Brutus @ Gagarin 205, 29/04/23

Εγω θα ειμαι αυτος που θα φωνάζει Techno! :stuck_out_tongue:

Αν παίζουν 1:15 σαν τους Messa είναι φάουλ ντισκαλιφιε 2 βολές και κατοχή

Με τετοια διαρκεια θα ηταν οτι πεεπει να τους ειχαν βαλει σε φεστιβαλ.

1 Like

65’ έπαιξαν οι Messa

1 Like

Δεν ντρεπονται;

3 Likes

σωστά σωστά, ακόμα χειρότερα

Ειμαι troll που δεν θελω το headline συγκροτημα να παιζει 65 λεπτα;

1 Like

Τι σε ενδιαφέρει τι κάνει μια μπάντα που δεν ακούς και δε πρόκειται να πας στη συναυλία - και κράζεις κιόλας.

3 Likes

Δεν υπαρχει συγκριση αλλα και οταν ευτυχως ειχα προλαβει να δω τους Ramones, 60 λεπτα παιζαν
Και ακομα θεωρω τα live τπυς στο Ροδον μεσα στην δεκαδα των καλυτερων συναυλιων που εχω παει.

4 Likes

Δεν ξερεις αν ακουω, δεν ξερεις αν θα παω ή πηγα. Το μονο που ξερουμε και οι δυο ειναι οτι παιξανε 70 λεπτα. Δεν κραζω εσενα - κραζω ολα τα συγκροτηματα που θελω περισσοτερη ωρα να παω στο venue και να γυρισω σπιτι απο την ωρα που θα τους δω.

Κράξε, βρε clairvoyant, δε σου είπε κανείς τίποτα στο 1ο, στο 2ο, στο 3ο σε είπανε troll. Όπως και με τον άλλον που έχεις πάθει ψύχωση με τα εισιτήρια, όπως και με τα μαλλιά του Hansen, απλά κολλάς και λες λες λες συνέχεια ενώ ουσιαστικά δεν υπάρχει κάποιος διάλογος με κάποιον, απλά μόνος σου μονολογείς μετά από κάθε post που συζητάνε άλλοι. Ε αυτό κάπου κουράζει (όχι εμένα, ένα scroll είναι, ΟΚ) και εκεί πήγαινε το don’t feed the trolls, αν κι εσύ δε χρειάζεσαι να σε ταΐζουν, τα λες έτσι κι αλλιώς. :stuck_out_tongue:

2 Likes

Καλοπροαίρετα τα λεω, δεν θελω να βλεπω συναυλια μιας ωρας και θελω να βοηθησω τον αδερφο @I_love_metal να εχει παντα κανονικο εισιτηριο.
Για τον hansen ειναι θεμα αισθητικης, με ερεθιζει το κουναβι στο κεφαλι. Ελπιζω να το ξεχασει και να μην βαλει στην βαλιτσα οταν θα ερθουν για συναυλια το καλοκαιρι.

Όχι απλά δεν θα πουλήσουν, αλλά δεν θα έχουν καθόλου merch μαζί τους μιας και έρχονται με αεροπλάνο.
Δεν υπάρχουν ελπίδες δηλαδη για πχ πώληση από κάποιο πούλμαν …

Έκανα kind request για techno :stuck_out_tongue:

Καναρινι μπλουζα architects, προταση κλειδί "ακου να δεις πουτανάκι "

5 Likes

T-shirt Queensryche Tribe era, γυρίζει και στο Ροζ Καντ

1 Like

Μαυρο t-shirt family και ενας απο τους 5 με μασκα. Τερμα μπροστα αριστερα.

2 Likes

4 Likes

Οποιος μιλησει για την διάρκεια θα συνδεθεί με εκει που πρέπει!

1 Like

Live - Rocking’s Choice

14 Likes