Bruce Dickinson: What Does This Button Do? - Αθηνα - 04.11.19

Picture or it didn’t happen!

Εχει κοσμο τι γίνεται μεσα?
Ας μην ανακοίνωναν 3 μερες πριν οτι δε θα παιζουν υπογραφές βιβλια κτλ να σου λεγα εγω αν θα πάταγε κανεις.

1 Like

2 Likes

Έχουμε 15 λεπτά διάλειμμα τώρα. Τρομερή φυσική κατάσταση ο Dickinson. Τον κάνεις και 45 χρονών. Έχει μακρύνει πολύ το μαλλί, αυτά είναι!!

Tears of the dragon παίζει τώρα!

1 Like

Για alexander να δουμε αμα θα πει τπτ

Ε δεν νομιζω οτι οι περισσότεροι απο αυτούς που πηγαν ειναι άσχετοι και δεν το ηξεραν. Σχεδον 2 χρόνια την κάνει αυτή την περιοδεια.

Σε λιγο βγαινει για part 2, εγω περναω γαματα παντως :sunglasses:

2 Likes

Γέμισε?

Σχεδον θα ελεγα, εχει πισω καποιες κενες, αλλα γενικα ναι

Παλια έπαιρνες βιβλιο με το που έμπαινες στην είσοδο. Το έχουν βαλει και στο trailer που διαφημίζουν το event . Σε φαστφοργουορντ αμα προσέξεις.

Είμαι ήδη στο Grande Bretagne γατάκια!

7 Likes

Γιατι εκεί θα είναι σίγουρα? Κοιτα μη σου πεταξει το κινητό κατω.

1 Like

Αν θες να μεταφέρεις καμία ενδιαφέρουσα ερώτηση / απάντηση δε θα μας χαλούσε :grinning:

Ε τι διάολο, δυο λεπτά με τα πόδια είναι!

1 Like

Αν δε δω δε πιστευω.
Αlexander πότε θα το παιξουν τελικα?

Μας είπε ότι ετοιμάζει άλμπουμ με τον Roy και ότι θα βγει και σε περιοδεία αφού το βγάλει, δεν είναι σίγουρος για το αν προτιμά να κατουράει όρθιος ή καθιστός, του φάνηκε ενδιαφέρουσα η ιδέα να φτιάξει ελληνική μπύρα και να την ονομάσει Alexander the Great, μας διαβεβαίωσε ότι οι Maiden δε θα αποσυρθούν ποτέ και ότι ξέρει τι πλάνα έχουν για το μέλλον (αλλά δε μας λέει ποια είναι), ότι του αρέσουν οι Jethro Tull όπως και του Harris για διαφορετικούς όμως λόγους, ότι σκέφτεται να κάνει το Empire of the Clouds με ορχήστρα, αλλά όχι με Maiden μαζί…μμμμ…δε μου έρχεται κάτι άλλο. Πάντως για το ξενοδοχείο που θα μείνει, την πτήση που θα φύγει, αν ο Roy συνέβαλε στο If Eternity ή αν υπερβάλει, τι παίζει με την μποτοξιάρα μιλφ και αν θα πάρει διαζύγιο δε μίλησε.
Α ναι, μας σατίρισε κάμποσες φορές το Alexander, μας είπε ότι ίιιισως το πουν κάαααποια στιγμή, είπε το ρεφρέν 5-6 φορές α καπέλα και ότι πρόσφατα που το ξανάκουσε μετά από καιρό του έμεινε η εντύπωση ότι τραβάει πολύ και μάλλον βαρέθηκε.
Αυτά βασικά, επεράσαμε όμορφα!

7 Likes

Αντε να δουμε και λίγο σολο μπρους. Πανε 20 χρόνια.

3 Likes

Εξαιρετικός για μένα που ειχα πολυ low expectations. Πολυ μου αρεσε το όλο αλα “stand up” σκηνικό και οι αστείες ιστορίες απο σχολείο samson και λίγο maiden. Τώρα κλασικά υπηράξν οι πρηξες με αλεξαντερ και τους έκανε καζουρα ο Βρασίδας. ένα μάλιστα είχε γραψει κατι του στυλ "είναι το μόνο κομμάτι που μιλάει για την ελλάδα (λολ) οπότε θα έπρεπε να το είχατε παιξει εδω. Αμα ημουν ο Bruce θα ρωτουσα ποιος το γραψε και θα τον πετούσα έξω

2 Likes

Δυστυχώς δεν πρόλαβα να πάρω αφίσα του event που μοιράζαν στην είσοδο, τεσπα, δεν πειράζει :slight_smile:

Καλά μη νομίζεις, όπου Αθήνα βάλε Εδιμβούργο και όπου Alexander βάλε Clansman, τι ίδια έκανε και εκεί :grinning:

Αυτο με το Roy Z το είπε και πριν 2 χρόνια σχεδόν, ότι ετοιμάζει δισκο δηλαδή, αλλά μάλλον η περιοδεία τράβηξε παραπάνω από όσο υπολόγιζαν.

1 Like