Celtic Frost - Monotheist

τους ειδα στο λονδινο μονο μια φορα )καθως ημουν αγγλια οταν κατεβηκαν σε εμας…

το μονο που εχω να πω για το λαϊβ ειναι οτι πραγματικα το μονο το οποιο με ξενισε (για περιπου 1 λεπτο στο πρωτο παλιο τους κομματι) ηταν οι αργες ταχυτητες στις οποιες ειχαν ριξει ΟΛΑ τα κομματια…

Μετα τα Γ@@@σα τη μανα ολα!:stuck_out_tongue:

Παντως ειναι κριμα να ακουει καποιος μια μπαντα για δεκαετιες ('η σχεδον) και να πρεπει να περιμενει τοσα χρονια…'η απλα να μην ειναι τυχερος…ή να πρεπει να παει εξωτερικο για να τους δει.

οπως και να΄χει…εγω θα επιμεινω:

CELTIC FROST

Στο τελευταίο λάιβ επί Αθήνας ο Ain βγήκε επιβλητικός και ράντισε το κοινό με ένα μπουκάλι νερό Βίκος και είπε “Αθήνα σας ραντίζω με ιερό νερό που πήρα με 1 ευρώ από το περίπτερο” και όλοι από κάτω έλεγαν “ουουοοοοοοοο μαλάκα!!!”. Οι γνώσεις μου στη βαρβαρική μου επέτρεψαν να εκτιμήσω το αστείο του και γέλασα, αμέσως αισθάνθηκα τόσο μόνος.

ναι… :-k:|

Να είδες ούτε εσύ κατάλαβες την αυτοειρωνία του Ain, μετά καθόταν και έκανε πως κράταγε τα αόρατα πορτοκάλια και έπαιρνε κουλ πόζες αλλά από μέσα του έκλαιγε, έκλαιγε γιατί οι ίδιοι οι οπαδοί δεν καταλάβαιναν τι ήθελε να πει και εγώ φώναζα μέσα στον κόσμο “¨οχι, εγώ σε κατάλαβα ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑ!!!” αλλά οι μπράβοι με τράβαγαν μακριά με δάκρυα στα μάτια σε αργή κίνηση πίσω, και το ηλιοβασίλεμα του έβαφε μαβί το ράσο.

Εσύ πρέπει να σουν βοηθός του Jackson στο LOTR. http://www.youtube.com/watch?v=gBRImdfuDK0&feature=related

Μαζί με 40 μαστόρους του φότοσοπ σβήναμε ολοβραδύς ψηφιακά την στύση του Shadow του αλόγου του Γκάνταλφ για να μην σκανδαλίσει η ταινία τη μαθητιόσα νεολαία και τις αυτοκράτειρες της Ρωσίας γενικά. Αλλά αυτό είναι άσχετο με Celtic Frost παρακαλώ να επανέλθουμε στο θέμα.

Πωπω, κρατάω την κοιλιά μου από τα γέλια… Πως τα λέει έτσι ο από πάνω…

Φίλε είσαι ΜΟΡΦΗ
:bow2::bow2::bow2::bow2:

αν εννοεις το λαιβ των κρεατορ στη θες/νικη το 2007 οπως καταλαβαινω τοτε απλως κανεις πλακα η εισαι αντιφαν. γιατι οι κρεατορ τοτε γαμησαν οπως κανουν ΠΑΝΤΑ στην ελλαδα.

Αυτό δεν το έγραψα εγώ, φίλε μου. Quote έκανα στο συγκεκριμένο μήνυμα.

Τι λέτε τώρα και τα δύο συγκροτήματα τά’σπασαν:!:
Διαμάντι το Monotheist!

καλως τοτε γιατι ειναι τελειως ανακριβες αυτο που ειπε αυτος στον οποιο εκανες quote.

Τους ειδες στην Θεσσαλονικη; Οχι, οποτε.

Edit: Συγνωμη λαθος, δεν προσεξα καλα… υπαρχει ενα συνηθειο που καμια φορα προσπερνανε ποστ και το κανα κι εγω τωρα κατα λαθος. Τους Kreator τους εχω δει 4 φορες (αρα δεν ειμαι ‘‘αντιφαν’’) και σε σχεση με τις υπολοιπες, ναι, μου φανηκαν τουλαχιστον χαλια…

προφανως κ τους ειδα στη θεσσαλονικη. εσυ πως βγαζεις ενα συμπερασμα για κατι που δεν εχω πει?

Σου απαντησα στο edit που quotaρες, στην αρχη ειδα μονο το δευτερο ποστ…

α οκ. δ τ επιασα…

Το “Monotheist” είναι ευτχώς ή …δυστυχώς το καλύτερο άλμπουμ σκληρού ήχου για την τρέχουσα 10ετία και ποιός ξέρει για πόσο μακριά ακόμα …

κλασικοι αφορισμοι 12χρονων