Candlemass 12/2/2016

http://www.i-jukebox.gr/music-news/item/6372-candlemass-peiraios-academy-117-athens

8O

Τρίτο συγκρότημα που έρχεται Ελλάδα στα κοντά και δε περνάει από Θεσσαλονίκη, μαζί με Hammerfall και Enforcer.

Ρε σοβαρευτείτε ρε.

Και που σε ακομα.οι διοργανωτες κοιτανε να μην μπαινουν μεσα πρωτα.εδω holocaust και δεν ειχε κοψει τπτ προπωληση.και ειπαν και καλα λογο απεργειας στα τρενα.

Φερτε και σαλονικα ρεεεε!!

και τσουπ στο άκυρο, CANDLEMASS!! πόσο καλύτερα να μπει το ΣΚ;

[B][SIZE=3]ΕΧΩ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ, ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΜΑΣΤΟΥΡΑ ΚΑΜΜΙΑ… [/SIZE][/B] :vibrate::vibrate::vibrate:

[B][SIZE=3]ΟΟΟΟΟΟ ΟΛΕ…[/SIZE][/B] :bow:

[B][SIZE=3]ΟΟΟΟΟ ΟΛΕ…[/SIZE][/B] :bow:

Και αλλες ακομα παρομοιες γηπεδικες αντιδρασεις απο πλευρας μου…

Οι Candlemass ειναι η αρρωστια μου…ειναι το πρωτο live που ειδα πριν απο 26 χρονια, μια Παρασκευη σαν και αυτη 15.12.1989…εκει…

αυτο το Academy 117 τι φαση? Λωρης και ετσι?

Ναι πείτε λίγο για αυτό το μαγαζί αν ξέρετε για ηχητική κτλ.

Εντωμεταξύ χαζεύεις στο γραφείο σου το εικοσάευρο εισιτήριο των Avatarium και τώρα ξέρεις ότι θα τους δεις, αφού μια εβδομάδα πριν θα έχεις δει Candlemass και με 16 ευρώ. Ψυχεδέλεια.

Μια χαρα, θα ειμαστε ΚΑΙ εκει φυσικα…

μια μέρα μετά τα γενέθλιά μου καλή φάση !!! 8)

Νομιζω οτι η πρωτη συναυλια που θα γινει εκει ειναι αυτη των 1000mods αυριο.

Χωρις τον leif δε πολυψηνομαι να πω την αληθεια

Δεν ειναι ο Leif??? Tι φαση? εχω μεινει λιγο πισω…

εχει θεματα υγειας και δεν ειναι στα λαιβ τον τελευταιο χρονο

αυτη η ψυχη ο Μεσιας ξερουμε που εχει χαθει; Πως ειναι δυνατον να μην εχει μπαντα αυτη η φωνη ρε πστη μου

Μιας και πηγα σημερα στους 1000mods να πω οτι το μαγαζι φυσαει απο αποψη ηχου. Πρωτη φορα ακουγα τοσο καλα σε κλειστο χωρο, μου κανε ιδιαιτερη εντυπωση οτι ακουγοταν καμπανα κι η φωνη του τραγουδιστη.
Επισης εχει μια ελαφρια κλιση οποτε εκτος κι αν εισαι 1.50 βλεπεις απο παντου τη σκηνη
Στα αρνητικα οι παρα πολλοι προβολεις που σε τυφλωνουν και μερικες φορες δε φαινεται τπτ στη σκηνη.
Σε γενικες γραμμες παντως κατι fuzz και γκαγκαριν τα κατουραει

Το Φαζζ το κατουράει μέχρι κι ο σκύλος μου. Το Γκαγκάριν είναι μια χαρά. Σήμερα ήμουν κι εγώ στους 1000 Mods και από τον ήχο δεν έπαθα και πλάκα. Ο χώρος ήταν καλός.

πρεπει να ειναι ωραιος χωρος απο οτι δειχνει…2500 χωρητικοτητα…και απο οτι καταλαβα ειναι το παλιο Tessera :wink:

εισητηριο ηδη στα χερια μου… αντε και καλα να περασουμε!!!

στους candlemass βεβαια βλεπω να παιζουμε μπαλα εκει μεσα…

//@pantelis79 Τι να πω, εγω παντως τοσο καλο ηχο δεν εχω ακουσει σε αλλο κλειστο χωρο στην αθηνα. Παντα βεβαια με την επιφυλαξη οτι ο stoner ηχος ειναι γενικα πιο ευκολο να βγει καλος συναυλιακα.
Περιμενω να δω και τους candlemass που την προηγουμενη φορα στο fuzz ο ηχος ηταν σκατα

εισητήριο από πού; εχθές πήγα metal era και δεν είχε…

Ναι Metal Era πηγα αρχικα και εγω και δεν βρηκα και μετα πηγα Ticket House.

Τhanks , θα πάω αύριο… Φαντάζομαι κανονικό εισιτήριο οχι καμια φωτοτυπία πάλι ε;