Cd ή ρουχα(συγκροτημάτων)?

μια φιλη μου προτιμα να αγοραζει μπλουζες απο τις μπαντες και τραγουδιστες που αγαπαει και κατεβαζει cd στο pc.Προσωπικα προτιμω την αγορα cd απο ενα συγκροτημα.Εχω οστωσο και 2 μπλουζες.Εσεις…?

Πως μπορουν να συγκριθουν??? Αφου εχουν διαφορετικη λειτουργια και αλλο σκοπο το καθενα…

Συμφωνω,δεν γινεται να τα συγκρινεις…εγω δινω λεφτα παντως και στα 2.Πρεπει στο τιτλο του θρεντ παντως να βαλεις και LP :stuck_out_tongue:

οπως ειπα καποιος μπορει να διαθετει τα χρηματα για μπλουζες και να κτεβαζει τα cd των συγκροτημάτων.Αλλος παλι να προτιμαει τα original cd.Η μια επιλογη δεν αναιρει την αλλη.ιδιαιτερη προτιμηση μονο.

ΜΟΝΟ λευκο t-shirt και ζωγραφισμένο logo της μπάντας με μαρκαδόρο

^ Αγαπάμε home-made μπλουζάκια:p
Κι εγώ cd προτιμώ. Αξεσουάρ και τέτοια αν μου περισσεύουν λεφτά, δηλαδή πάρα πολύ σπάνια.


Listening to: Danny Elfman And Cast - Town Meeting Song
via FoxyTunes

Έλεος όμως… Ποιος δηλαδή προτιμάει να δώσει λεφτά για μπλουζάκι κλπ αντί για cd?
Και η εύλογη ερώτηση είναι η εξής: Όταν θα θέλει να πάρει αυτόγραφο από ένα συγκρότημα τι θα του πάει να υπογράψει, την μπλούζα??? Μην τρελαθούμε… Πρώτα έρχεται η μουσική και μετά το ντύσιμο/style/merchandise, εάν φυσικά περισσεύουν φράγκα.

both of them.

Άσχετο, αλλά φαντάζεται κανείς τα lifestyle icons της ελληνικής (κι όχι μόνο) showbiz, που σήμερα φοράν μπλουζάκια Μetallica, Μaiden, AC/DC, να φοράνε σε 5-10 χρονάκια t-shirt Tool, Isis και Μastodon?:?

ο καιρος γαρ εγγυς :lol::lol:

Μπλούζες από συγκροτήματα δεν έχω. Με άνεση η απάντηση σε αυτο το Poll είναι cd. Τώρα για τα home made μπλουζάκια που αναφέρθηκαν, καλή φάση :smiley:

Μπλουζακια!!!Και γενικως αξεσουαρ, οπως περικαρπια κλπ :stuck_out_tongue:

βασικά ήθλες να γράψεις μπλουζάκια και περικάρπια των paradise lost

σε λάθος poll ψήφισες :stuck_out_tongue:

ε γκομενα ειναι, τι να τα κανει τα σιντι? καθρεφτακι για να βαφεται?

Δε βοηθάει και η τρύπα.

Ε ναι. Σωστά. Δεν έχεις που να βάλεις το αυτόγραφο (:

Ε και το λοιπόν.

Πάντως, αμα θες να στηριξεις τη μπαντα, περισσοτερα παιρνει απο το μπλουζακι (το επισημο ε) παρα το σιντι…

Άμα θες να στηρίξεις τη μπάντα της δείχνεις την αγάπη σου με αγκαλίτσες και φιλάκια (:*

“tits and blowjobs don’t full the tank honey”