Bruce Dickinson: What Does This Button Do? - Αθηνα - 04.11.19

Οι Ορθόδοξοι είναι αυτοί που έχουν τον Χάρις εικόνισμα, εφόσον επέλεξε Blaze, ο Bayley ήταν ο καλύτερος τραγουδιστής του κόσμου στα mid 90s (και ακόμα είναι γιατί ο Μπρους έφυγε και είπε και μαλακιες για τον Αρχηγό) :grin:

3 Likes

Και Χάρρις και Μπρους, μην υποκύπτεις στα ψευτοδιλήμματα των ιμπεριαλιστων μεϊντενικέ λαέ!

2 Likes

Ξεμπερδεύουμε με το παλιό.

Go back Mr. Blaze, go back Mr Harris και λοιπή συντηρητική νομενκλατούρα!

Η ελπίδα έρχεται… o γενναίος νέος κόσμος με ηγέτη τον Bruce.

Τους τελειώνουμε για να μην μας τελειώσουν (με τα μνημόνια του Harris σαν το Virtual XI)

McBrain δώστα όλα!

3 Likes

Πρώτη φορά Adrian Smith

Σήκω Clive για να δεις

2 Likes

"Οι τιμές είναι με μπουκάλι ή χωρίς, ξέρει κανένας; "

χαχα χαχ χα χα χα χα χα ΘΕΟΣ, χα χα χα χα χα !!!

1 Like

61551901_1326630840826044_8912268219662729216_n

2 Likes

Τα βιβλία τα δίνουν στην είσοδο υπογεγραμμένα ήδη νομίζω.

Δηλαδη με τα 39 που εχει το φθηνοτερο παιρνεις κ υπογεγραμμενο βιβλιο;

Ναι. Το βιβλίο βέβαια έχει 4-5 λίρες.

1 Like

Τοτε δε βρισκω value στη φαση. Κ αθηνα να ημουν δεν πηγαινα

1 Like

Να διευκρινισω οτι εννοω 4-5 λιρες χωρις να ειναι υπογεγραμμενο, προφανως.

1 Like

και χωρίς μεταφορικά.

στην ελλαδα το έχουν 19 ευρώ.

εχω την εντύπωση ότι πριν ανακοινωθεί η βιβλιοπαρουσιαση το είχα δει στα 11 ευρώ στο παμπλικ… :roll_eyes:

1 Like

Ακόμη τόσο το έχει! Περίπου δηλαδή, υπάρχει μια έκδοση στα 11,99 Ευρώ και μια στα 19,99 Ευρώ, φαντάζομαι έχει να κάνει με το εξώφυλλο, αν είναι paperback ή το σκληρό. Εμένα μου το είχε πάρει δώρο ο αδελφός μου λίγο καιρό αφού κυκλοφόρησε και δεν έχω εικόνα για το κατά πόσον είναι φθηνές αυτές οι τιμές.

Τέτοιου τύπου events έχουν πιο πολύ νόημα όταν γίνονται (ή έστω, ανακοινώνονται) κοντά στην κυκλοφορία, ούτως ώστε η τιμή να δικαιολογείται κάπως από την αξία του βιβλίου.
Τώρα οι φανατικοί που θα πηγαίνανε το έχουν (-με) ήδη αγοράσει, οπότε αυτό το κίνητρο εκλείπει. Και να δώσει κάποιος 39 Ευρώ (το λιγότερο) μόνο και μόνο για να ακούσει τον Μπρουσάκο να διαβάζει, είναι κάπως υπερβολικό νομίζω…

4 Likes

το σκληρό εξώφυλλο είναι που παίρνεις υπογεγραμμένο. Κατά τα άλλα καλά τα λες :slight_smile:

Το σκληρό έχω και εγώ από το Amazon.uk και δεν είχε 5-6 £. Είχε γύρω στις 15£ (προφανώς η έκδοση των 20€ στην Ελλάδα) και τώρα δεν υπάρχει, επισήμως τουλάχιστον καινούριο. Κάποιος reseller το έχει 22£. Κατά τ’ αλλά είναι όπως τα λέει ο Ian metalhead.

Να ρωτήσω κάτι; Το βιβλίο υπογεγραμμένο το παίρνουν όλοι όσοι πάνε; Ή περιλαμβάνεται μόνο στα πιο ακριβά εισιτήρια;

Όλοι. Επίσης μπορείς να αγοράσεις και επιπλέον υπογεγραμμένα βιβλία.

Το λέει κάπου στην ανακοίνωση; Πληροφορία για έναν φίλο ψάχνω. Δεν τον ξέρετε, είναι απ’ το χωριό :grin:!

1 Like

@QuintomScenario @drenie αυτός είναι ο φίλος σας…

3 Likes

Τετχοιοι είμαστε στο φαμιλυ

2 Likes