Bruce Dickinson: What Does This Button Do? - Αθηνα - 04.11.19

Να τα βλέπουν αυτά ορισμένοι εμπαθείς που κατηγορούν τον Bruce πως είναι ακατάδεκτος απέναντι στους fans που τον ακολουθούν μέχρι και στο ξενοδοχείο που μένει, και μας λένε και για τον Halford που είναι όλο “αγκαλιές και φιλιά” κλπ.

Ορίστε κύριοι, αν συντρέχουν οι κατάλληλες προϋποθέσεις και ο Μπρουσάκος μια χαρά θα κάτσει, όχι μόνο να φωτογραφηθεί, όχι απλώς να αγκαλιαστεί, αλλά και το κρεβάτι του θα μοιραστεί με οπαδό – και τι οπαδό, superfan κατά το ρεπορτάζ!
(Γράφει επίσης ότι η καινούρια “σχέση” του Bruce παρακολουθεί τους Maiden επί 10 έτη. Προφανώς το “superfan” έχει να κάνει με το… επίπεδο της αφοσίωσης που δεν μετριέται ποσοτικά)

1 Like

Οριστε γεροντοέρωτες για να μη μπορουμε να παρουμε μια υπογραφή να πουμε.

1 Like

Να τους προτιμάτε τους γεροντοέρωτες, με τέτοιο διαζύγιο που θα πρέπει να πληρώσει (αυτός κι όποιος άλλος κάνει τα ίδια), θα παρακαλάνε για να κάνουν event και να μοιράζουν αυτόγραφα.

2 Likes

:sweat_smile::sweat_smile: Από τι λεει παντως δε θα γινει γιατι ειναι μπέρδεμα με τα περιουσιακά στοιχεία. Ειναι και 90 μύρια στη μεση. Δεν είμαστε για διαζύγια τώρα.

εντάξει δεν πήγε και με 20χρονη… 46 είναι η κυρία.

Δεν ήξερα ότι είναι παντρεμένος ο Bruce.
Συνήθως ήταν πολύ ανοιχτός στο θέμα του σεξ σε συνεντεύξεις του… είχα την εντύπωση ότι ήταν single.

εχω την εντύπωση ότι σε τέτοιους ροκ σταρ είναι 100% δεδομένο ότι θα παραστρατήσουν με τόσους πειρασμούς, πολλές φορές και εν γνώσει της γυναίκας τους…

1 Like

O Bruce γαμάει, τώρα όλα τα άλλα είναι να είχαμε να λέγαμε :stuck_out_tongue:

4 Likes

Άσχημο πράγμα να παρατάει την γυναίκα του μετα απο 30 χρόνια γάμου, εγω σε κατι τετοια είμαι συντηρητικός το παραδέχομαι. Αλλωστε δεν ειναι οτι του έλειψαν ποτε οι γυναίκες αλλα κρατά και την σταθερή σύντροφο σου, τώρα σου ήρθε ? Τεσπα, η ζωη σε ΤΕΤΟΙΟ επιπεδο χρημάτων, φήμης κ.λ.π ειναι κατι που εγω ομολογω οτι δεν μπορω να κατανοήσω γενικα οποτε δεν μπορω και να την κρινω.

1 Like

Οφτοπικ συνεχεια: ξέρω 30αρηδες που το χουν ρίξει στη μάκα για να βελτιώσουν τα σεξουαλικα και αν δεν έχει αποτέλεσμα πάνε φουλ για σιαλις. Το άγχος στη δουλειά δε βοηθάει, τους έφαγε η Αθήνα.

Οντοπικ: εσείς που θα πάτε ξεκινήστε στις ερωτήσεις να ρωτάτε για τη γυμνάστρια.
Ωραια θα περασετε

Την εχω στο ινστα τη γυμνάστρια. Ητανε χρονια γκρουπι στους μειντεν.

1 Like

90 μύρια λίρες για μια γκόμενα; Λολ!

Έφτασε Ελλάδα ο Bruce; Έχουμε κάποιο βίντεο από αεροδρόμιο; Ξέρουμε σε ποιο ξενοδοχείο θα καταλύσει;

7 Likes

Νομίζω ότι το άρθρο μιλάει για το ήμισυ των 90Μ λιρών που είναι η προσωπική του περιούσια και δύναται να την διεκδικήσει η τέως σύζυγος σε περίπτωση διαζυγίου.
Δεν είναι θέμα ακριβούς αποτίμησης αλλά εξαρτάται από την περιουσία του καθενός - κάτι σαν την διατροφή, ένα πράμα!

Συνειρμικά θυμήθηκα τον Gene Simmons που είχε ερωτηθεί παλιότερα αν έχει πληρώσει ποτέ για σεξ.
Και αφού ο δημοσιογράφος διευκρίνισε ότι θέλει μια σοβαρή απάντηση ο, γνωστός για την έντονη δραστηριότητα του στον συγκεκριμένο τομέα, Gene απάντησε: “Πάντα πληρώνεις με το έναν ή τον άλλο τρόπο”!

2 Likes

Σοφά λόγια σοφών ανθρώπων

4 Likes

Ναι, το κατάλαβα, αλλά και πάλι, μια γκόμενα -και ούτε καν της προκοπής- είναι, τόσα φράγκα; Θα γίνει ο Τόλης Βοσκόπουλος της Αγγλίας αν την πατήσει έτσι.

Τον εδεναν σε μια καρέκλα και τον τάιζαν πίτσες και μακαρόνια κάθε μέρα; :scream:

3 Likes

Λολ! Ναι και του φόρτωσαν και κόρη από άλλο πατέρα. Άλλο εννοούσα προφανώς, αλλά καλό!

1 Like

Μετα απο πολλη σκεψη και εσωτερικη παλη αποφασισα να μην παω σημερα. Καλα να περασετε οσοι πατε, περιμενουμε report.

3 Likes

DΑς τον ρωτήσει καποιος και γι αυτά που είπε ο Roy z στον Φραγκο

link?

Sportlemon :stuck_out_tongue:

2 Likes