Champions League 2010 - 2011

Ρε εκείνα τα 7 λεπτά καθυστερήσεων παίζει να χουν πέρασει πιο αργά απ’ ότιδήποτε άλλο πράγμα στον κόσμο.

Και τί κοντράστ με την αρχή ρε πούστη μου… εκείνο το γκολ του Κωνσταντίνου το χα πανηγυρίσει όσο ελάχιστα.

Ούτε εγώ θέλω να θυμάμαι τον αγώνα του 2005(με καλύτερο παίκτη Γκαλίνοβιτς…)
Είχα και τον Ισπανό στο μεταπτυχιακό που την άλλη μέρα συνέχεια μου έδειχνε 5 δάχτυλα αλλά ανάποδα(όπως εμείς μουτζώνουμε) και:blow::evil:

Ίσχυει!! Εκεί κλαίγαμε από χαρά ας πούμε! Ημασταν στο θέο ξέρω γω στον τελευταίο όροφο του καμπ νου και ήταν έτοιμος να γκρεμιστει.

Γενικά θεωρώ πως υπάρχουν ελάχιστα ματς που κάποιος άνθρωπος δε μπορεί ποτέ να ξεχάσει στη ζωή του όσα χρόνια και να περάσουν. Ενα από αυτά είναι σίγουρο αυτό.

Τελοσπάντων…Ασε είναι καλά ο μπαμπάς:)

Μετά το τέλος εκείνου του αγώνα το 2005, ο Ροναλντίνιο πρέπει να δέχθηκε άφθονη καζούρα από τους συμπαίκτες του.
Ολοι είχαν σκοράρει με κάθε τρόπο και πραγματικά ήταν να τον λυπόσουν.

Το πιο τραγικό είναι το αλησμόνητο “ξέρουμε πως θα αντιμετωπίσουμε τον Μέση” του Μαλεζάνι στην συνέντευξη τύπου.

Ασχετο, ποιο ήταν το μωρό που παρουσίαζε;

Melanie Winiger

http://en.wikipedia.org/wiki/Melanie_Winiger

Καλή κλήρωση η Κοπεγχάγη, κακή η Ρούμπιν.
Θα το ψήσω να πάω στο ΟΑΚΑ με Μπαρτσελόνα. :smiley:

Η Ρούμπιν είναι ψιλοερωτηματικό γιατί είναιι μεν ομαδάρα, αλλά πούλησε το σέντερφορ ατσάλι Σέμακ και τον Μπουχάροφ, δύο από τους καλύτερους παίχτες της. Βέβαια όταν θα την παίξουμε εμείς θα έχει 20 ματς στα πόδια της, οπότε θα είναι πολύ πιο έτοιμη από εμάς.

Η Κοπεγχάγη θεωρώ πως είναι εντελώς στα μέτρα μας ομάδα, άλλωστε την είχαμε κερδίσει και πριν 2 χρόνια, όταν δεν είχαμε ομάδα. Τώρα είμαστε σε πολύ καλύτερη φάση.

Νταξ για την Μπάρτσα δεν έχουμε να πούμε πολλά, απλά θεωρώ θετικό το γεγονός ότι την παίζουμε 1η αγωνιστική, η οποία πάντα κρύβει εκπλήξεις. Εντάξει, δε λέω ντε και καλά πως θα πάρουμε πόντο, αλλά πως στα επόμενά της παιχνίδια 8α δώσει περισσότερη έμφαση. Και φυσικά όταν την παίξουμε στην 5η αγωνιστική θα έρθει για πόντο, όπως είχε κάνει και την άλλη φορά στο 0-0 το 2005.

Η κλήρωση δεν είναι καλή ή κακή, είναι απλά βατή. Καλό ήταν από μόνο του το γεγονός ότι μπήκαμε στο 2ο γκρουπ.

Βέβαια η ομάδα έχει αδυναμίες που επιμένει να μην καλύπτει, και θεωρώ πως θα της στοιχίσουν και στο τσουλου, όπως και στις άλλες διοργανώσεις.

