Bruce Dickinson

Το b-side total eclipse θα μπορούσε να είχε γίνει σημαία μιας χ nwobhm μπάντας, που τώρα θα έκανε reunion για να εμφανιστεί στο hold it real festival κάπου στην κεντρική Ευρώπη

geia sou re Decki paixtara!

Καλά άστο επίτηδες δεν ανέφερα την συγκεκριμένη εποχή διότι απλά εκεί είναι ο καλύτερος τραγουδιστής που πάτησε το πόδι του στην Γη στον χώρο του,κάτι καράφλες τον κοιτάνε με κυάλι:pΚαι πριν φαω ξύλο συνεχίζω

1982-1983 είναι απίστευτος αρκεί να μην γίνονται συγκρίσεις με άλλους,ακόμα και με τον τωρινό εαυτό του:roll:

Και ναι,τον έκαψαν οι περιοδείες του Χάρρις γαμώτο,μυθικές οι στιγμές στο Λος Άντζελες νομιζω που κατά την διάρκεια της World Slavery Tour(εκει γαμηθηκε πολυ)έβγαινε στο πεζοδρόμιο και έλεγε σε περαστικους ότι δεν πρόκειται να τραγουδήσει ποτέ ξανα!:lol:

Επίσης στοιχειωτική είναι η ερμηνεία του στο Hallowed Be Thy Name στο Ipswitch το 83:cry:

Edit: Νατο,το εχω ξαναβαλει στανταρ καπου αλλα είναι σειρήνα ο πούστης γαμω.Στο God be with you απογειώνεται πύραυλος κανονικα
http://www.youtube.com/watch?v=ogoqP_-0jto

Και εδώ που τα χώνει σε Herbert \m/

ισχυουν ολα οσα λεει ο Floydized απο πανω ΑΛΛΑ τρομερη περιοδος στην φωνη του θεου ηταν και απο accident μεχρι την early days περιοδεια των μειντεν το 2005.απο κει και μετα οντως επεσε

ενδεικτικα προτεινω να κατεβασετε το απιστευτο bootleg απο roskilde festival του 2003

http://www.youtube.com/watch?v=7bTfZaj1cws [απο αλλου γιατι δεν εβρισκα το αντιστοιχο]

ΜΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙ ΝΑ ΓΑΜΑΕΙ ΡΕ ΜΛΚ;;;;;;

Από το χτεσινό Sunflower Jam που έκανε η γυναίκα του Paice και συμμετείχαν κάτι πιτσιρικάδες όπως John Paul Jones, Alice Cooper, Brian May κλπ κλπ

απλα ΘΕΟΣ!!!

Και πάλι στο Sunflower Jam

Η αντίδραση του στο 0:17 απλά γάμησε!!!

μόλις έβλεπα το βίντεο και έψαχνα να βρω το θέμα να πω:

[B]ΑΣΕ ΤΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ!! ΑΝΤΕ![/B]

μέχρι και Harris έβγαλε δίσκο γαμώ

Εγώ το λέω χωρίς ντροπή. Θέλω να δω Dickinson solo πιο πολύ από Maiden. Τέλος!

Ρε εδώ τραγουδάει το Emerald των ΘΕΩΝ!!!

[U]Φαντάζομαι όλοι το χουμε δει.[/U]

ωωωωω ναι!!!

αφού είναι κτήνος γαμώ το μπελά μου!

οι άλλοι θέλουν εξοπλισμό και λακ στο μαλλί και αυτός γυαλιά για μικρόφωνο 8)

και φυσικά θέλουμε περισσότερο σόλο απο Maiden

ποιο μικρόφωνο;;; :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

και ξανά μετά απο ακρόαση chemical+arc of space

ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΟ ΒΓΑΛΕ ΔΙΣΚΟ!!! έστω ενα με 10-11 arc of space. μου φτάνουν. βγάλε όμως!

*ελα όλοι με μια φωνή να τραγουδήσουμε το Omega

Το Total Eclipse είναι κομματάρα. Κακώς δεν συμπεριλήφθηκε στον δίσκο (υπάρχει στο remaster).
Ηχητικά περισσότερο θα ταίριαζε στο Piece of Mind ή στο Powerslave.

Πάντως η λαιβ εκτέλεση είναι απίστευτη.

Μπράβο Expresso που ποσταρες για να μπορώ να ποσταρω χωρίς ενοχές

[B]ΚΑΝΕ ΑΥΤΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.!!![/B]

[B]The One You Love To Hate - Live Rob Halford, Bruce Dickinson, Geoff Tate [/B]
[B][U]3 camera.[/U][/B]

*αγαπημένος τραγουδιστής ο tate, νιώθω σαν πρεζακι που αναζητώ λίγο ακόμη dickinson, αλλά στο κομματι ο halford ειναι ο άρχοντας ο ίδιος.! :bow2:

Χαχαχα… Είναι φανερό ότι ο κακομοίρης ο μπρουσαρος έχει μια υπερένταση… Δε μπορεί να κάτσει σε ένα σημείο ο άνθρωπος, έχει μουδιασει, θέλει να τρέξει, να πηδήσει!!! χαχαχα!!!

πέρα από τη πλάκα, πολύ κωλοφαρδοι αυτοί που ήταν εκεί!!!

Εεεε άμα δεν οργώσει τη σκηνή δε μπορεί τι να κάνουμε;;; :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

:lol3::lol3::lol3::bye:

:lol3::lol3::lol3::bye: