Bullet For My Valentine - Fever

το εξωφυλλο:

[CENTER][/CENTER]

καβουραμανα; :expressionless:

θα ηταν πανεμορφο αν ελειπε το καβουρενιο χερι =/

Φτου με πρόλαβες.
Ωραίο εξώφυλλο, αν και όντως το καβουρόχερο χαλάει λίγο.

Δεν αλλάζανε και το λόγκο; Αυτή η γραμματοσειρά έχει γίνει πλέον καραμέλα, τη βλέπω παντού :roll:

Οfficial video για το κομμάτι “The Last Fight” εδώ:
http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=136607

αυτη στο εξωφυλλο μου θυμιζει την marta των bleeding through αλλα με μεγαλυτερο βυζι και τριχες στα χερια
εδιτ:και χερι καβουρα

ρε παιδια το σολοειδη ριφακι στο λαστ φαιτ μου θυμιζει καποιο αλλο σονγκ απιστευτα πολυ

Ανακοινώθηκε και το tracklist στο myspace της μπάντας.

BULLET FOR MY VALENTINE has announced the final track listing for their upcoming album FEVER. The album kicks off with the ferocious 1st single “Your Betrayal” followed by the title track “Fever”.

Check out the track listing here:

  1. Your Betrayal
  2. Fever
  3. The Last Fight
  4. A Place Where You Belong
  5. Pleasure and Pain
  6. Alone
  7. Breaking Out Breaking Down
  8. Bittersweet Memories
  9. Dignity
  10. Begging For Mercy
  11. Pretty On The Outside

“Beyond The Eyes Can See” Iron maiden ??? :-k

double post γιατί βγήκε το καινούργιο βίντεο για το your betrayal

ατόφιο μέτσαλ το ιντρο \m/

τσίμπησε και 5/5 αστεράκια στο Kerrang ο δίσκος όχι ότι δεν ήταν αναμενόμενο αλλά και πάλι.

νταξ πλησιάζουμε τις 26 Απριλίου. Hope να είναι καλό album.

Λήκαρε 8)

Με βλέπω να τον ακούω από Μάιο λόγω πολύ περιορισμένου χρόνου …

Και οι τσουτσεκίλες αξίζουν καλή χώνεψη.

Πείτε γνώμες όσοι το ακούσετε ολόκληρο. Πιο πολύ με καίει για το τι ύφος είναι στο σύνολό του.

Ευτυχως γύρισαν στις ρίζες τους…και το εκαναν πολύ καλά!
καλύτερα κομμάτια The Last Fight και Alone. και πάνω πού είχα αρχίσει να σκεφτόμουν να μην πάω sonisphere…

Πολύ ωραίο κατά τη γνώμη μου, και όντως επιστρέφει κάπως προς το πρώτο άλμπουμ.
Θέλει ακόμα πολύ λιώσιμο, αλλά απ’ τις πρώτες ακροάσεις μου φάνηκε πολύ καλό.

περιμένω την κανονική κυκλοφορία γιατί απο ότι είδα λείπουν μερικά σημεία στο τέλος απο μερικά κομμάτια. Λίγες μέρες υπομονή ακόμα

δεν εχω διαβασει κανενα απο τα σχολια παιδια απλα θελω να πω οτι ειναι μεγαλη μπαντα δισκαρα και αυτη…και χαιρομαι που θα τους δω και live τα παλικαρια σπερνουν…:D:D:D

Χαίρομαι που δεν τα λέω μόνο εγώ :slight_smile:

το άκουσα αρκετές φορες μες τη βδομάδα… μου άρεσε αρκετά εως πολυ μπορώ να πω… δεν το συγκρίνω με το προηγούμενο(Scream Aim Fire) γιατι δεν εχουν καμια σχέση μεταξύ τους (εμενα το SAF μου άρεσε πιο πολυ και κρίμα που δεν ειχε πέραση στον κόσμο και το γύρισαν πάλι σε στιλ poison)

τωρα για το αλμπουμ αν εξαιρέσεις μερικά τραγούδια που που την σπάει ο στοίχος πχ fever που ειναι για τα κοριτσάκια που τους ακουν…

Come here you naughty girl you’re such a tease
You look so beautiful down on your knees
Keep on those high heel shoes rip off all your clothes
You smell so fucking good it makes me lose control
#-o

εχω ξεχωρίσει τα Your Betrayal,The Last Fight,Pleasure And Pain,Alone,Begging For Mercy,Pretty On The Outside

αντε να δουμε τι θα κανουν? το καλοκαίρι πλησιάζει… :smiley:

[SPOILER]αν και σαν να το βλέπω πως θα ήμαστε…
τα μισα + παιδιά απο τα λύκεια
και οι καμια 10-20 εμεις οι μαντράχαλοι

ας παίξουν καλα και δεν με χαλάει καθολου!!!:p[/SPOILER]

το album μετά απο αρκετές ακροάσεις είναι πολύ καλό τώρα γιατί πέφτει τόσο hate σε forums κτλ δεν ξέρω είναι απλά μόδα μάλλον να θάβουν τους bfmv:p