Champions League 2008-2009

τι εβαλε παλι ο ροναλντο ρε

Έτσι η Man.Unt!Μα πόσο παιχτούρα είναι!!!


Now playing: Anathema - Empty
via FoxyTunes

ελα μωρη αρρωστεια manchester!!!

H ομάδα πέρασε!Λογικά με Arsenal δεν θα έχει πρόβλημα, οπότε πάμε να το σηκώσουμε!!
Λέτε σε ένα τελικό με Chelsea και Man.Unt πάλι???


Now playing: Anathema - A Dying Wish
via FoxyTunes

Το τελευταίο δεκάλεπτο της Manchester μου θύμισε το τελευταίο δεκάλεπτο του ματς Ιντερ-Παναθηναικός…Και ο Παναθηναικός πίσω έκατσε σε μια μεγαλύτερη ομάδα από αυτόν και το ίδιο έκανε και η Manchester:lol:

Καλά μιλάμε η Manchester σήμερα έδειξε πόσο μική ομάδα είναι…Έβαλε γκολ και έκατσε και περίμενε:p

Κατά τα άλλα,Forza Chealsea…ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΟΜΑΔΑ(και η Μπάρτσα:p)

Η Τσελσι θελω πλεον να το παρει. Η εστω καποια αλλη αγγλικη… Μπαρτσελονα αχωνευτη[-X

Καταντάει βαρετό πάντως. Στους 4 οι 3 αγγλικές και η αλλή η Μπαρτσελόνα για άλλη μια χρονιά…
Του χρόνου πάμε για το 4/4…

Paidia piga simera sto emirates gia to arsenal villareal.Etixe na vro eisitirio!AAAAAAAAAAlli mpala!
Oso gia to gipedo kai tin atmosfaira afiste to.Me epiase melagxolia gia tis dikes mas tis tripes.:lol::lol::lol:

??? :?

Oχι ρε φιλε, μην λες τετοια!!8O Θα το γυρισω στο γκολφ στο τελος…

Ακριβως τα αντιθετα ομως!!:lol:

Αφου αποκλειστηκε η Λιβερπουλ δεν γουσταρω να το παρει ΚΑΜΙΑ αγγλικη ομαδα και ΚΥΡΙΩΣ η αντιπαθεστατη Τσελσι…μπλιαχ!!:thumbdown:
Κριμα για την Λιβερπουλ που το πιστεψε και το παλεψε τοσο. Ειναι ισως η μονη αγγλικη ομαδα που συμπαθω καπως (σιγουρα παντως δεν την αντιπαθω οπως τις υπολοιπες)… Βλεπαμε το χθεσινο ματσακι στο γνωστο Ιρλανδεζικο στο Μοναστηρακι το οποιο ηταν γεματο Λιβερπουλιανς!!:slight_smile:

Πλεον η μοναδικη μου ελπιδα για να σωθει το κυρος του ποδοσφαιρου ειναι να το σηκωσει η Μπαρτσα!:yes:
Παμε γερα ρε Καταλανοι!

Σιγα ρε φιλε, ποιο Εmirates…?

[SPOILER]ΛΕΩΦΟΡΟΣ!!!

:p#-o:lol:[/SPOILER]

Mην φατε ρε, εχουμε γλαρο! :smiley:

εγω απο ξενες ομαδες παντα υποστηριζα μπαρτσα και μαντσεστερ.αλλα υπαρχει ανθρωπος που να αγαπαει το πραγματικα ωραιο ποδοσφαιρο και να μη θελει να το σηκωσει η μπαρτσα[-X?

Μπορεί να καταντάει βαρετό, αλλά αυτό δείχνει πως το αγγλικό πρωτάθλημα είναι το καλύτερο.
Γουστάρω τρελά το πρωτάθλημα και φυσικά την Man.Unt.
Όταν αρχίσουν και πάιζουν μπάλα και οι άλλες “μεγάλες” ομάδες της Ευρώπης τότε μπορεί να μην έχουμε 3/4 ομάδες στα ημιτελικά…

εγω ειμαι ευχαριστημενος γιατι οι 2 απο τις 3 ομαδες που υποστηριζω(μαντσεστερ,μπαρτσελονα) ειναι στους 4!!οποτε γουσταρω να βρεθουν και τελικο!!η μαντσεστερ χθες επαιξε οσο επρεπε για να παρει την προκριση.μην ξεχναμε οτι διεκδικει 5 τροπαια και 1 το παγκοσμιο πρωταθλημα συλλογων(το οποιο το εχει παρει) 6…πια αλλη ομαδα το κανει αυτο φετος???αυτο απο μονο του δειχνει ποσο μεγαλη ομαδα ειναι!!!

Αχ, μα πόσο ααχώνευτη να είναι μια ομάδα που παίζει πάντα για να βάλει το λιγότερο 3 γκολ!

Αλλο το οτι παιζει μπαλαρα… δεν το αρνηθηκα αυτο… απλα εχω μια αντιπαθεια στις δυο μεγαλες Ισπανικες

ΠΑΜΕ ΜΩΡΗ CHELSEA ΝΑ ΣΚΙΣΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ!!!

ΠΑΜΕ ΜΩΡΗ CHELSEA ΝΑ ΣΚΙΣΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ!!!

:lol2:…χαχαχαχαχαχαχαχαα!!!

γαμωτ’ με προλαβες και μπηκα με ορεξη να το πω εγω!!! 8)

Ωραίο το πρόγραμμα των πλέυοφ, θα πέσει τρελό γέλιο…

το βλεπω πολυ ανετα σημερα το ματσ για την μπαρτσα,εκτος κι αν κανει ο χιντινγκ κανα μαγικο