Πόσα και ποιά αυθεντικά cd αγορασμένα από εσάς έχετε;

KAMMIA 300ΡΙΑ ΞΕΝΟΥ ΡΕΠΕΡΤΟΡΙΟΥ ΚΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 200ΑΡΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΟΛΑ ΑΥΘΕΝΤΙΚΑ

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΠΟΛΙΤΙΜΑ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΧΡΗΜΑΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΑ ΠΧ ΕΧΩ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ HENDRIX ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕ ΣΕ CD ΑΓΟΡΑΣΜΕΝΟ ΣΤΟ ΧΑΡΛΕΜ ΤΗΣ ΝΥ ΤΟ 1988

ΒΙΝΥΛΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΛΟ ΠΙΚΑΠ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΚΥΝΗΓΟΥΣΑ ΠΟΤΕ
ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΒΙΝΥΛΙΟ ΠΑΝΤΩΣ ΗΤΑΝ Ο ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ ΑΓΟΡΑΣΜΕΝΟ ΤΟ 1980 ΜΕ ΧΡΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΧΑΡΤΖΗΛΙΚΙ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΕΝΑ 45ΑΡΙ ΜΕ ΤΟ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟ ΤΩΝ PELOMA BOCU Α ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΠΕΚΤΗΣΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΟΠΙΩΔΗ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΕΤΩΝ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΚΑΙ ΣΥΛΛΕΚΤΙΚΟ

ΑΠΕΡΑΝΤΑ ΧΩΡΑΦΙΑ ΤΟΥ ΚΩΣΤΑ ΤΟΥΡΝΑ…

:stuck_out_tongue: άντε ρε
έχω πολύ πράγμα…και classic και δισκογραφία maiden:wink:
ασταδιάλα

Καταπληκτικός δίσκος του Τουρνά, του 1972, αξίζει!!! 8) Εγώ το είχα πάρει σε CD πριν από κάποια χρόνια.
Έχω όμως σε βινύλιο το αυθεντικό ταγάρι των POLL. To είχα βρει κι αυτό πριν αρκετά χρόνια και το πήρα αμέσως! 8)

ΟΝΤΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΟΤΙ ΜΟΡΦΗ ΤΑ ΒΡΕΙΤΕ ΑΡΠΑΧΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ

ΕΧΟΥΝ ΔΕ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΕΞΩΦΥΛΛΑ…

ΑΡΕ ΤΟΥΡΝΑ ΚΡΙΜΑ…

xontrika 1000 lps kai 2000 cds (no copies here).

Απ το avatar και το nick φαινεται οτι εχεις καλη σχεση με τη μουσικη εσυ!:stuck_out_tongue: :smiley:

Γυρα στα 300 cd περιπου…

κ εγω + καμια 50 lp

Μετά από πρόχειρη καταμέτρηση έλαβον:

Βινύλια: γύρω στα 550
CD: 330 περίπου
Κασέτες: 600 περίπου
Βιντεοκασέτες (ταινίες και μουσικές): 200
DVD (ταινίες και μουσικά): γύρω στα 320

Με λίγη προσπάθεια θα τα αυξήσω όλα… :smiley: :smiley: :smiley: :lol: :lol: :lol:

Mια που πιασαμε και κασσετες και dvd δηλωνω στην εφορια του φορουμ περιπου 200 κασσετες και καμια 250 dvd .:stuck_out_tongue: .Βιντεοκασεττες δεν εχω πολλες,αντε καμια 30αρια να ειναι.:?

εγω δεν εχω ουτε ενα dvd. αν και μεσα στη βδομαδα με βλεπω να παιρνω το πρωτο μου, το operation livecrime. το ειδα πριν μια βδομαδα 9 ευρω. παντως πανω απο 14 ευρω για dvd δεν θα δινα. ουτε για maiden.:stuck_out_tongue:

9 euro to livecrime? Trexaaaaaaa! Isw to kalytero DVD pou exw dei kai exw dei panw apo 25.

ΚΑΝΕΝΑ!!!:lol: :lol: :lol: !!!

6 cd iron maiden

Πολλά και όλα γνήσια!!
Αρκετά τα κατεβάζω κι όταν έχω φράγκα, τα αγοράζω πάντα!!
Μερικά τα αγοράζω και για τη συλλογή!! Πχ 2 από Deicide δεν μου άρεσαν αλλά
αφού τα έχω όλα τα πήρα!!

Καμια τρακοσαριά έχω και κάπου στα 200 είναι αυθεντικά 8)

[FONT=“Arial Black”][SIZE=“2”]Όλα[/SIZE][/FONT]8)

Ελάχιστα είναι κόποια:yes:

άπειρα,παντού,γιεα

Εχω αρκετα αυθεντικα αλλα εννοειται οτι θελω περισσοτερα.Τωρα τελευταια εχει φτιαξει καπως η κατασταση
στην Πατρα.Παλια ηταν ενα χαλι μαυρο.

Το Μάρτη πού΄χαμε πάει πενταήμερη στο Ηράκλειο, αγόρασα σχεδόν ό,τι βρήκα από Scorpions στα metropolis, δηλαδή: Virgin Killer, Animal Magnetism, Blackout, Savage Amusement, Live Bites, Moment Of Glory, Unbreakable. Αργότερα απέκτησα και το Humanity. Επίσης από Κρήτη: Michael Schenker Group - ο πρώτος δίσκος, Uli Jon Roth/Electric Sun - Beyond The Astral Skies. Επίσης αυθεντικά έχω το Death On The Road, DVD από Iron Maiden (δώρο στα γενέθλια μου) και την Στίλβη των Πυξ Λαξ.
Το περισσότερο υλικό που έχω, όμως, είναι mp3 από φίλους. Ένας ειδικά, μου΄χει γράψει περίπου 4 DVD υλικό. Αυτάαα…