά… βλέπε π.χ. Σόρος).

Περίεργο αλλά διαβάζοντας γενικά όσα γράφτηκαν συμφωνώ με karvou. Άσχετο πάντως αλλά απο όσο θυμάμαι κάποτε το συγκεκριμένο site είχε διαφημιστεί με άθρο και συνέντευξη του ιδιοκτίτη του σε γνωστό ‘‘νεανικό’’ mainstream περιοδικο, με τέτοιο τρόπο που νόμιζες ότι ήταν και πολύ cool ρε μεγάλε που είχαν ξεγυρίσει όλα τα μπορδέλα της Αθήνας. Αυτοί που το διαφημίζαν δεν νομίζω ότι είναι πολύ πιθανό να μη γνωρίζαν τι έπαιζε. Δε θα έπρεπε απο τότε κάποιος να είχε επέμβει και να ίχε κάνει κάτι και για τις 2 περιπτώσεις?

Μεγάλο πλήγμα,πρώτα η απουσία του Λαζόπουλου και τώρα αυτό…

Σε τι κόσμο θα φέρουμε τα παιδιά μας?

Πω πω ρε dead τι παλικάρι είσαι εσυ…

Έχω διαβάσει μερικά από τα πιο σεξιστικά και υποτιμητικά σχόλια για τις γυναίκες στο forum του εν λόγω site. Δεν λυπάμαι καθόλου που έκλεισε.

Δεν είμαι εναντίον της πορνείας γενικά, αλλά όσον αφορά στην χώρα μας έχει δίκιο ο από κατω:

:expressionless: :expressionless: :expressionless: :expressionless: :expressionless:
Συμφωνώ με karvou σε κοινωνιkοπολιτικό ζήτημα!

Δίκιο είχαν τελικά όσοι μου έλεγαν πως θα τα δώ όλα στον στρατό. :smiley:

Εντελώς λάθος και απλοϊκή λογική (που δυστυχώς υιοθετείται από πολλούς) γιατί βασιζεται στη θεωρία ότι ο βιαστής είναι ένας νορμάλ άνθρωπος που απλά θέλει να κάνει σεξ και δεν βρίσκει. Ενώ στην πραγματικότητα είναι άτομο με σοβαρά ψυχολογικά προβλήματα.

Στο στρατό σε κάνουν άνδρα!!!:lol::lol::lol::lol:

Καλά κάνανε και κλείσανε το bourdela.com. Εγώ έχω διαμετρικά αντίθετη άποψη από αυτούς που θεωρούν το κλείσιμο του εν λόγω site φαρισαϊσμό. Σημειώστε ότι οι κυρίες που έρχονταν και συνεχίζουν να έρχονται μέσω άλλων παρομοίων site (που αναφέρονται παρακάτω) - αυτή τη στιγμή είναι περί τις 20 από αυτές στην Αθήνα και την Θεσσαλονίκη, δεν ελέγχονται από γιατρούς, οπότε ο κίνδυνος δημιουργίας έντονου κοινωνικού προβλήματος, είναι τεράστιος.

Οι λόγοι που οι αρχές έκλεισαν το site και συνέλαβαν, επιτέλους, αυτόν τον άνθρωπο, ήταν πολλοί και σοβαροί. Αναφέρω επιγραμματικά μερικούς:

  • Μαστρωπία.
  • Εξαναγκασμός σε πορνεία.
  • Εκβιασμός.
  • Βιαιοπραγίες.
  • Ξέπλυμα μαύρου χρήματος.
  • Και πολλά άλλα.

Φαρισαϊσμός λοιπόν δεν είναι να συλαμβάνεις ανθρώπους που παρανομούν, αλλά να συμμετέχεις και να υποθάλπτεις μία δραστηριότητα με όλα τα παραπάνω στοιχεία και να υιοθετείς και να διαφημίζεις ότι όλοι αυτοί οι προαγωγοί και κατακάθια της ζωής επιτελούσαν κοινωνικό έργο επειδή περιέγραφαν τις σεξουαλικές επιδόσεις κάποιων φτωχών κοριτσιών, που ένας Θεός ξέρει πως και κάτω από ποιές συνθήκες κατέληξαν να εξασκούν το αρχαιότερο επάγγελμα του κόσμου.

