CATHEDRAL @ Block 33, 30/09/2011 & Gagarin 01/10/2011

Συνέντευξη Cathedral (Lee Dorian) στο rocking.gr

Tony Obscure ·
Na fate skata pou dialyeste kai de me noiazei oti dikaiologia yparxei! ama 8elete mporeitai na kanete synaylies kai mh bgalete kainourgio disko alla einai mia malakia na dialyetai mia kainourgia kalh mpanta! kai egwistiko ka8ws polloi den 8a exoun thn eykairia na th zhsoun live!

αγαπάμε σχόλια facebook

mia kainourgia kalh mpanta

Σαλόνικα ποιοι θα πάνε;;;

Παρών

επίσης γουστάρω που δεν έχουμε σετ πρόσφατο, έχει σασπενς.
είμαι πολύ αισιόδοξος που θέλω Electric Grave ή κανα Melancholy Emperor?

equlibrium ομωνυμο χρειαζεται, ο απολυτος ΝΤΟΥΜ ολεθρος. τοτε που κανενας δεν επαιζε ετσι… :bow2:

Έτσι, πιο αργό και από το θάνατο…:metal:

τσιμπησα εισητηρια για θεσ/νικη, μακαρι να μαζευτει αρκετος κοσμος.

ερωτησης αν ξερουν οι πιασε-το-σαπουναιοι: εχετε ιδεα αν θα εχει παγκο με μερτς απο Rise Above γενικοτερα? (αν ειναι να ερθουμε με βαλιτσες δηλαδη :stuck_out_tongue: )

Ηθελα πολυ να ερθω, αλλα δεν παιζουν λεφτα και τους εχω δει και μια φορα. Κριμα παντως, μου την σπαει πολυ να χανω live που ξερω οτι θα περασω καλα.

Πολυ φοβαμαι οτι το κλαμπ θα ειναι αδειο και δεν θα τιμηθει οπως πρεπει αυτη η υπερτατη μπανταρα…[-X

κέρδισα πρόσκληση, οπότε θα δώσω το παρόν 8):hippy:

Δυο μερουλες γιου σονικ μαδαφακαζ8)

Ούτε 24 ώρες λέμε 8)

Παιδια το τικετ απο εισοδο ποσο θα εχει??

^ 30 ευρω λεει

Έχουμε ιδέα τι ώρα θα βγούνε στη σκηνή είτε σήμερα είτε αύριο;

Πηρα εισιτηριο σημερα, αιντε να δουμε. Που μετα απο κατι δηλωσεις του τυπου ‘‘οι Cathedral τελειωσαν’’, ‘‘εε τελικα θα βγαλουμε εναν ακομη δισκο’’, ‘‘μμμ θα επιστρεψουμε αλλα σε αλλη μορφη’’, θεμα χρονου ειναι μεχρι να τους δουμε ενεργους και παλι. ή και οχι, ποιος ξερει. Ο,τι κι αν γινει, για μενα αυτη ειναι η τελευταια φορα που τους βλεπω.

Κανενας απο Θεσσαλονικη τους ειδε? Εντυπωσεις? [SPOILER][/SPOILER]

Ας περιμένουμε να γυρίσουν πρώτα τα παιδιά! :stuck_out_tongue:

Τί εντυπώσεις περιμένετε μωρέ ?
Υπάρχει περίπτωση να ήταν μούφα το live ?
Μόνο κλάμα, συγκίνηση και πόνος θα είναι οι λέξεις που θα δείτε…

Μεγάλη μέρα ξημερώνει και για μας τους χαμουτζήδες.

[SPOILER]Προσωπικά το πιστεύω πως αυτή είναι η τελευταία τους περιοδεία και πως [U]δεν[/U] πρόκειται να επανενωθούν στο μέλλον. Είναι από τις λίγες τίμιες μπάντες και το έχουν αποδείξει τόσα χρόνια.
Τώρα αν κάνουν κανα άλλο project δεν ξέρω αλλά το φαντάζομαι/εύχομαι… [/SPOILER]