Champions League 2008-2009

Έλα ρε συντροφε Σκωτσεζε!!! Here is Thorgal from Glasgow!! Εχουμε παρει το εισιτηριακι μας και σε 3 ωριτσες ξεκιναμε για το Celtic Park να δουμε τους Κελτες!!! Hail and Kill!!!
Scotland the Brave…:metal::drunk::drunk:

το γκολ της αγωνιστικής το έβαλε η Σαχτάρ παιδιά…

ΥΓ. ο Τζέραρντ από εκεί σουτάρει συνέχεια. Ήδη χθες είχε άλλο ένα σουτ από το ίδιο σημείο με την ίδια κίνηση σώματος, πριν βάλει το γκολ :wink:

που βλέπετε ρε γμτ τα γκολ κ εγώ δεν μπορώ να τα δω?

αργά στο mega ή στο www.goal4replay.net

Ψιλοξενερωτη η χτεσινη βραδια.Εκπληκτικη η ευκαιρια της Villareal!
Κατα τα αλλα δεν με ξετρελαναν τα χτεσινα ματς.
Τι γκολαρες βαλαν Gerrard και Fernandinho ?

=D> τα βάζει κατι τέτοια ο Τζέραρντ!:)μπραβο στον αρχηγο. Το άλλο δε το είδα…:-sτο είδα?:-k:-s οχι…
Θυμηστε μου, που θα γίνει ο φετινός τελικός??:slight_smile:

Στο Olympico της Ρωμης Δημητρα.

thanx Deathster:)
θέλω να πάω:|το’χω καημό:(:expressionless:

Μπορεί Ρόμα και Ίντερ να μην εντυπωσιάσαν στις πρεμιέρες αλλά προσωπικά τις βλέπω να πηγαίνουν πολύ μακριά, ίσως και τελικό, αν δεν συναντηθούν νωρίτερα. Μου αρέσουν πολύ τα ρόστερ και των δύο.

για την ιντερ δινω μια πιθανοτητα να παει τελικο,αν και ειναι ο ορισμος της ομαδας που εχει παιχταραδες και δε κανει συνολο.παντως φετος με μουρινιο εχει μια πιθανοτητα να φτιαξει συνολο και να παει ψηλα στο champions league!!για ρομα δυσκολα για τελικο,θα αποκλειστει καπου στους 8 μου φαινεται

Βάλτε πολλ να ψηφίσουμε Πανάθα να τρελαθούμε όλοι μαζί ρε!
Το αυριανό ματς το φοβάμαι πολύ πολύ πολύ…ΔΕΝ είναι εύκολο

Παμε μωρη Σελτικ αποψε!!! Ειναι πολυ δυσκολο στην Ισπανια σημερα και το φοβαμαι για καμια 3αρα απο τη Βιγιαρεαλ. Αν παντως φυγουμε με κανα Χ διορθωνουμε τη γκελα με την Ααλμποργκ και ελπιζουμε ξανα!:stuck_out_tongue:

Αν ο Παναθηναικος καταφερει να κερισει αυριο για μενα θα ειναι πολυ μεγαλη επιτυχια. Θες και μια νικη μετα με Βερντερ μεσα και εφυγες… Το λεω οτι θα ειναι επιτυχια γιατι σκεφτειτε λιγο τη βαθμολογια σε περιπτωση ηττας… φτου φτου φτου.

Κάτι μου λέει ότι η βασίλισσα θα υποκύψει σήμερα απέναντι στην ψυχρή αρκούδα!!

είπε ο ιπποπόταμος και χάθηκε στο δάσος

Πείτε και κανένα προγνωστικό στο αντίστοιχο thread για το στοίχημα, ρε παιδιά… 8)

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=3726&page=8

και μετα η μεγαλη ασπρη αρκουδα εφαγε και τη βασιλισσα και τον ιπποποταμο…:lol::lol:

Μακάρι, μακάρι…

To οβερακι που μας ενδιεφερε παντως μας το 'δωσαν,1-2 απο το ημιχρονο η Ρεαλ.8)

To σκορ πάντως είναι πέρα για πέρα πλασματικό. Στο δεύτερο ημίχρονο η Ζενίτ θα μπορούσε εύκολα να το είχε κάνει 4-2 αν δεν ήταν τόσο χασογκόληδες στην τελική.

Όντως…έστω το χ το άξιζε αλλά έτσι είναι η μπάλα…