Champions League 2008-2009

εγω υποστηριζω μπαρτσα αλλα κατι μου λεει οτι παει για Χ σημερα το ματς…

Αρχικα υποστηρίζουμε Chelsea. Αλλα απο τις 4 ομάδες μετα την Chelsea γουστάρω και Barca κυριως σαν παλια αγάπη. Συμμασία έχει να αποκλειστει η gay απο την Arsenal.

GAY είσαι![-X


Now playing: Anathema - Sleepless
via FoxyTunes

+1:wink:

Μεγάλη μπάλα η Τσέλσι!!

Κάτι τέτοιο έπαιζε και η Ελλάδα με τη Σoυηδία στο Euro…

ντροπιαζουν το ποδοσφαιρο αυτοι της τσελσι.επνιξαν και το πεναλντι

Για πείτε ρε μάγκες εσείς που ξέρετε, τον τρόπο να πάρει μια ομάδα αποτέλεσμα μέσα στο “Καμπ Νου”…

γιατί, μήπως σας έσφαξαν?

αν ηταν μεγαλη ομαδα θα επαιζε σοβαροτερα.αλλα δεν εχει ξεπερασει το κομπλεξ της μικρης ομαδας.γιατι προ αμπραμοβιτς δεν ηταν τιποτα ιδιαιτερο

Ντουντ σε μένα πήγαινε αυτό; Αν ναι δεν εννοούσα αυτό.

Κουίν κόψε τις ^&$%@#

Αυτή η “μικρή” ομάδα πήγε κι έριξε τρία μπαλάκια μέσα στο Άνφιλντ σου θυμίζω.

Μια χαρά σοβαρά παίζουμε. Κάνουμε ό,τι θα έκανε ΚΑΘΕ ομάδα για να μείνει ζωντανή στην έδρα της πιο επιθετικής ομάδας στον κόσμο. :wink:

Οσο για την προ Αμπράμοβιτς ιστορία, είσαι μικρός και δεν τα ξέρεις και πολύ καλά, για να το θέσω κομψά :!:

απο οτι ξερω απο τιτλους οχι απο μπαλα δεν ειχαν και πολλους.τωρα να βλεπω μια ομαδα που οπως λες εριξε τρια γκολ στο ανφιλντ να παιζουν ολοι οι παικτες της πισω απο την μπαλα,υποβιβαζουν την αξια τους

Ρε πούστη μου, το νόημα είναι το ποδόσφαιρο και όχι ο τίτλος.
Πότε θα το πάρετε χαμπάρι?

0-0 :!:

Ο δρόμος για τον τελικό άνοιξε λέμε :!:

Κουίν δεν ξέρω τί μου λες. :stuck_out_tongue: Εγώ την κούπα θέλω. Καμία ομάδα δε δικαιούται να μιλάει για σκοπιμότητα και να ισχυρίζεται ότι έβαζε πάντα το θέαμα πάνω απ’ το αποτέλεσμα.

Ειδικά παίζοντας απέναντι σε μια ομάδα με το στυλ παιχνιδιού της Μπαρτσελόνα (για χιλιοστή φορά το λέω) :!:

Αξιολύπητη Chelsea αξιολύπητος διαιτητής.

Γρακχε, αστους να κλαψουριζουν…8)

Λες και υπαρχει ομαδα που μεσα στην εδρα της φετινης Μπαρτσελονα κατεβηκε συνειδητα για το διπλο.

Το αποτελεσμα που θελαμε το πηραμε και αυτο μετραει.

Καλως ή κακως, στην ιστορια παντα οι τιτλοι μενουν, οχι αμα εκανε καποια ομαδα ενα καλο ματς στα ημιτελικα.

οκ.για τον αγωνα νομιζω οτι η τσελσι επαιξε καθαρα για το αποτελεσμα,βεβαια θα μπορουσε να ειχε παρει το ματσ στη φαση του ντρογκμπα.η μπαρτσα αξια της μοιρας της.ειχε τρεις-τεσσερεις τεραστιες φασεις και τις εχασε.επρεπε να επαιρνε ενα πεναλντι αλλα αυτα ειναι ψιλα γραμματα(δεν το λεω ειρωνικα).με ποδοσφαιρικη λογικη φαβορι ειναι η τσελσι αλλα με τετοια μπαρτσα που παιζει φετος τιποτα δεν ειναι σιγουρο:D

Έπαιζες μαζί της σήμερα. :wink:

Γι αυτό η Μπαρτσελόνα δεν έχει κούπες (φυσικά έχει παραπάνω απ’ την Τσέλσι) αλλά έχει εκατομμύρια φανατικούς οπαδούς.

Ω ναι, αυτό κάνω! :smiley:

Κουίν εδώ ταιριάζει το γνωστό…

Μολών λαβέ!

edit για το αποπάνω: ΟΚ τη Μπάρτσα τη σέβομαι για πάμπολλους λόγους (και κυρίως ιστορικούς θα λεγα αλλά άλλη κουβέντα αυτή), αλλά να τη βγάλουμε τώρα Δον Κιχώτη του ποδοσφαίρου ή κάτι τέτοιο, ε, αυτό είναι γελοίο. Λες και δεν έπαιξε ποτέ και πουθενά για το “Χ” ξέρω γω.

εεεερχομαιιιιιιιιιι!!!:stuck_out_tongue:
ποτε ειναι ο επαναληπτικος?

εντιτ:στηριζουμε τη γιουναιτεντ αυριο απεναντι στα(φοβερα)μωρα του βενγκερ.τουλαχιστον αν δεν το παρει η μπαρτσα να το παρουνε οι κοκκινοι διαβολοι.αν και δεν βλεπω λογο να μην το παρει η μπαρτσα

αθλιο ματς. μια φαση για καθε ομαδα. ο επαναληπτικος θα ειν αι πολυ διαφορετικο ματς. και οι δυο ομαδες θα πανε για τη νικη, οποτε θα εχει περισοτερο ενδιαφερον. αυριο ειμαστε με αρσεναλ φυσικα…