Champions League 2009 - 2010

Μιας και αρχισαν οι ομιλοι σημερα με την ματσαρα Τσελσι - Πορτο ειπα να ανοιξω και το
θρεντ να εχουμε να λεμε.

Δεν εχω δει τα αλλα στιγμιοτυπα ακομα και θα αργησω αν κρινω απο την Σουπερ Παρλα στο Μεγκα.

Απιστευτο ματς για πρωτη αγωνιστικη ! Η Πορτο μπορουσε ανετα το Χ μην πω και το διπλο.
Φοβερος ρυθμος,πανω-κατω η μπαλα,φασεις ολα τα καλα ειχε αυτο το ματς !

Αυτη η Πορτο που ξετρυπωνει κατι παιχτες ρε παιδι μου ? Τι χαφαρα ειναι αυτος ο Κολομβιανος !

Ένα έχω να πω εγώ.

Ατλέτικο - ΑΠΟΕΛ 0-0.

:smiley:

Είδα το τελευταίο 20λεπτο της Ατλέτικο με το ΑΠΟΕΛ.
Μόνο ο Φορλάν το πάλευε και τεράστια απόκρουση Χιώτη στο 93 σε σουτ του Φορλάν…

H Πορτο απολαυστικη παρα την ηττα. Η ομαδα με τον καλυτερο προγραμματισμο και μεθοδικοτητα εδω και πολλα χρονια. Ομαδα που τα λεφτα του CHL τα ξοδευει για scouting και για δυνατο προπονητικο team και καθε χρονο βγαζει και ενα σωρο απο τις μεταγραφες… χωρις αυτο να εχει επιπτωση στον αγωνιστικο τομεα. Ομαδα σχολειο για τις ελληνικες…

Γκολ σαν το 4ο της Ρεάλ απλά δεν επιτρέπεται να μπαίνει σε επαγγελματικό επίπεδο, πόσο μάλλον σε Ch. L. #-o#-o

Κάρβου είχες πάει γήπεδο;

Αν είχα πάει, λες να είχε κερδίσει η Ρεάλ που υποστήριζω; :lol:

Μέσα σε 20 λεπτά sold out και οι 3 αγώνες της Ζυρίχης στο Champions League. Ούτε στο site δεν κατάφερα να μπω. Αλλά κι αν έμπαινα μάλλον θα τα πουλούσα. 4 φορές πάνω τα λεφτά του εισιτηρίου μπορούσες να βρεις

Τουλάχιστον χόρτασαν γκολ όσοι πήγαν! :lol:

Δεν ξέρω αν είχαν απαιτήσεις από την ομάδα τους…:roll:

Ο ΑΠΟΕΛ έχασε ΚΛΑΣΙΚΕΣ ευκαιρίες και ίσως αδικείται κιόλας, αν δεν υπήρχε ο Φορλάν που έκανε 11 σουτ, από τα οποία τα 9 τουλάχιστον είναι για σεμινάριο.
Στο Τορίνο θα λεγα δίκαιο το αποτέλεσμα, αν και το γκολ των Γάλλων είναι οφσάηντ.
Στην Ζυρίχη, δεν είδα το ματς, μόνο το γκολ του Ρονάλντο και πιστεύω πληρωμένος τερματοφύλακας να σαι, τέτοιο γκολ δεν δέχεσαι.

Η συμπόνοια μου είναι σήμερα με αυτούς που δεν έχουν nova.

ουτε γω εχω,αλλα θα παω να το δω εξω μαλλον:D

Ξερουμε αν θα δειξει το Ιντερ-Μπαρτσα η ΝΕΤ μετα?

Ξέρουμε.

Θα το δείξει.

Οντως το δειχνει.Ωραια.

http://tvradio.ert.gr/tv/details.asp?pid=3163883&chid=9

τον χιωτη τον εχει δει κανεις για την εθνικη η τον ξεχασαν?

Σήμερα είναι ο Ολυμπιακός. Άντε, να δούμε πως θα εξελιχθούν τα πράγματα για την ομάδα. Σίγουρα πάντως χειρότερα από το ματς με την Καβάλα δεν γίνεται.

Galletti οξω ε …

Και μέσα να ήταν δεν μας έσωζε κατά μόνας. Τρίτη φορά τραυματίας όμως ρε γαμώτο.

Εχουμε τον βραχο Χαλκια ρε ! :stuck_out_tongue:

Τα αλλα σκορ,σε σποηλερ για οποιον βλεπει σουπερ μπαλα.

[SPOILER]Φιορεντίνα ? Λίβερπουλ 2 ? 0
Ντεμπρετσένι ? Λιόν 0 ? 4

Μπαρτσελόνα - Δυναμό 2 - 0
Ρουμπιν Καζαν - Ιντερ 1-1

Ρέιντζερς-Σεβίλλη 1-4
Ουνιρέα-Στουτγκάρδη 1-1[/SPOILER]

Αυριο σχολια μιας και τωρα βλεπω τα γκολ.

Μηνυμα προς ιδιοκτητες λιβερπουλ :ΣΗΚΩΦΥΓΕΠΟΥΛΑΤΩΡΑ!!!