Candlemass 12/2/2016

Οχι δεν ειναι φωτοτυπια Α4, κανονικο… :slight_smile:

Σας ενοχλει αν το εισητηριο ειναι φωτοτυπια αλλα δεν σας ενοχλει που θα δειτε μια tribute μπαντα τωνcandlemass. Το επιπεδο σας ειναι τρομακτικα χαμηλο. Αλλα ξεχασα το εισητηριο ειναι κανονικο

με διαφορά 7 ημερών έρχονται οι 2 μπάντες του Edling… χωρίς τον ίδιο :stuck_out_tongue:

Στα ΑΡΧΙΔΙΑ μας ομως. Το εισητηριο ειναι κανονικο οχι φωτοτυπια.

Είπα κι εγώ! Πόσον καιρό πια να κρατιόταν ο Γρηγόρης; :lol:

Κρατιομουν. Βαστουσα καλα αλλα τωρα που το εισητηριο ειναι [B][I][U]ΚΑΝΟΝΙΚΟ [/U][/I][/B]και οχι φωτοτυπια δεν με κραταει τιποτα.

το οτι θα δουμε μια μπαντα με υμνους για 16 ευρω μετραει, τωρα χαιρω πολυ και οι death (dta tours) tribute ειναι αλλα πολλοί θα πάνε, το οτι οι riot v ειναι tribute δεν ενοχλησε και πολλους (ουτε εμένα), αυτό όμως δεν σημαίνει ότι δεν θα παίξουν καλά ή ότι δεν θα αξίζουν… ξέρουμε τι θα πάμε να δούμε… δεν νομίζω ότι αυτό έχει καμιά σχέση με μια ερώτηση περί εισητηρίου…

2 φίλοι που τους είδαν με αυτή ακριβώς την σύνθεση στο hammer of doom μου είπαν τα χειρότερα πάντως. Και μιλάμε για αρρωστάκια με candlemass όχι τίποτα κάζουαλ ακροατές που απλά γουστάρουν κάποια τραγούδια

Αμα ηξερες τι πας να δεις δεν θα πηγαινες. Αλλα δεν γαμιεται σημασια εχει οτι το εισητηριο ειναι ΚΑΝΟΝΙΚΟ. Ετσι μου ερχεται να παω και εγω.

Νταξει για να μην υπερβαλλουμε, 3/5 ιδιοι ειναι, τραγουδιστη σταθερο ουτως η αλλως δεν εχουν οποτε μονο ο Edling λειπει ουσιαστικα

Αμα ειναι αυτο καβερ μπαντα, τι να πουν αλλες που εχουν κρατησει μονο ενα μελος σταθερο;

Τρομερο επιχειρημα - δεν ειναι οσο σκατα οσο αλλοι.
Cover band ειναι και οι αλλες μπαντεσ να μην πουν τιποτα

Αλλα ενταξει, οι candlemass ειναι και αυτους θα δειτε - δεν θα σας το χαλασω εγω.
Να λετε και στους φιλους σας επειτα απο χρονια οτι τους ειδατε χωρισ Edling και Marcolin αλλα με ΚΑΝΟΝΙΚΟ εισητηριο οχι μαλακιες

Κοίτα εγώ προσωιπικά τους είδα και στην επετειακή με lanquist και γουστάρω να τους δω και τωρα, ΚΑΙ ΝΑΙ ξερω τι θα ακούσω και πάω όπως ήξερα και τι θα άκουγα πριν κάτι χρόνια… δεν συγκρίνονται αλλά με αυτά που διαβάζουμε εδώ μέσα θα τρελαθούμε τελείως…

Όντας κι εγώ αρρωστάκι, που πρέπει να ταξιδέψω και από Θεσσαλονίκη για το live, μήπως σου είπαν οι φίλοι σου τι ακριβώς τους φάνηκε τόσο χάλια;

Δεν το πιστεύω αυτό που θα γράψω, αλλά είμαι με Greg (αν εξαιρέσεις το τυπικά μαλακισμένο ύφος του φυσικά). Δεν είναι Candlemass αυτό. Εντάξει, χωρίς Messiah να το καταπιείς. Χωρίς ούτε καν Leif Endling όμως; Ε ντάξει, όχι.

σου παραθέτω το σχόλιο του από το fb αυτούσιο. Είναι στα αγγλικά μιας και έχει αρκετούς φίλους που δεν μιλάνε την ελληνική και μένει/δουλεύει στο εξωτερικό

When you hang that skull in the back, make sure you are ready to back it up. If you’re bored/uninterested/in love/tired, stop this farce and go home. Candlemass is my second favorite band in the world and I am always going to head-bang to their classics like a maniac and scream the lyrics until my voice is only suitable for phone-sex, but that doesn’t mean I’m stupid or blind. This is not Candlemass, this a third-rate cover band who disgraces their once great name. Give it a rest boys, this cow has been milked to death. End of story

επίσης χοντρικά ο δεύτερος φίλος που είναι φίλος και με τον πρώτο :stuck_out_tongue: και ειχαν πάει μαζί μου είπε πως έπαιζαν λες και βαριόντουσαν και είχε ξενερώσει φουλ

Με το εισιτήριο στις χίλιες δραχμές Έτσι ακριβώς κι εγώ, Asphyx (ελληνική μπάντα) για support και το stage diving συννεφο

Sent from somewhere out there

Ο Leif δεν θα είναι πάντως στο live. Και μάλλον σε κανένα τους live το 2016, έτσι απαντάνε στην σελίδα τους στο Facebook. Σκατά…

Μην στεναχωριεσαι φιλε, το εισητηριο ομως ειναι κανονικο οχι φωτοτυπια.

:lol::lol:

Εμένα ήταν το δεύτερο…πρώτο ήταν οι maiden στη Φιλαδέλφεια!