Bullet For My Valentine - Fever

Έλα τα δηλωμένα τσουτσέκια και κρυφοτσουτσέκια του φόρουμ να μαζευόμαστε

Θα ήθελα να το γυρίσουν πάλι στο πιο φλώρικο στυλ του Poison, με χαλάει οταν θέλουν να το παίξουν κακοί τρου ΜΑΙΤΑΛάδες

Ψήνομαι δηλαδής για φάση με κομμάτια τύπου Hearts Burst Into Fire … αν και κάτι σε στυλ Waking The Demon (Σλέηερ, κανείς; :lol:) ή Take it out on me να’χει δεν χαλιόμαστε, αλλά θέλουμε φλωροcore κυρίως

Για πάμε, για πάμε

το λατρεύω το προηγούμενο τους!!! ενώ τους έκραζα πιο πριν!

το poision μου άρεσε παρα πολυ… το Scream Aim Fire ένταξη καλούτσικο…
και εγω θα γούσταρα αν ειναι σαν το poison!!!
θα δείξει… :wink:

μισες δουλειες ο θρεντσταρτερ

26 Απριλη το νεο αλμπουμι

Και μας εδωσαν και τζαμπα ενα τραγουδι (που δεν λενε αν ειναι μεσα στο τρακλιστ ή όχι) ετσι για να χαιρομεθα

Παντως συμφωνα με τον κύριο Τακ, ναι, στο υφος του Poison θαναι, με περισσοτερη εμφαση στον hard rock χαρακτηρα της μπαντας, παρά στο πιο βαρύ, αλλά απότι φαίνεται οι κοριλες δεν θα λειπουν…

Ωραιο κομματακι…για να δουμε θα τα καταφερουν με το κρισιμο τριτο album?

Προσωπικά μου άρεσε το κομμάτι, λίγο μίξη των δύο προηγούμενων άλμπουμ κατά τη γνώμη μου, όπως ανέφερα στο θρεντ της μπάντας.
Ελπίζω να μου αρέσει το επερχόμενο άλμπουμ όσο και τα 2 προηγούμενα.
Αναμένουμε…

Ε βέβαια

THIS THREADSTARTER IS FAKE AND GAY

elpizw na min tous krazoune sto sonisphere … tous exoun pareksigisei stin ellada

MONO αυτους…(καλα θα 'ταν)
αλλα δεν νομιζω να κραξουνε παιζουν νωρις και οσοι δεν γουσταρουν δεν θα ειναι μπροστα στο stage…

λολ σρλσυ; ξερεις ποσοι θα πανε απο νωρις να ειναι μπροστα μπιγκ φορ;

Τοχω δει το ονειρο λεμε, θα κλαψω γοερα στα χωματα της μαλακασας

Βρήκα άλλο ένα κομμάτι, δε νομίζω να αναφέρθηκε.
Λέγεται “Your Betrayal”, και ακούγεται εδώ:
http://www.youtube.com/watch?v=7lAeqSjiewo

Και μ’ άρεσε πάρα πολύ 8)

same here, αρκετά καλό, για να δούμε πως θα είναι και ο υπόλοιπος δίσκος:)

γαμησε!

αν και μαλλον προκειται περι ντεμο, κάκιστου ριπ, ή κατι τετοιο, γιατι το λεηερ των φωνητικων ειναι τραγικα θαμμενο… οπως και ναχει σκιζει…

Χθες που ακουγα ενα ποντκαστ απο το αγγλικο μεταλχαμμερ, έχουν ηδη ακούσει το δίσκο και είπαν πως προκειται για φοβερη κυκλοφορία και ειδικά τα 4-5 πρώτα κομμάτια (ειδικά το ομώνυμο) είναι τα καλύτερα κομμάτια που έχουν γράψει ποτέ, με άκρως κολλήτικα ρεφραιν και φοβερα ριφφ (και οι 2 δηλωσαν πως θεωρουν το Scream Aim Fire μετριο δίσκο)

Σχολιασαν επισης πως το Begging For Mercy (που τελικα ειναι κομματι του δίσκου), δεν ειναι καν στα κορυφαια κομματια του άλμπουμ, οποτε \m/

Επισης ειπαν ενα ομορφο φακγιου, στα υπερμαχα τρολλς των ‘‘this is not metal’’

:thumbup: :thumbup:

Έδιτ: Βρήκα κι άλλο χοχο:http://www.youtube.com/watch?v=gupCwZrAclo

Το αναμένω με τεράστια ανυπομονησία πλέον.

:D:D:D:D
Παμε ρε Μπουλετ! πραουντ φαν.

Eχω διαβασει οτι το νεο αλμπουμ θα ασχολειται με θεματα οπως η καταθλιψη και η σειρα αυτοκτονιων που εγιναν στο Bridgend το 2008.
Το ομωνυμο τραγουδι ομως, θα ειναι παρτυ song ειπε ο ΜατΤακ. " It’s a party song, which I’ve never written before (…) I’ve never indulged in that side of writing: it’s a real fun, dancefloor song but with a hard rock vibe. I usually take songs very seriously but I decided to just have fun with this one and roll with it. It’s basically about guys going out to strip clubs and falling in love with strippers. It’s pretty rock ‘n’ roll but not cheesy."
[πηγη: το αγαπημενο σας, Κerrang.]

το κομμάτι δεν είναι απλά καλό, gamay τα πάντα!περιμένουμε μεγάλο δίσκο κύριοι και κυρίες!!


Now playing: Haggard - De la morte noire
via FoxyTunes

Και η προσμονή μεγαλώνει…πρώτα δειγματα παραπανω απο θετικά…

Γιατί δεν μου θυμίζουν του Μπούλετ που είχα ακούσει παλιότερα;

Like!

Και γαμώ είναι το κομμάτι τα καθαρά φωνητικά έχουν βελτιωθεί αρκετά.
Όποιος κράζει bullet στο sonicsphere ας πάει πισω να ποιάσουμε εμείς πρώτη σειρά :p:p

Άμα είναι και το υπόλοιπο άλμπουμ έτσι θα gamay λέμε