Carcass - Surgical Steel

47 λεπτά σκέτης καύλας

ειμαι αναμεσα στο ειναι δισκαρα μεγαλη και στο ενα μετριο αλμπουμ/περιμενα παραπανω απο carcass…
σιγουρα καταφερε να με κανει να ακουω τα παλια carcass ολη μερα…!!!

Δεν περίμενα σοβαρή κριτική για Carcass από άτομα με άβαταρ Savatage και Dark Tranquillity.
Μέτριο άλμπουμ κύριε με πολύ ανεκτικότητα.

Όχι ρε Norda μην μας τα χαλάς. Εγώ τον δίσκο τον βρήκα αρκετά καλό. Period.

Τι να της πεις τώρα…

Η αλήθεια είναι ότι δεν ήταν. Μπορεί να είμαι τρομερά σκληρή επειδή τους γουστάρω τόσο. Φταίει και το αυτί του κάθε ακροατή. Τέσπα. Θα σε φτιάξω αλλιώς εσένα μελίσια.

@Μαξ Ε, τι να μου πεις. Πες κάνα επιχείρημα αν δεν θες να σου λένε τέτοια.

Εμένα εννοείς; Πώς; :stuck_out_tongue:

Έλα μην με κάνεις να γίνομαι Νάντια και να γράφω ποστς…Θα δεις στην πορεία, στο φβ, κάτι θα σκεφτώ. Χα, είπα Νάντια… Θα καταστραφεί το θρεντ!!ΧεΧεΧε

Δηλαδή θες να μου πεις επειδή γουστάρω DT και το άλλο παιδί από πάνω γουστάρει Savatage, δεν έχουμε το δικαίωμα να δώσουμε την γνώμη μας για τον δίσκο αυτόν;
Αυτό κατάλαβα με αυτό που έγραψες…

#-o#-o#-o#-o#-o

Συμφωνω με Norda,ψιλοαδιαφορο μου φανηκε,δεν εκανα τον κοπο να το ξαναβαλω.Αυτα κανει η πολυ μελωδια.Μονο θετικο ειναι τα solo που ακουγονται ενδιαφεροντα.

ποστ για καλές μούτζες.

είναι αποσβολωμένος με τα δικά σου ατράνταχτα επιχειρήματα μάλλον.

δύσκολο πράμα η περίοδος

Χαχαχα,πολυ εύθικτοι είστε όλοι οι άνδρες εδώ μέσα. Μα ο ένας δεν έχει επιχειρήματα και ο άλλος ενώ τα έχει ακούσει όλα από την αρχή δεν μπορεί να κρίνει αν του αρέσει η όχι. Ε και εγώ θα πετάω καφρίλες

ντάμπλ πόστ αλλά…

ρε στο A Congealed Clot of Blood
όταν παίζει το
A dark standard raised-juxtaposing dyad
The profit of rage-the jihadist black flag
A dark standard raised-juxtaposing dyad
The scimitar blade-black flag of jihad

με πιο κομμάτι των Cannibal Corpse είναι ολόιδιο?

στα του αλμπουμ την πρωτη φορα που το ακουσα μου αρεσε πολυ θα ελεγα ενω στις επομενες ακροασεις επεσε κατα πολυ το ενδιαφερον μου και μου ακουγεται λιγο βαρετο πλεον…ισως να βοηθαει και η πλαστικοποιημενη παραγωγη σε αυτο για μενα πλεον εχει καταντησει αηδια τα μισα αλμπουμ που βγαινουν να εχουν τον ιδιο σχεδον ηχο…carcass ακουμε θελουμε σαπιλα γαμω

άντε άκου κάνα strange wings εσύ που θα μας πεις για τους carcass

Ε πες τα να πάρει και με κάνεις και γίνομαι βλαμμένη αφού δεν είμαι. Μα λες ότι τα άκουσες και δεν λες την πραγματική αλήθεια ή έστω να πεις την άποψη σου σίγουρα. Αυτή είναι η πραγματικότητα για το καινούργιο Carcass

μια true carcass fan μολις μου εδωσε τα ευσημα για την τεκμηριωμενη αποψη μου πανω στο νεο αλμπουμ… :har::har::har::har::har::har::har::har:

σειρά μου τώρα να γίνω εγώ λίγο βλαμμένος, που παίζει και να είμαι.

τώρα η κριτική του τύπου με avatar Savatage είναι οκ επειδή λέει την “ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΑΛΗΘΕΙΑ” για τον δίσκο ενώ πριν δεν είχε δικαίωμα να μιλάει επειδή διαφωνούσες μαζί του ξέρω γω. ό,τι να’ναι, το καταλαβαίνεις ελπίζω.

μια χαρά είναι ο δίσκος, δεν ξέρω τι σαπίλα περιμένατε αλλά εγώ ακούω μια μπάντα που γουστάρει αλήθεια αυτό που κάνει και δεν έβγαλε άλλον έναν ρηγιούνιον δίσκο για τα φράγκα και τα λαιβ κλπκλπ.

δεν ξέρω βέβαια πόσο μετράει η άποψή μου με άβαταρ Μπάτμαν, λολ