Bruce Dickinson: What Does This Button Do? - Αθηνα - 04.11.19

Εκ πείρας :slight_smile:

Χαχαχα,σημερα εμαθα για το “live” του Dickinson. Νομιζω το ξεφτιλισε και με τις τιμες,αλλα και με το γενικο concept.

Οσο και να τον λατρευω,απτην στιγμη που δεν τραγουδαει, να δωσω 39 € για stand up comedy ,ας παρει να μην πω :smiley:

1 Like

τα εισητήρια πουλιουνταί μια χαρά. ξέρουν τι κάνουν. Απλά με αυτα που ζητάει, δεν νομίζω οτι βγάζει και παρά πολλά, όποιος το κάνει.

Πουλάω εισιτήριο Σειρά 5 Θέση 6 στη τιμή του. Αν ενδιαφέρεται κάποιος pm.

Οπως εγραψα και παλια το μονο που με χαλάει ειναι ότι βάζει και το βιβλιο μέσα στην τιμη οποτε απο εμενα ακυρο αν και θα ήθελα πολυ να τον δω. Όσο για να τραγουδάει , ε ναι βρε παιδιά δεν έχει σχέση με το τραγουδι το ολο πράγμα . Γενικα δεν χωράει και κριτικής, θες να τον δεις να λέει αστεια και ιστοριες απο την ζωη του πας, δεν θες δεν πας. Το κονσεπτ της εμφανισης του ειναι γνωστό και γενικα συνηθισμένο.

2 Likes

ποιά είναι η τιμή μπορεί να το θέλει γνωστός.

Μαγκες ειδα στο ιβεντ οτι τελικα ΔΕΝ περιλαμβάνεται στην τιμη το βιβλιο . Ουτε βιβλιο, ουτε υπογραφη, ουτε τιποτα… In DIDI we trust

1 Like

Όσο το πήρα, δλδ 54 ευρώ.

1 Like

ουτε ποτό …:joy::joy::joy: ?

Που το ειδες αυτο? Εγω το βιβλιο το εχω αλλα το σκεφτομουν να παω επειδη ειμαι βλαμμενος με τους Iron Maiden, αν και οι τιμες ειναι τραγικες για κατι τετοιο… Ξερουμε τελικα τι παιζει? Σου υπογραφει ή αγοραζεις το βιβλιο υπογεγραμμενο δινοντας εξτρα λεφτα? Φωτο δεν βγαζει με κανεναν να φανταστω, ε?

2 Likes

Κι εγώ θα πόνταρα ότι δε θα κάτσει να φωτογραφηθεί με κανέναν.

Εγώ θα πάω πάντως και βλέπουμε. Ίσως κουβαλήσω και το βιβλίο μαζί just in case. Πλάκα δε θα είχε να κουβαλήσουμε όλοι από μια κούτα δίσκους και να στηθούμε στην ουρά για υπογραφές; Θα φρικάρει ο Bruce!

Πάντως το πενηντάρικο είναι πολλά λεφτά, πιο ακριβό από κανονική συναυλία Maiden στη Μαλακάσα. Τσέκαρα το site που αγοράζεις εισιτήρια, τα 2/3 έχουν πουληθεί πάνω-κάτω.

2 Likes

Πουθενα δεν καθεταί και δεν κάνει τπτ. Ατομά που τον πετυχάν όταν είχαν έρθει οι Maiden ανάλογα με το πόσο ενοχλητικά του την έπεσαν ή τα γείωσε, ή κάποιοι που έγιναν πολύ φορτικοί λέγεται οτι τους έβρισε. Γενικά, ΔΕΝ.

1 Like

Προχτες στην Πραγα στο αεροδρομιο ειχε 5 φανς που περίμεναν για υπογραφές φοτος κτλ.
Τους έβρισε και τους κοροϊδευε γελώντας.
Και στην αναχώρηση για κροατια παλι τα ιδια απο τον μπράβο της εταιρείας. Ο Μπρους δε ουτε που τους κοίταξε.
Τα τελευταία χρονια έτσι είναι η συμπεριφορα του σε φανς. Μονο αμα εισαι τπτ αεροσυνοδος κτλ ισως βγαλεις φοτο.
Εδω με μειντετ απλα μας αγνόησε σα να μην υπήρχαμε και ελεγε συνεχεια fuck off.

1 Like

Εδω δεν ισχυει το “τοσος κοσμος με κινητα” και “αν δεν δω δεν πιστευω τιποτα”;

3 Likes

:joy::joy::joy::joy: Ετσι. Μονο οταν το ειδα το πιστεψα

Πραγα και Κροατία παντως δεν υπεγραψε βιβλία. Οποτε μην περιμένετε εδω.

Πουθενά δεν υπέγραψε. Υπογεγραμμένα ήταν ήδη.

2 Likes

Τα ειδες εσυ εισουν εκει? Ουτε υπέγραψε ουτε υπήρχαν υπογεγραμμένα βιβλία.

Κρίμα να έχει γίνει τόσο στριμμένος γέρος

2 Likes

Ναι βίντεο δεν είδαμε όμως, πώς γίνεται με τόσα άτομα εκεί με κινητά να μην το κατέγραψε ούτε ένας;

Δηλαδή πώς τους κορόιδευε, τους έβγαζε τη γλώσσα, δάχτυλο στη μύτη και νιανιανια, τι;

4 Likes