Και μένει να δούμε αν ο Νιόπλιας θα συνεχίσει τις σοβαρές εμφανίσεις που είχε κάνει με τη Ρόμα, ή αν θα κάνει λάθη τύπου Σταντάρ.

Α, και να πω πως και πόντο να μην πάρουμε (που δε θα γίνει), στα @@ μας, η π… η οικογένεια θα κλαίει που δεν έβγαλε κέρδη.

ΤΖΙΓΚΕΡ ΠΟΥΛΑ & ΠΟΥΛΟ.

Αν και ειμαι μαντσεστερ φετος βλεπω:

Ρεαλ-Τσελσι! Παιζει και η Μπαρτσα…

για να μιλήσουμε λίγο και για τους άλλους ομίλους:

1ος Όμιλος: Ίντερ, Βέρντερ Βρ., Τότεναμ, Τβέντε

2ος Όμιλος: Λιόν, Μπενφίκα, Σάλκε, Χάποελ Τελ Αβίβ

3ος Όμιλος: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Βαλένθια, Ρέιντζερς, Μπούρσασπορ

4ος Όμιλος: Μπαρτσελόνα, ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ, Κοπεγχάγη, Ρούμπιν Καζάν.

5ος Όμιλος: Μπάγερν Μονάχου, Ρόμα, Βασιλεία, Κλουζ

6ος Όμιλος: Τσέλσι, Μαρσέιγ, Σπαρτάκ Μ., Ζίλινα

7ος Όμιλος: Μίλαν, Ρεάλ Μαδρίτης, Άγιαξ, Οσέρ

8ος Όμιλος: Άρσεναλ, Σαχτάρ Ντ., Μπράγκα, Παρτίζαν

1ος και 7ος ξεχωρίζουν.

Ωραια μπαλιτσα παντως θα παιχτει και σε 3 και σε 2 (ειδικα εκει, τρελα αμφιρροποι αγωνες!).

πιστευω στον 7ο ομιλο θα εχουμε πολυ σασπενς

στο 2ο θεωρώ πως λιόν, μπενφίκα και σάλκε θα παλέψουν επί ίσοις όροις για την πρωτιά.η χάποελ λογικά πάει για 0 βαθμούς.
στον 3ο θα γίνουν ωραία μάτς μεταξύ μάντσεστερ και βαλένθια, καθώς ρέιντζερς και μπούρσασπορ θα παλέψουν για το γιουρόπα.
τέλος, ο 7ος όμιλος είναι ισχυρός βάσει ονομάτων, αλλά στο τέλος βλέπω ρεάλ και μίλαν να περνάνε.

Προκρίνονται:

1ος: Ίντερ, Τότεναμ
2ος: Λιόν, Μπενφίκα ή Σάλκε
3ος: Μάντσεστερ, Βαλένθια
4ος: Μπαρτσελόνα, Ρουμπίν
5ος: Μπάγερν, Ρόμα
6ος: Τσέλσι, Μαρσέιγ
7ος: Ρεάλ, Μίλαν
8ος: Άρσεναλ, Μπράγκα

Δώσε και στον π.α.ο. μια τύχη:):!:

ωραία μπάλα η άρσεναλ σήμερα.

και η ρεάλ έβγαλε πολλούς αυτοματισμούς, αλλά όπως και η μπάρτσα, αρκετές χαμένες τελικές.

Αν γυρίσει ο σκατά και βγει έξω ο Οζιλ, ούτε 8 δεν πάει.

Εγω παντως οσο κ να μισω την πορνη, χαιρομαι πραγματικα που τραβαει τοσο πολυ ο Οζιλ γιατι εχει φοντα να γινει τεραστιος παικτης

Η πρώην και η νυν ομάδα του Freitas μάζεψαν 11 γκολ μαζί… Αυτά είναι!

η ρεαλ ακόμη σουτάρει…

*α ρε παοκ… τζάμπα δεν πέρασες αυτή την ομάδα(αγιαξ)