Brutus @ Gagarin 205, 29/04/23

Ορίστε.

16 Likes

Γκνχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

5 Likes

:heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:

1 Like

Για Θεσσαλονίκη παίζει ή να μη ζητάω και τόσο πολλά πια;
Τελικά, οι διοργανωτές ξέρουν να διαβάζουν τα σωστά forums.

Υ.Γ. Εντάξει, δεν έχει, το τσέκαρα.

6 Likes

παμε για γκουχουγκουχουsold γκουγκουout

ενταξει μολις εφτιαξε η χρονια… σχεδόν ανάσταση!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 Likes

Τώρα τους ανακάλυψα και παίζουν ομορφιές.
Ξέρουμε αν θα υπάρξει κάποιο support?

Γνωριζουμε σε τι φαση ειναι η προπωληση; Παμε για sold out; Να το ρισκαρω μηπως βρω hard copy στο ταμειο η επειδη βλεπω πωλουνται μεσω viva θα ειναι αυτα τα εκτυπωμενα μονοχρωμα οποτε ας παρω απο τωρα μη ξεμεινω;

αυτό.

1 Like

Their Methlab

1 Like

Και μια γενικη ερωτηση. Μπορει καποιος να αναλυσει τα χρωματα σχετικα με τη διαθεσιμοτητα εισιτηριων;

Εγώ δεν ξέρω να το κάνω με ακρίβεια. Πάντως για τη συγκεκριμένη συναυλία βλέπω τα εισιτήρια κίτρινα, που σημαίνει μέτρια διαθεσιμότητα, και να λέει “final phase” για την προπώληση, η οποία έχει πάει πλέον στα 28€ από τα 23€ που ξεκίνησε. Οπότε, μάλλον δεν έχει και πάρα πολλά ακόμα, αν με ρωτάς.

1 Like

Επικοινωνησα με τη viva! Το κιτρινο πραγματι σημαινει περιορισμενη διαθεσιμοτητα. Το επομενο σταδιο ειναι το πορτοκαλι, δλδ τα τελευταια κομματια. Και τελος το κοκκινο (sold out). Επομενως αν και με παιρνει θεωρω, δε θα το ρισκαρω και θα τσιμπγσω το τικετο σημερα η το πολυ αυριο!

4 Likes

fixed :stuck_out_tongue:

image

Γελάω, αλλα τους συγχωρω γιατι θα ακουσουμε ομορφιές απο την αρχη ως το τέλος

:stuck_out_tongue:

Νταξει μην είσαι υπερβολικός! 1.15 παίζουν περίπου.

2 φορές τους είδα σε αυτό το τουρ και είναι οι καλύτερες συναυλίες της χρονιάς για μένα (2022 Λονδίνο, 2023 Άμστερνταμ)

1 Like

Δεν διαφωνουμε, καζούρα κανουμε :wink:

Να μην πω ομως οτι θα επρεπε να παιζουν και λιγο παραπανω επειδη ειναι νεοι, εχουν υλικο και ειναι main act? Εβγαλαν και το επικο techno απο την setlist, διάβολε.

Στο repeat τους εχω καθε μερα. Περιμένω πως και πως.

ΥΓ. Ξερεις αν στo merch εχουν ολους τους δισκους τους σε βινύλιο?

1 Like

headline συγκροτημα που παιζει κατω απο 1.40 ειναι για τον πουτσο

Είχαν σίγουρα το Nest και το Unison Life. Μπόλικα t shirt και το βιβλίο. Αλλά έχει και 3 μήνες που τους είδα, παίζει να υπάρχουν διαφοροποιήσεις

1 Like

Στο Roadburn και στο Main Stage του 013 πάντως πριν λίγες ημέρες, μια χαρά ισοπεδωτικοί ήταν, εκεί κοντά στα 70 λεπτά που έπαιξαν, και δεν τους το είχα προσωπικά για τόσο μεγάλη σκηνή. Θα τα πούμε και ανταπόκριση βέβαια. Εκεί είχε full merch LPs και μπλουζάκια.

Ελλάδα βέβαια,

Υ.Γ. Προσωπικά βαριέμαι αφάνταστα μερικές μπάντες που ξεχειλώνουν τις διάρκειες των σετ τους, δεν πάει με το κιλό. Τσπ, ο καθένας με τις προτιμήσεις του.

4 Likes

Ούτε για μισή ώρα δε φάνηκε. :smiling_face_with_tear:

Αν δείτε ένα τρελό να φωνάζει ΠΑΙΧΤΕΤΟΦΑΪΑΡ μεθαύριο, πείτε μου γεια.

6 Likes