Υπογεγραμενες Αφισες,βινυλια,cd,fotos etc προς πωληση

ετσι ακριβως ειναι…

Paul μην τους ακους φιλε, οταν πεθανουν αυτοι οι καλλιτεχνες, θα τα δινεις σε διπλασια τιμη και θα σου λενε και ευχαριστω! :smiley:
και μην ξεχνατε! η προσφορα για την κλανια του biafra παραμενει, ειναι ερμητικα κλεισμενη, σιμπιεσμενη στα 3οζ σε μπουκαλακι με το Α πανω και περιεχει ως και 7 τζουρες αν εισαστε τυχεροι!

λιγη λογικη ρε γκαιζ… καποιος (δεν θυμαμαι ποιος) απο πανω ειπε οτι απλα ειναι τα πραγματα, οποιος δεν θελει απλα δεν αγοραζει. αυτο ισχυει για τις νορμαλ αγγελιες. για τις “σαλεμενες” ομως οχι, γιατι απλα ειναι εκτος τοπου και χρονου. να σου δωσω ενα παραδειγμα με ενα ημι-σπανιο δισκο ? θα τον αγορασω 30-40 ευρω, θα τον ακουω, θα τον “ζησω”, και οταν ερθει η μπαντα στην πολη μου και παιξει λαιβ βαζω το Χ μελος να υπογραψει, ωραια. οταν τον βαρεθω, η για οποιον λογο θελεις, το οτι εχει πανω μια τζιφρα σημαινει οτι θα τον δωσω 150 ευρω ?? αντε κανα 10αρικο πανω ετσι για την υπογραφη, αντε 20 αν βρεις κανα κοροιδο, ε πιο πανω εισαι η πολυ στουρνος η πολυ μαγκας αν πουληθει τελικα… 150 ευρω για μια αφισα ? σορυ αλλα εισαι εκτος στρατοσφαιρας. δηλαδη αν εσυ ησουν ο αγοραστης θα ελεγες στους φιλους σου “καλα μαλακες, ηταν μια αφισα 150 ευρω και εγω του την κατεβασα στα 80, καλα μιλαμε μιση τιμη, κοψοχρονια”… ? τι να πω… το “τιμες συζητισιμες” ειναι η τοπ κοροιδια…

Ebay καλυτερα ρε ψηλε! Εδω και να θέλουμε δεν έχουμε!

Κατι τετοιες “εξυπναδες” μπορει να στερησουν την δυνατοτητα σε αλλους οπαδους να παρουν αυτογραφο

wow…μπήκα ebay και βρήκα πιο τραγικές τιμές… Αναρωτιέμαι αν αγοράζει κανείς ή αν απλά τα πουλάνε…

καλημερα λοιπον ε ημουνα σιγουρος πως θα γινει η φαση καπως ετσι…λοιπον απο που να ξεκινησω…δεν οφειλω σε κανεναν εξηγηση γιατι πουλαω τα αυτογραφα και γιατι σε οποιαδηποτε τιμη.δεν σας αναγκασε κανενας να παρετε κατι παιδια εγω μια αγγγελια εβαλα οπως ολοι γιατι θα προτιμουσα να πουλησω ενα αυτογραφο σε φαν παρα σε καποιον στο ebay ο οποιος θα το ξαναπουλησει αυριο που δεν ειναι και φαν…το “κραξιμο” ολο πραγματικα δεν βρισω τον λογο να γινεται την στιγμη που λετε “εκμεταλευσαι” καποιον-δεν ειδα να εχω εκμεταλευτει κανεναν…θελετε να σβησω την αγγελια καλως…τωρα για κατι πραγματικα ηλιθια ποστς πρωτον ρε φιλε επειδη εμενα μου τα ειπανε λαθος αλλα συνεργαζομαι εδω στον καναδα με 2 απο τους μεγαλυτερους σελλερς ολου του κοσμου…ανθρωπους που ζουνε και τρεφουνε οικογενεια απο αυτο βγειτε λιγο απο το καλουπι του ΤΑ ΞΕΡΩ ΟΛΑ και μην κρινετε αν δεν ξερετε πραγματικα…και για τον τυπα που ειπε αυτο δεν πουλιεται και μπλα μπλα μπλα …ναι ρε φιλε δεν πουλιεται και ουτε και εγω πουλαω τις αναμνησεις μου και ουτε ΟΛΑ τα αυτογραφα που εχω παρει…απλα πουλαω καποια ετσι ωστε να παω σε περισσοτερες συναυλιες και να παρω περισσοτερα βινυλια και δισκους…γιατι δεν θελω να ζηταω λεφτα στα19 μου απο την οικογενεια μου για συναυλιες αλλα προτιμω να συνδυασω το χομπι μου…απο εκει και περα να ξαναπω…δεν πιεσα κανεναν…

