Champions League 2008-2009

Αντίπαλοι στον όμιλο του ΠΑΟ

Inter
Werder
Ανόρθωση

κάποιος παίζει με τα νεύρα των Ολυμπιακών μου φαίνεται.

έχει κάποιους πολύ δυνατούς ομίλους, θα δούμε καλή μπάλα φέτος.

Καλές μπύρες και πίτσες.

Καλή κλήρωση. Το θέμα είναι και το πρόγραμμα όμως. Πολλές φορές είναι πιο σημαντικό και από την ίδια την κλήρωση.
Με την Ανόρθωση μπορεί να πάρει 6 βαθμούς, αλλά το κακό είναι ότι και η Βέρντερ (που θα είναι η βασική αντίπαλός του για τη 2η θέση) θα κάνει μάλλον το ίδιο.
Η Βέρντερ δεν ξέρω πως είναι φέτος, αλλά μετά από αυτό που έπαθε πέρυσι με εμάς, θα κατέβει πιο προσεκτικά.
Η Ίντερ είναι μεν ομαδάρα, αλλά παραδοσιακά λούζερ, οπότε κανείς δεν αποκλείει ένα θετικό αποτέλεσμα για τον ΠΑΟ στο ΟΑΚΑ.

Τα παιχνίδια με τη Βέρντερ θα είναι σίγουρα τα πιο σημαντικά. Για να δούμε και το πρόγραμμα…

Inter μέσα
Ανόρθωση έξω
Werder μέσα
Werder έξω
Inter έξω
Ανόρθωση μέσα

Group A
CHELSEA
Roma
Bordeaux
CFR Cluj

Group B
Inter Milan
Werder Bremen
Panathinaikos
Anorthosis Famagusta

Group C
Barcelona
Sporting Lisbon
Basel
Shakhtar Donetsk

Group D
LIVERPOOL
PSV Eindhoven
Marseille
Atletico Madrid

Group E
MAN UTD
Villarreal
Celtic
Aalborg

Group F
Lyon
Bayern Munich
Steaua Bucharest
Fiorentina

Group G

ARSENAL
Porto
Fenerbahce
Dynamo Kiev

Group H
Real Madrid
Juventus
Zenit St Petersburg
Bate Borisov

thanks δεν πρόλαβα να το βρω.

d,f,h θα έχουν λογικά την καλύτερη μπάλα και ο g απλά θα είναι ανταγωνιστικός.

a,c και e θα είναι απλά διεκπεραιωτικοί…

Μη κοιτάς μόνο την Ανόρθωση, στον όμιλο υπάρχει και η Βέρντερ που πέρυσι μας έδωσε 6 βαθμούς με 6-1 τέρματα. :wink:
Αυτό δημιουργεί προσδοκίες και βαραίνει με άγχος για τους δικούς σας παίχτες… :roll:
Αλλο αν στο ποδόσφαιρο λόγω παραγόντων όπως η φόρμα και η “μέρα” αυτές οι συγκρίσεις είναι λίγο-πολύ άκυρες

Θα ίσχυε αν την είχε στο τέλος. Αλλά τώρα πρώτη αγωνιστική και με τον Μουρίνιο (που σίγουρα δεν είναι λούζερ!) στον πάγκο…

Βαλτε και κανα πολλ ρε παιδια.

αν ο παο ειναι σοβαρος χαλαρα περναει.με ανορθωση 6 βαθμους και αναλογα την κατασταση των παικτων μπορει και με βερντερ 6

Φωτιά και λαύρα!!

γιατί ρε Ρόμα, γιατί ρε γμτ ? γιατί ρε ομάδα?

Χασαμε το στοιχημα??? :stuck_out_tongue:

εγω παλι λεω γιατι ρε γαμωτο ? γιατι δεν το παιξα που χε 15 αποδοση…

όχι ρε είμαι Ρόμα και μπάρτσα

κερδίσαμε 3-1 αλλά οκ δεν το θεωρώ κ τπτ φοβερό

Δεν εχω δει κανενα γκολ μεχρι στιγμης.
Ενα μπραβο στην Ανορθωση που αποδεικνυει οτι μας απεκλεισε δικαια.
Τωρα ειδα το γκολ του Αντριανο.Τι μανια ειναι αυτη με τα σκουρα διχτυα ?
Θελουμε ολολευκα να βλεπουμε την μπαλα να καρφωνεται μεσα ρε!
Το οτι κερδισε η Κλουζ ειναι εκπληξη απο την αλλη ομως οι Ρουμανοι περισυ ηταν 5οι
στην βαθμολογια της Ουεφα.

Ειδα ματς λιβερπουλ σε παμπ σημερα… αααααλλη εμπειρια :smiley:

Mπηκε και ομορφο γκολακι.

Φακ. Θέλω και γω. Παμπ και ΛΙΙΙΙΙΙΙΒΕΡΠΟΥΛ. :frowning:

Αχ αυτός ο Ιμπραήμοβιτς! Κάθε φορά που τον βλέπω είναι απόλαυση. Τι παιχταράς! Και μόνο να προχωράει με την μπάλα αυτός ο άνθρωπος έχει στυλ!
:φανκλαμπ μόουντ οφφ:

Πάντως ο ΠΑΟ έπαιξε καλά και προσπάθησε πάρα πολύ, οι φιλαθλοί του δε θα πρέπει να είναι απογοητευμένοι. Υπάρχει τεράστια διαφορά κλάσης. Να π.χ. ο Αντριάνο βρέθηκε μόνος του και το κάρφωσε κάνοντάς το να φαίνεται τόσο εύκολο. Πόσοι από σας πιστεύετε όμως ότι ο Σαλπιγγίδης ή ο Σόουζα θα το κάρφωνε από την αντίστοιχη θέση?

Εν μερει σωστος. Πιστευω οτι ισως να το εβαζαν, αλλα 1. δε θα εστελναν τη μπαλα εκει που ηθελαν οπως ο Αντριανο και ο Ζλαταν που ναι παιχτες Pro-evolution 2. Θα φαινοταν τρομερα πιο δυσκολο. Του Τζεραρντ το γκολακι το δατε? Μην ακουσω κανεναν να πει οτι ηθελε το τοπι να παει εκει που το στειλε! Παντως οσον αφορα την τεχνικη, οι παιχτες που παιζουν στα μερη μας ειναι 2 κλικ πιο κατω, αν και απ οτι ειδα και χτες οι αποστασεις εχουν μικρυνει.

Ψάξτε την γκολάρα του Τζέραρντ όσοι δεν το είδατε.
8O