Breaking Bad

Ρε ολα τα φετινα επεισοδια μπανουν στο τοπ 10 της σειρα γενικα

ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ

Για όσους είδανε και το 11ο επεισόδιο.

http://www.youtube.com/watch?v=OSxJjUIHjbw

[SPOILER]Παντως οταν ξαναπηγαινει στο σπιτι δεν ειναι καμμενο[/SPOILER]

[SPOILER]
ναι πιο πολύ πιστεύω οτι η όλη φάση dvd είναι hint για μετά, οτι και καλά ο Γουόλτερ θεωρείται πεθαμένος (μούσια, άλλη εμφάνιση, αντίδραση γειτόνισσας που τον θεωρεί νεκρό?) οπότε σημαίνει οτι έχει δοθεί στην δημοσιότητα και ο Χανκ είναι μπλεγμένος?[/SPOILER]

Dean Norris Spoils Breaking Bad

:bow::bow:

Εντάξει, μεγάλος θεός. :lol:

ειδα το 9ο!ποσο μου ειχε λειψει αυτη η σειρα!ω ρε μανα μου τι εχει να γινει!

8O

Μέτριοι διάλογοι σε ένα ήδη αργό επεισόδιο, αλλά σίγουρα μας κλείνει το μάτι ως προς την κατεύθυνση που παίρνει η ιστορία. Έβαλε βάσεις για μακελειό.

[SPOILER]Απλά θα πεθάνουν. Χάισενμπεργκ, σπαστικιά, Χανκ, Τοντ σίγουρα. Όλοι διάβολοι που ενδιαφέρονται για το τομάρι τους. Για αυτό θα το χάσουν. Δε γίνεται αλλιώς.

Εκτός κι αν στα τελευταία επεισόδια γυρίσουν τον Γουόλτ σε θύμα-ήρωα της υπόθεσης και Χανκ σε villain, που κάτι τέτοιο άγγιξε το επεισόδιο σήμερα.

Η γαμημένη πάλι 2 εκατοστά γύρω από την μύτη της κοιτάει, και κάνει το μόνο που ξέρει. Να κριτικάρει και να υποδεικνύει. Πλέον και δολοφονίες. ΨΟΦΟ.

Ο Τζέσι με αυτούς που έμπλεξε δε σώζεται. Αφού δεν το χεις με την πατρική φιγούρα αγορίνα μου, όλο με μαλάκες μπλέκεις, δέξου το και κάνε το κομμάτι σου. Πάνε Φλόριντα να κυνηγάς την Σουηδική ομάδα με τα μπικίνι.

[/SPOILER]

[SPOILER]ρε Jesse ρουφιάνος ρε? πλακάκια με τους μπάτσους? κρίμα…[/SPOILER]

α ρε Walt, πρέπει να μπεις σε Tony Montana mode…:stuck_out_tongue:

Το πιο αδυναμο επεισοδιο της σεζον μεχρι τωρα μετα από ένα απίστευτο σερί. Παρολαυτά καλό ήταν. Έβαλε τις βάσεις για το φινάλε

Με απασχολεί λίγο το γεγονός ότι δεν υπάρχει πρωταγωνιστής αυτή τη στιγμή, με επαφή με το κοινό. Ελπίζω να γίνουν κινήσεις που θα μας κάνουν να στεναχωρηθούμε (ή να χαρούμε, ανάλογα) με το τέλος.

Το να πούμε ως θεατές ‘δε γαμιέται, τους άξιζε’, ή 'γιατί ζει ακόμα ο τάδε και ο τάδε?΄μετά το φινάλε θα είναι αποτυχία κατά την γνώμη μου.

Όντως το πρώτο μέτριο επεισόδιο από τα καινούρια, κρίμα που έσπασε το σερί. Μιλάμε το πάνε πολύυυυυυ αργά

Ρε δεν υπάρχει μέτριο επεισόδιο στο Breaking Bad!

[SPOILER]Βαριέμαι να κάνω quote τον εαυτό μου, αλλά έτσι και αλλιώς περιμέναμε όλοι την εξέλιξη Jesse μαζί με Hank. Και μπορεί να συμπαθούμε τον Hank αλλά ο Jesse ήταν fuck the police ανέκαθεν. Επίσης, ο Hank για πρώτη φορά πάει να κάνει κάτι εκτός νόμου - μη τίμιο από αυτά που έχουμε συνηθίσει.

Η Skyler απλά προσπαθεί να προστατεύσει την οικογένειά της με κάθε τρόπο. Ανεξάρτητα με το τι βλέπουμε με τον Walter να χει το όνομά της στην αρχή της σεζον και να κάνει το bacon όπως αυτή (όταν ο Walter σκοτώνει κάποιον παίρνει τις συνήθειές του), όπως είναι τώρα πιθανό να τον βοηθήσει μέχρι τέλους. Ακόμη και να θυσιαστεί για να μην μάθει ο καημένος ο Walter Jr τι συμβαίνει.

Την Marie την βλέπω για αυτοκτονία.

Τέλος, επειδή δεν υπάρχει στοιχείο που να μην παίζει ρόλο στην σειρά, το βιβλίο Dutch που παίρνει ο Jesse στην βιβλιοθήκη είναι πολύ σημαντικό 100%.

[/SPOILER]

Καθε φορα που βλεπω τον Χανκ νομιζω οτι θα πει κανα τραγουδι απο τους manilla :lol:
ιδιος με τον Bryan Patrick ειναι

Καλύτερο 25λεπτο στην τηλεόραση?

Και γενικά, έχει βγει κάτι καλύτερο στην τι βι? Γενικά?

[SIZE=“5”]AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA[/SIZE]

καλυτερο επεισοδιο της σεζον ΧΑΛΑΡΑ.Γαμησε απιστευτα

[SPOILER]Ο πανεξυπνος Heisenberg ξεγελιεται τελικα απο τον πρεζακια βοηθο του και τον μπατσο γαμπρο του.Απιστευτες ερμηνειες και στο τελος απλα χαος.Πραγματικα δεν τη βλεπεις αυτη τη σειρα,τη ζεις.[/SPOILER]