καλα λεει το ατομο ομως ρε φιλε…αντι να τρωω ολο αυτο το κραξιμο χωρις λογο 10000 φορες στην τελικη…δεν στερησε δυνατοτητα απο κανεναν φαν οι υπολοιποι ισως να στερησανε…εγω απλα το αφηνω ανοιχτο για να δω τις απαντησεις καποιων και μετα την κλεινω την αγγελια δεν υπαρχει λογος…

Με 1000? τα παίρνω όλα?
Μεταφορικά δικά σου

Ρε παίδες, σε 4 σελιδες κράζεται το παλικάρι γι’αυτο που κάνει, ενω μπορουσατε αν θέλατε να μην ασχοληθεται καν! Και απο και ως που, οι “εξυπναδες” που λέω εγω μπορει να στερησοουν την δυνατοτητα σε αλλους οπαδους να παρουν αυτογραφο, ενω όι "εξυπναδες που έχουν ειπωθει 3 σελιδες πιο πριν όχι; Αν θέλετε βέβαια, ρίξτε μονοι σας μια ματια στο ebay να δειτε οτι εκει ειναι πολυ πιο ακριβα!

για το 1ο σου απαντησα παραπανω,και για το 2ο,για το 3ο εχεις ενα δικιο αλλα μπορει να υπαρξει καποιος φαν της μπαντας που να θελει…,4,για αυτον τον λογο δεν θελω να τα βαζω σε εμπαυ για να μην τα βλεπουνε οι καλλιτεχνες…και το αν ειμαι πραγματικος φαν η οχι ασε να το ξερω εγω και τα ατομα που με γνωριζουνε…

Ας μη θεοποιούμε το ebay λέω εγώ. Κι εκεί υπάρχουν καμμένοι αλλά πιστεύω το κράξιμο αφορά την τακτική γενικότερα κ όχι το άν γίνεται στο ebay ή στην κωλοπετινίτσα

το αν κάτι υπάρχει (δηλ. πώληση αυτογράφων σε υψηλές τιμές) ή το ότι ορισμένοι το έχουν ανάγει σε επάγγελμα, δεν σημαίνει ότι σου ανερεί το δικαίωμα να το κράξεις. και η πουτάνα επάγγελμα ασκεί αλλα την λένε πουτάνα,δεν θα την πεις κυρία μόνο και μόνο γιατί πέρνει λεφτά και γιατί έτσι τρέφει την οικογενεία της.

Παιδιά μπορεί να μην συμφωνώ με τον Παύλο σε αυτο που κάνει αλλά να ξέρετε… όσοι τον κράζετε έχετε πέσει πολύ ποιο χαμηλά… Το να βγένει ο καθένας και να λέει την παπαριά του του στυλ “Πάνε αυτοπυρπολήσου μπροστά στο δημαρχείο του βανκούβερ” και “σου δίνω δυόμιση χλέπες για το εισαγωγικό ποστ σου” δείχνει μεγάλο καραγκιοζιλίκι… Μην αγοράζετε αν δεν θέλετε ή σχολιάστει χαλαρά την κίνηση του χωρίς “μαγκιές”!!!

θρεντ της χρονιας σιγουρα

=D>

ενταξει φιλε οκ εχεις δικιο…και ελαβα και καποια πμ να μου λενε παλι καλα που το πηρες χαλαρα…δεν εχω μαθει να μαλωνω απο τον υπολογιστη απο παιδι μικρο…ολοι εσεις οι μαγγες ειστε “λακηδες”…το να σχολιαζεις καποιον μεσα απο τον υπολογιστη δεν σε κανει μαγγα…και οσοι εχετε προβλημα στην τελικη μαζι μου ζητηστε φοτο να με δειτε σε κανα λαηβ να το συζητησουμε…

Μάγκα*

αυτο πιστευω το ξερεις αν ειμαι αν λεω μαλακιες μεσω υπολογιστη…

οΟΟ αγριευει το πραμα.Με 150 ευρω ο συνταξιουχος περναει μισο μηνα και συ τα ζητας για μια αφισα?

Δεν χρειάζεται, έδωσες το f/b σου
Εγώ τουλάχιστον σε είδα
:slight_smile: