Ποσο μεγαλη την εχετε? (τη συλλογη δισκων/cd σας... )

Δεν την έχω… δεν ακούω μουσική είμαι κουφή!:frowning:

Μην τον ακους ρε… Σε ζηλευει που την εχεις μεγαλυτερη!!! (τη δισκοθηκη):stuck_out_tongue:

22 8)

230 cd κάπου εκεί.
50 βινύλια.

Σκιάχτηκα! #-o

πχι και εγω λιγα εχω καμια 25αρια στον υπολογιστη αστο ακομα κι εγω χανομαι…

Τι εννοεις ακριβως? :-k :-k

Εγω εχω μονο καμια 45 γνησια…:frowning: Αν δεν περνεις την παρθενια του cd δεν λεει…

συμφωνα με τελευταια καταμετριση (πριν κατα 6μηνο δηλαδη:p :stuck_out_tongue: ) καμια 130αρια vynils και καμια 320αρια cd .
και απο τα 320 τα 200 και κατι παραπανω πρεπει να ειναι rock/metal.

Kαθόμουν χθες και μετρούσα τα δικά μου και βρήκα 12835 αντεγραμμένα κατεβασμένα και γνήσια και 250 συναυλίες.Angmar σε έχω? :stuck_out_tongue:

Εγώ έχω γύρο στο 100 cd original και λίγα αντιγραμμένα - κατεβασμένα καθώς και 8dvd’s και 2 βινύλια …

λίγα πράματα ακόμα αλλά καλά …

8O 8O 8O 8O

10.5 εκατοστα…αντε το πολυ 9…

γυρω στα 1200 cd ολα original εννοειται και δεν εχω κοπιες…γυρω στα 150 original dvd και 40-50 metal t-shirts…μπορει και παραπανω:D :roll:

δεν εχω πολλα ! 120 περιπου αυθεντικα κ κατεβασμενα παρα παρα πολλα βαριεμαι να τα μετραω…

γύρω στα 600 αυθεντικά και άλλα τόσα και περισσότερα από αντιγραφή και 25 κασέτες

Τα αυθεντικά πρέπει να είναι περίπου 180, τόσα υπολογίζω. :-k

Περι τα 200 cd k kαμμια 20αρα LP…Tην έχω μεγάλη???:stuck_out_tongue:

κακιες. οτι αγοραζω συνεχεια ειναι γεγονος. :stuck_out_tongue: εξ αλλου τα οριτζιναλ μαζι με καποια προμος ειναι μαλλον πανω απο χιλια. τα προμος γενικα τα υπολογιζω μονο και μονο λογω των απειρων ωρων που εχω φαει στο να γραφω κειμενα.

μακαρι να χα φραγκα να αγοραζα οσα μου λειπουν, αν και σιγα σιγα μπαλωνουμε τις τρυπες. :wink:

Ναι περιμενε απαντηση εσυ τωρα

κοιτα το οτι πεταξε με τη μια κακια διχως να με ξερει (:wink: μου εδινε το δικαιωμα να απαντησω στο σχολιο του. απο κει και περα ας κανει οτι νομιζει και καλα να ειν’ το παλικαρι.

θα σου εξηγησω απο κοντα καποια στιγμη.δε νομιζω να το ειπε ειρωνικα