Πόσο χαμηλά θα πρέπει να πέσουμε επιτέλους…

Φαρισαϊσμό ακόμη θα αποτελέσει για τις αρχές της χώρας αν μείνουν μόνο στο bourdela.com που απότι φαίνεται αποτελεί μόνο την κορυφή του παγόβουνου.

Ας κάνουν λοιπόν οι αρχές της χώρας επιτέλους την δουλειά για την οποία τους πληρώνουμε και ας τους κλείσουν όλους αυτούς τους λεχρίτες μέσα.

Επιτέλους!

φαντάζομαι πως τα χεις πει και εκεί που πρέπει όλα αυτά.

Και βέβαια τα εχω πει εκεί που πρέπει!
Γράφοντάς τα όμως και εδώ δεν μπορούν να ισχυρισθούν ότι δεν το ήξεραν!!!

Δεν είπα ότι όλοι οι βιαστές το κάνουν γι’ αυτό τον λόγο, αλλά δεν το αποκλείεις κιόλας μερικοί να το κάνουν γι΄αυτό, αρα θα αυξηθεί.

επειδή το σάιτ το ήξερα καθώς και κάποια παιδιά από κει μέσα,
γινόταν πολύ σωστή ενημέρωση και κριτικές!!!

και καλές και κακές!! Ενημέρωση σε όλους τους τομείς έτσι ώστε να μην πετιούνται λεφτά :wink:

Αυτό είχε σαν αποτέλεσμα κάποιοι κύριοι να ενοχληθούν και ν’ αρχίζουν απειλές επειδή η ιερόδουλη που είχαν δεν τιμούσε τα λεφτά της και όσοι πήγαιναν έγραφαν κακές κριτικές…

Επίσης ενημέρωναν για τα ακάποτα κλπ τα οποία τα κατηγορούσαν γιατί είναι σαν αυτοκτονία… :wink:

Τώρα για το αν έφερναν κοπέλες απ’ έξω, δεν το ξέρω και δεν μ’ αφορά!!

Όταν έμπαινα, πέρναγα καλά, χαβαλές κλπ… γι αυτο είναι τα φόρουμς… :wink:

εκτός από το συγκεκριμένο, υπάρχουν και κάνα 2… όποιος θέλει με pm…

:lol::lol::lol:

γι αυτό εκεί μέσα γινόταν σωστή δουλειά μέσω μελών…
ενημέρωση για τις βρωμιάρες κλπ παρόμια, ακόποτα … :wink:

όσο για τους λόγους… τα γνωρίζεις από 1ο χέρι ή παπαρολογείς;;

προσωπικά ξενέρωσα που έκλεισε…
υπήρχε και η ενότητα με τις συλλογές… :wink:

το νέο site…

www.ierodoules.com

Ειχα μπει για να γελασω(ναι ΜΟΝΟ αυτο:D) γιατι το συζηταγαμε με κατι φιλους και πραγματικα οι τυποι που γραφαν στο φορουμ ηταν εντελως αξιολυπητοι.Αν εγραφε καποιος απο σας…συνεχιζω και εχω την ιδια γνωμη:p…

Δεν γνωριζω από νόμους αλλά έχω να πω ότι στην Ολλανδία τα μπουρδέλα είναι επιχειρήσεις που πληρούν όλες τις νομικές και υγειονομικές προυποθέσεις. Φανταστείτε πόσο πίσω είμαστε σαν κράτος. Αλλά εδώ έχουμε ήδη ένα μπουρδελοκράτος. Αυτά τα πράγματα δεν θα γινόντουσαν? :wink:

αφου συνελαβαν αυτον τοτε γιατι δεν συλλαμβανουν και τον πρωθυπουργο???
ενα απεραντο μπουρδελο δεν ειμαστε???:lol::lol::lol:

Διαβάστε λίγο την άποψη των υπευθύνων του σάιτ

http://www.bourdela.com/

Στο bourdela.com χρειαζεται ο Παμπλο Γκαρσια να ριξει μια γροθια στο κατεστημενο!!