Camelot Rock Cafe

Παλιά είχα σκεφτεί το “Rockemall” αλλά πλέον δεν μου κάνει αίσθηση και τόσο.
Τώρα μάλλον θα σκεφτόμουν κάτι που θα είχε αριθμό μέσα , δεν ξέρω γιατί, ίσως λόγω μαθηματικής φύσης.:stuck_out_tongue:

Να πχ “4p” που είναι κι η δισκάρα των Danzig, ή κανά πιο ψαγμένο “Planet B 8-18” :Ρ

Ναι αλλά πες μου κάποιον που πήγε στα μαγαζιά αυτά ακούγοντας απλά το όνομα…
Προσωπικά στο ένα πήγα λόγω παρέας, και στο άλλο επειδή πέρασα απ’ έξω και γαμούσε…Στο τρίτο δεν έχω πάει:p

Ενιγουει σόρι που πήγα πίσω αλλά τωρά είδα το έδιτ

εγω εχω σκεφτει ονομα για φαστ φουνταδικο πιο πολυ… να λεγεται “Ποδι”…ξες σε ρωταει ο αλλος που φαγατε?λες εσυ στο ποδι.

ενα τετοιο μαγαζι θα το μαθεις επειδη σου πε ενας φιλος οτι ανοιξε καινουριο μεταλ μπαρ η ειδες καποια διαφημηση. οποτε το ονομα δεν παιζει ρολο. δεν περνας απ εξω και λες “α αυτο το ονομα μοιαζει μεταλ, παμε να δουμε τι παιζει”. ασε που τα κλασικα μεταλ ονοματα ειναι αρκετα γραφικα.

και μετά θα σου ερχόταν η NASA και καλά να σου ζητήσει το λόγο που έδωσες το όνομα του πλανήτη, 23413 έτη φωτός από την Γη:lol::lol::lol::lol:Ενώ το έχουν δώσει εκείνοι πρώτοι…:lol::lol::lol:


Now playing: Heavenly - Illusion Part II
via FoxyTunes

Άσχετο αλλά έξυπνο παρα τ’ αύτα!

Εγω το φαγαδικο θα το λεγα
“Μασα…χουσετη”

χαχαχα καλό κι αυτό!

στα γιάννενα υπάρχει γυράδικο…

“Gyro Bank” με σήμα αλά Eurobank…

edit : Τhe Grudge

grudge	[grAdzh]

ουσ. μνησικακία, κν. αμάχη, άχτι: bear a grudge against… έχω άχτι τον…, είμαι χολωμένος με…, μνησικακώ κατά… § pay off an old grudge βγάζω το άχτι μου

the ocean θα ηταν καλυτερο. η no quarter. χωρις πλακα

Astarte

Έχω ιδιαίτερη αγάπη σε αυτό το όνομα κ έτσι θα το έβγαζα αν άνοιγα rock/metal cafe

ή θα έδινα κάτι λίγο πιο κάμμενο όπως

6terra

byte(!)

Ναι. Βασικά οι “ηλίθιες” είναι πολύ έξυπνες (λογοπαίγνιο). Βλεπε Q. ή την άλλη τη διαφήμιση με το Magnum (υπογράψτε στο μπλουζάκι μου φανταστικέ αστυνόμε!!!).

KERPLUNK!

Blitzkrieg

Yellow Submarine (sic)

Τhe Corner

Novacaine

Fallen

Melatonin

ummmm

και μια διορθωση στο προηγουμενο, nes paul 8)

Υπαρχει και μαγαζι με ακομα πιο θεικο ονομα

Μασουλερι :smiley:

Paradise Lost? :-k

σιγα μη το πει και Ρωμαιος και Ιουλιετα

The Frapeδators

Ειναι θαυμαστο ομως πως ολοι σπευδουν να μιλησουν οταν προκειται για καφε! :lol: (συμπεριλαμβανομενου εμου)

Τελικα, καλα μας λενε ‘‘η χωρα του φραπε’’!:lol:

metal frappe
sgt tollki’s frappe
hellccino
Dream Frappe

σοβαρα τωρα

Η ΣΤΟΑ
ΤΟ ΣΠΗΛΑΙΟ
ΚΟΛΑΣΗ
HIPPIE

Stairway to Cafe

Iced Cafe Earth

Rotting Cafe

Καφες

Το Κ@βλι της γριας