Champions League 2010 - 2011

καλα αυτη τη γκολαρα δεν θα τη σχολιασει κανεις??

μας βγαλαν την πιστη ενα ημιχρονο, παλι τα ιδια προβληματα σε κλειστη αμυνα, αλλα παλι καλα στο 2ο σοβαρευτηκαν
καπου 650-700 πασες καναν, κατοχη 68-32…ενδεικτικα στο πρωτο ημιχρονο (χωρις να κανουν φαση!) οι πασες ηταν 408 νομιζω, αναλογικα θα σπαγαν το ρεκορ της προηγουμενης μερας :lol:

φοβερό σουτ. το ματς δεν το δα καθόλου.

απο νοβα το ειδα…ο ηλιθιος ο καραλης ελεγε μετα, τι αστειο γκολ εφαγε και που τους βρισκουν τετοιους τερματοφυλακες !!?(που ειχε ηδη κανει 2 πολυ καλες αποκρουσεις)

Πραγματικά, ήταν εκνευριστικό. Είχα πει να δουλέψω παράλληλα με το ματς και δε με άφηνε, γιατί κάθε λίγο γινόταν φάση και γυρνούσα να δω. Έχει όμως ακόμη πολύ δουλειά η ομάδα. Η διαφορά ποιότητας παικτών έκανε τη διαφορά χτες κι όχι κάποια τακτική μαγεία (με εξαίρεση 1-2 ωραία κολπάκια που είδα). Χιγκουάν και Οζίλ εξαιρετικοί! Κρίμα που ο Χιγκουάν έχει τόσο άθλιο finishing. Όσο για Ρονάλντο, μόλις πήγε στην επίθεση έγινε πολύ πιο χρήσιμος. Κάποια στιγμή θα αρχίσει και να τα βάζει πάντως, οπότε δεν αγχωνόμαστε.

Κατά τα άλλα, για συμπεράσματα δεν έλεγε και πολλά το ματς. Οι απουσίες του Άγιαξ τον έκαναν ακίνδυνο κι έτσι ήταν βέβαιη η ήττα του. Το μόνο συμπέρασμα που για πολλοστή φορά μας επιβεβαιώθηκε είναι πως αυτός ο Μαρτσέλο, απλά δε θέλει να σκοράρει. Αχ ρε Ρομπέρτο Κάρλος… Την έχεις γαμωστοιχειώσει αυτή τη θέση!

δν ξερω αν επαιξαν τοσο πολυ ρολο οι απουσιες του αζαξ:p ,εγω βλεπω τη ρεαλ φετος πολυ στιβαρη αμυντικα,κατι που ελειπε τα προηγουμενα χρονια,οπου και πατωνε!νομιζω ειναι πολυ θετικο για τη συνεχεια αυτο

επισης διαφωνω και για τον Μαρσελο που τον θεωρω παιχτουρα!!νταξ ρομπερτο καρλος δε θα γινει ποτε αλλα εχει εξαιρετικα στοιχεια!

υ.γ. και τα λεω ολα αυτα ενω ειμαι ατλετικο μαδριτης ε:?ομως ειμαι και φαν του Ζοσε οποτε θα θελα να παει καλα φετος

στοιβαρη αμυντικα με αρμπελοα,μαρσελο,πεπε?θα μου πειτε βεβαια οτι ελειπαν ραμος,αλμπιολ,αλλα μονο ο πρωτος θα παιζει βασικος.κατα τα αλλα,ο οζιλ ειναι τεραστια παικτουρα και συνεργαζεται καλα με τον ιγκουαιν,αλλα ο ιγκουαιν,εχει τοσο απαισια τελειωματα που τον θεωρω λιγο για τη ρεαλ.τελος,ανουσιος και παλι μου φανηκε ο κριστιανο.

εγω ειπα τι ειδα,δν επικεντρωνομαι στα προσωπα!και νομιζω πως ειναι μαγκια της τακτικης του μουρινιο!θεωρω πως ετσι θα κερδιζει η ρεαλ γενικα και οχι με 6αρες οπως η μπαρτσα!θα δειξει και η συνεχεια βεβαια!συμφωνω για κριστιανο,παιχτουρα αλλα χτες ηταν για κλοτσιες!σωνει και καλα να βαλει γκολ…

παμε ρε μιλαναρα για το 2ο…

εντιτ ρε ρομπινιο ποσο ανάπηρος εισαι!!!

Μετρια η ομαδα μεχρι στιγμης.Εστρωσε καπως στο τελος του ημιχρονου αλλα
τιποτα φοβερο.

Α ρε Ρομπινιο μου δινεις δικαιολογιες να σε κραζω ! Μπαγλαμα !
Ο Πιρλο περασε κατι ωραιες μπαλιες και το γκολ της Μιλαναρας ηταν πολυ ωραιο.

ΝΑΙ ΡΕ ΣΒΑΪΝΣΤΑΪΓΚΕΡ!!!

νεστα κρεμαστα…

Λιγα για τον ΝΕΣΤΑ Ε!!!:lol:
Ο αγαπημενος μου αμυντικος και ΚΟΡΥΦΑΙΟΣ (ειναι και 34) οποτε επιεικια…

lol ποσα επαιξες ρε?

ψιλοχαλια η μπαγερν, αλλα το περιμενα πως θα το παρουμε ακομα και στο 90

καθε Oktoberfest σερνονται, τυχαιο?

Δεν νομίζω…

Εμένα μέκαψε, Χ τό’παιξα…και έπιασα την Μίλαν:):!:

Ρουμπιν Καζαν - Μπαρτσα: 1-0 στο ημίχρονο…δεν τα βλέπω καλά τα πράγματα…[-X

η αληθεια ειναι πως η μπαρτσα ειναι ψιλομετρια,αλλα ημαρτον πια με ολες τις ομαδες που εχουν 10 παικτες μες στην περιοχη τους καθε φορα που επιτιθεται η μπαρτσα.

Κανονικά πρέπει να στήσουν κώλο και να πουν και ευχαριστώ

ειναι τοσο δυσκολο να μην ειναι ολη η ομαδα πισω απο την μπαλα?δυο ευθειες στηνουνε,μια μεσα στην περιοχη και αλλη μια απεξω.

Το περίμενα το κακό αποτέλεσμα για την Μπάρτσα.
Δεν τρέχει κάτι, μόνος χαμένος είναι ο ΠΑΟ.