Cage-Science Of Annihilation

ο δίσκος γκαστρώνει από απόσταση λέμε.

Πολή δυνατή κυκλοφορία σίγουρα, για περαιτέρω λεπτομέρειες μετά από κανά μήνα που θα έχει φάει λιώσιμο.

[SIZE=“5”]ΔΥΝΑΜΙΤΗΣ![/SIZE]

Ενα λινκ σε pm παιδια. :slight_smile:

Edit: Job done! Ευχαριστω πολυ για την αμεση ανταποκριση dude! :wink:

παιδια σας ευχαριστω πολυ ολους!ουτε που τους ηξερα τους τυπους και αποφασισα να ενδωσω (καθως λογω περιορισμενου χρονου δεν προλαβαινω να ακουω παρα πολλα καινουργια πραγματα) και εχω τρελαθει!!Εχω “συνηθησει” τα πρωτα πεντε κομματια και οπου σταθω τραγουδαω το σκαρλετ γουιτς.

Οι τποι οντως τα σπανε ασχημα και με καψατε καθως τωρα πρεπει να αρχισω την δισκογραφια τους προς τα πισω!
Να’σται καλα παιδια που μοιραζεστε ετσι την αγαπημενη μας μουσικη.

και παλι thanx, παω για ακροαση :wink:

:slight_smile:

Καλύτερο κομμάτια για μένα το Stranger in Black!

Και το Speedkills!!! Πωπω τα σπάει και αυτός ο δίσκος!

CAGE ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΝΑΝΕ.

Νταξ, τι να πω ρε γμτ. Φωναρα ο Peck. Τους ανεβαζει μια σκαλα, κυριολεκτικα. Δυναμικη φωνη, οχι απλα τσιριδα. Και στο καινουργιο εχει μειωσει τις Ripperιές, και καλυτερα δλδς.

Μακαρι να μεινουν τοσο καλοι στη μουσικη, οσο κακογουστοι ειναι στα εξωφυλλα.

Και double post για γκρινια. Επειδη ειμαι γκρινιαρης, ναι.

Το Hell Destroyer ηταν λιγουλακι καλυτερο, διχως αυτο να μας χαλαει. Καλα ως εδω.

Αλλα. Γελαει ο κοσμος με την παραγωγη. Μπορουσε να ειναι πολυ καλυτερη.

Και γενικα, Enforcer, παρολο που ποτε δε λατρεψα τον NWOBHM ηχο. Πατησαν χαμω οτι χεβυμεταλζ βγηκε τελευταια. Στα ιδια επιπεδα με Hell Destroyer και The Curse of Crystal Viper, καθ οπως φαινεται.

Το Hell Destroyer το ψιλοβαριέμαι λίγο είναι η αλήθεια. Τι διάρκεια είναι αυτή να 'ουμ???

Τι λεει ρε 'σεις ο βλασφημος!

Όντως μεγάλη και ανώφελη διάρκεια του Hell Destroyer, αλλά με πολλές ενδιαφέρουσες στιγμές, κάτι που λείπει από το Science Of Annihilation:!:

Ρε άμα κόβανε κανα μισάωρο από το δίσκο θα ήτανε μπόμπα! Αλλά…

μιά χαρά είναι τα εξώφυλλά!

Απο που κι ως που μπαίνουν στο ίδιο τσουβάλι οι Crystal Viper και οι Enforcer με τους CAGΕ; Αν είναι κοτσάρετε και καμιά Ελληνική ξέρω γω, να προβάλουμε και τη γαματοσύνη μας by their side.

Απο που κι ως που μπαίνουν στο ίδιο τσουβάλι οι Crystal Viper και οι Enforcer με τους CAGΕ; Αν είναι κοτσάρετε και καμιά Ελληνική ξέρω γω, να προβάλουμε και τη γαματοσύνη μας by their side.

λολ. Διακρισεις ΚΑΙ στο heavy metal λοιπον.

Διαβασε τη κουβεντα πιο πισω πριν πεταξεις την εμπαθεια. Θα δεις πως εγιναν αναφορες περι κορυφαιων δισκων (που δε βγαινουν στο US Power). Σορρυ που ηθελα να το παω λιγο παραπερα, ε.

Και για να πουμε κατι σοβαρο, ρε συ Τραμπακουλα, σορρυ αλλα τα δυο τελευταια εξωφυλλα μου φαινονται ολιγον τι καρακιτσαριο. :lol: Με την κακη εννοια, επειδη υπαρχει και καλο κιτσαριο (βλ. το αντιστοιχο του πρωτου Crystal Viper, το οποιο, οσο να ναι, σου βγαζει μια ωραια τρουιλα). Το Darker Than Black παντως ειχε πολυ ωραιο εξωφυλλο, ομολογουμενως.

προσωπικά δεν βρίσκω διαφορές ανάμεσα στα τρία τελευταία εξώφυλλά τους. άλλωστε τα έχει κάνει και ο ίδιος καλλιτέχνης και λίγο πολύ κρατά ένα σταθερό κόνσεπτ. να μου πείς γιά τα 2 πρώτα να πω οκ, είναι άθλια!

Καλα, μη νομιζεις, ως θεμα γουστου το βλεπω.

Στο μουσικο κομματι παντως, μου ακουγεται λιγοτερο Priest σε σχεση με το προηγουμενο. Λιγο πιο πολυ προς Helstar μερια κι Αμερικη θα το λεγα. Δεν ξερω δλδ, μπορει και να κανω λαθος.

Θα μου πεις μικρη η διαφορα, αλλα στο προηγουμενο το ‘‘Painkiller meets Ripper Owens’’ εκανε Κρα.

Αυτα τα τυμπανα ομως ρε γμτ…

Εγώ ακούω και αρκετές Κing Diamond επιρροές και σε αυτόν τον δίσκο αλλά και στο Hell Destroyer! Μου αρέσει αρκετά το καινούριο αλλά προτιμώ το Hell Destroyer ίσως να ήταν και μεγαλήτερη η έκπληξη τότε…

Αυτά που γράφονται από μερικούς είναι τουλάχιστον αστεία, για να μη πω τίποτα χοντρό.

Ο δίσκος τώρα, εκτός από παραγωγή που θα μπορούσε να είναι και καλύτερη, είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί στο είδος τα τελευταία δύο χρόνια.