Censored Sound / Faithreat / Do Something Now 9/1/10 @ Katarameno Sundromo

http://www.myspace.com/faithreat

Περιμενω τους κλασσικους γνωστους που γουσταρουν hardcore/crossover φαση :wink:

Βtw, το καταραμενο συνδρομο ειναι στεκι στα εξαρχεια.

Κατά 90% θα τιμήσουμε!

Cynic Ελα!

Mεσα μαγκες κι εγω!!! Κανονιστε και πειτε μου οι απο πανω στο μσν

Γερά!!! :slight_smile:

Anthrax, θα κατεβεις απο Βολο για την συναυλια?

και οι 3 αξιόλογοι…εκτος απροόπτου εκει!

Μεσα και γω. Εχω να μπω σε πιτ απο περσυ…
Που ακριβως ειναι ομως αυτο το στεκι?

Λοιπον timeous στειλε κανα πμ ή msn να κανονισουμε για αυριο!!!

σου στειλα πμ destroyer. γιατί για να μη λέγεται στην αφίσα κάποιο λόγο θα χουν

Λοιπον, cynic και worst enemy εχετε mail με το κινητο μου, να κανονισουμε αυριο απο νωρις για καφεδακι και μπυριτσες. Cynic, πες και destroyer και panagioth οταν κανονισουμε!

Γαμησε! Περισσοτερα αργοτερα, παω για νανι

ΠΟΛΥ ΞΥΛΟ :stuck_out_tongue: :lol: (Rocking pit)

Καλα περασαμε, γαμησε βασικα, θα τα πει κι ο Τιmeous eγω βαριεμαι!!!

Χαχαχα πουστη cynic!

Λοιποοοοοον! Αρχικα να πω οτι δυστυχως οι Do Sth Now! δεν επαιξαν λογω προβληματος με τον drummer.
Πρωτοι βγηκαν στην σκηνη οι faithreat με καταιγιστικο thrashοcrossover! Να πω οτι τα κομματια τους απο το cd τα παιζουν σε 2πλασια ταχυτητα live! Επισης τα κομματια των 20 δευτερολεπτων γαμανε! Χλυαρος ο κοσμος, παρολα αυτα ομως απειρο headbanging απο cynic και μενα!

Μετα βγηκαν οι Censored Sound. Πολυ ωραιοι και αυτοι, ζεστοτερος ο κοσμος, αλλα η παρεα ειχε παει προς τα πισω για να παρει ανασες, με φωτεινη εξαιρεση τον hardcora worst enemy :stuck_out_tongue: Στο old stylish and hardy χωθηκαμε ολοι στο πιτ και εγινε χαμος!

Αφου τελειωσαν, οι Censored Sound, μετα απο καμποση ωρα, ξαναβγαινουν οι Faithreat! Ε, εδω εγινε κυριολεκτικα της πουτανας. Εγω, cynic, destroyer, worst enemy ολοι μεσα στο πιτ μαζι με αλλα φιλαρακια! Καραγουσταραμε :smiley:

Οποιος δεν ηρθε, εχασε!

Α επισης, δεν μπορω να στριψω τον σβερκο μου και εχω μια ωραια μελανια στο αριστερο χερι, την οποια την απεκτησα κατα την διαρκεια του πιτ, πεφτωντας σε εναν τοιχο #-o

ΥΓ: Ρε μηπως το κομματι των Censored στο οποιο εγινε της πουτανας ειναι το spit it out? Δεν θυμαμαι γαμω.

χαχαχα αρχιδάκια!!!

Πολύ καλό το live!

Faithreat ντάξει γαμώ! Τα παιδιά το’ χουν πραγματικά…Και απίστευτη απόδωση Live! Aντε να τους δούμε να ανοίγουν και για τίποτα Vitamin X που θα σκάσουν τον Απρίλη…Στους faithreat ρεσιτάλ πόρωσης από timeous και cynic…Ατιμοι θρασάδες!!!:p:lol: (επίσης γάμησε που ξαναβγήκαν)

Ε, και μετά censored sound σε ποιο oldschool hardcore σκηνικά που γάμησαν και αυτοί κώλους…Κι επιτέλους τους είδα!! Ο τραγουδιστής τους έτοιμος να εκραγει!

@timeous: το Spit It Out ήταν εκείνο το τραγούδι, από το σπλιτάκι με xFor No ReasonNx

Επίσης μ΄αρεσε αρκετά ο ήχος του όλου Live

(να πω επίσης ότι την επομενη βδομάδα παίζουν στην πάτρα οι Despite Everything (μέλη από censored sound,925, και ο ηχολήπτης, μαζί με antimob!)

ΧΑχααχαχα, αυτα ειναι :smiley:

Καλα στους antimob θα ξεσκιστουμε στο ξυλο παλι, παρολο που την αλλη μερα στις 8 το πρωι θα δινω μαθημα #-o

Edit: Τελικα στις 16 παιζουν, Σαββατο! Μια χαρα!

κολασή ρε!!! πιο πανκ σκηνικα :smiley:

και γαμω τις φασεις!!! faithreat!!! γαμησαν τα παλικαρια!!! Καλοι και οι Censored sound
χαρηκα που γνωρισα worst enemy (παρολο που πηγε να με στειλε αλλου-νταλλου :p)
τεραστιο ρισπεκτ στου φορουμιτες. ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΣΤΟ ΠΙΤ!!!

Αντε, ποτε θα γινει το επομενο φορουμικο meeting? :smiley:

Fuckin shit… μακριά :frowning:

:frowning: Εχασες φιλε μου, δωσαν ρεστα οι Βολιωτες. Ηθελα να σου κανω παραγγελια κανα cdακι ρε συ αμα ερχοσουν, αλλα αστο για οταν ξανανεβω Βολο.