Champions League 2009 - 2010

fixed

Bugs detected,fatal error.:stuck_out_tongue:

σκετη απολαυση να βλεπεις αγωνα-διασυρμο των ρεηντζερζ μαζι με σκωτσεζους.

Τετοιο μπινελικι/γελιο ποτε μου…

Σαν καραπονεμένος Λιβερπούλιαν, δηλώνω ότι στην Ευρώπη δεν ανησυχώ… Έχω χρόνο να ανησυχήσω αργότερα…

Χτες στο ματς Άρσεναλ-Ολυμπιακού είχαμε το off side γκολ του Αρσάβιν, στο replay του οποίου δεν έγινε αργή κίνηση, δεν είδαμε γραμμές και λοιπές μαλακίες (άλλο που ήταν εμφανές το off side). Σε άλλες δυο φάσεις, από μία για την κάθε ομάδα, είχαμε οριακές περιπτώσεις off sides που δεν δόθηκαν. Κανένα replay και εδώ. Στη φάση με τον Ντουντού και το υποτιθέμενο χέρι του μόνο ένα replay μακρινό και άντε γεια. Έχουμε να ασχοληθούμε και με ποδόσφαιρο. Έχετε σκεφτεί τι καλά που θα ταν να κάναμε κάτι ανάλογο και στη μίζερη χώρα μας? Θα γινόταν ποτέ τόση κουβέντα για το “φάουλ” του Σιμάο στον Γιαχάγια σε ματς Champions League?

μα για να κανουμε αναλογη κουβεντα πρεπει να παιχτει ποδοσφαιρο…και οσο δε παιζεται θα ασχολουμαστε με τετοια…στα περισοτερα ματς περισοτερο υλικο εχει η παρακαμερα παρα η καμερα του παιχνιδιου

Δηλαδη κλαιγεστε συνεχεια για τη διατησια επειδη ποτε ο παοκ δε παιζει μπαλα?
Αλλαξε ομαδα:wink::!:

Το ποδοσφαιρο ειναι τοσο ωραιο οταν το βλεπεις να παιζεται απο πραγματικες ομαδες.
Μπορει ακομα η Bayern να μην εχει σκοραρει αλλα πραγματικα το θεαμα σε ευχαριστει…
(Ο πουρουπουπου ειναι λιγο χαλιας… )

Καλά, τα ματς σήμερα είναι υπερβαρετά μέχρι στιγμής.

αμα επαιζε ο ολυμπιακος θα ειχα αλλαξει ηδη…αλλα ως τοτε παοκ

και γιατι το χτεσινο οφσαιντ γκολ της αρσεναλ δε το πολυδωσαν σημασια?γιατι πολυ απλα η αρσεναλ σας ειχε γ@μησει και λιγα φαγατε…αμα η αρσεναλ εκανε 2 φασεις και σε αυτην γινοταν το γκολ,εσυ και ολη η γαυροπαρεα θα το χατε κανει θεμα.

πολυ απλα επειδη στην ελλαδα γινονται 2 φασεις καθε ματς,επακολουθο να υπαρξει εστισιαση στη διαιτησια,καθως το θεαμα ειναι τοσο κακο που μονο τα σφυριγματα του διαιτητη εχουν να χωρισουν της 2 ομαδες παρα η ποδοσφαιρικη κλαση

Forza Milan !!!

ελα μωρη μπαγερν δειξε ως παιζεται το τοπι!!!

ριμπερι θεος, μιλλερ και αυτος τεραστιος, στεναχωρηθηκα για ρομπεν αλλα μπηκε η παιχτουρα ο ολιτς τωρα :!:

Και πολύ άργησε να τραυματιστεί φέτος ο Ρόμπεν.
Τα πιο σάπια πόδια του ευρωπαϊκού ποδοσφαίρου!

χαχα ισχύειιι…Χ τα περισσότερα δυστυχώς στο ημίχρονο…Ρεαλ πολύ μέτρια μέχρι τώρα

Ωραίο το πέναλτι που έδωσε στη Ρεάλ! Παράγκα!!! :lol:

μπερλουσκονι φτιαξε ομαδα!!! δεν βλεπεται η μιλαν…

Silvio, Galliani και Leonardo τραβατε σπιτια σας παρτε και αυτην την τρελοκοτσιδου που μας φορτωσατε για παικτη και μιν περασετε ξανα εξω απο το San Siro

Πιστευω οτι η Μπαγερν οσο περναει ο καιρος θα παιζει ολο και καλυτερα !
Φαν Γκααλ ειναι αυτος.

Η Μιλαναρα παει κατα διαολου.Μια ευρωπη ειχαμε και εμεις και ουτε εκει τα παμε καλα…
Σιλβιο να φυγεις να πας αλλου !

Μόνο εμένα μου “βρωμάει” αυτό το αποτέλεσμα;
:-s

Κακώς σου <<βρωμάει>>, νομίζω. Στο 94’ ο Ζαμπρότα έχει σουτ στο δοκάρι απ’ του διαόλου τη μάνα.Απλά η Μίλαν είναι τραγική πάλι φέτος.