Champions League 2013/2014

Όχι, απλά πόνταρα στην πρώτη περίπτωση. Anyway. Οι δύο ομάδες θεωρώ ότι είναι πολύ κοντά από άποψης δυναμικότητας, ωστόσο η Ρεάλ έχει εξαιρετικό αποτέλεσμα από τον πρώτο αγώνα, η μορφή που (λογικά) θα έχει ο αποψινός τη βολεύει επίσης πολύ, και αν κινηθεί σωστά στην κόντρα θα βάλει τουλάχιστον ένα γκολ. Ε μετά λίγο προσεκτική να είναι δε μένει εκτός.

Οκ ναι ενταξει κατα διαστήματα σιγουρα εχω βγάλει και εγω καφριλα για τον παναθηναικο αλλα σε ευρωπαϊκό επίπεδο ή σε επίπεδο εθνικών ομάδων δεν εχω εμμονές. Οπως γούσταρα με τρέλα Chelsea οταν το πήρε απέναντι σε Bayern φέτος δεν θα χάλαγε καθόλου να το παρει μια εκ των δυο ομάδων απο την Μαδρίτη για διαφορετικούς λόγους ή ακομα και αν το παρει η Chelsea και φέτος , θα γουσταρω λόγο τακτικής Μουρίνιο και οχι επειδή μου αρέσει ιδιαίτερα αυτο που βλέπω στο χορτάρι. Η Bayern δυστυχώς με κουράζει πολυ. Θα προτιμούσα τις μέλισσες στην θέση της.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Όλο τον κόσμο κουράζει η Μπάγερν. Εκτός από τους αμετανόητους φανς του τίκι-τάκα.

Εγώ θέλω Ατλέτικο.

Όχι για τη μπάλα που παίζει (αν και ανα διαστήματα είναι ωραιότατη) ούτε γιατι την υποστηρίζω ούτε επειδή μ’ αρέσει ιδιαίτερα κάποιος παίκτης της.

Μόνο και μόνο για να δούμε κάτι διαφορετικό γιατί την τελευταία 10ετία σε τσ.λ. και ευρωλίγκα όλο οι ίδιοι και οι ίδιοι τα σηκώνουν.

Οπότε στην Ευρωλίγκα προτιμας μπαρτσελονα ; Εγω ίσως να ειμαι απο τους λίγους που έχουν σε μεγαλύτερη υπόληψη τον cr7 σε σχέση με messi και επειδή ειναι εκπληκτικός αθλητής και αυτές οι γρήγορες αντεπιθέσεις που εχει η Ρεάλ με εντυπωσιάζουν θα γούσταρα να τους δώ να το σηκώνουν. Αλλα έχεις απόλυτο δίκιο για την Ατλέτικο. Αν τα καταφέρουν όντως θα ειναι μια τεράστια επιτυχία και επιβράβευση (η οποία θα εχει συνδυαστεί και απο τον τίτλο στην Ισπανία ) της φοβερής τους προσπάθειας. Για τον ίδιο λόγο θα γούσταρα να το σηκώσει η Λίβερπουλ στην Αγγλία …

Sent from my iPhone using Tapatalk

[B][SIZE=5]PUTA REAL[/SIZE][/B]

Οσο κ αν σιχαινομαι Ρεαλ και κυριως Ραμος, ΠΟΥΤΣΑ στο σιχαμενο αντιποδοσφαιρο του Γκουαρντιολα.

Βαλτε 4 γκολ με πασουλες τωρα.

Τι γίνεται ρε εκεί? 2 γκολ ο Ράμος:!:

E βασικά αυτό το ανέκδοτο με τον κο Πεπ που έχει πάρει τις 2 υπερομάδες της τελευταίας δεκαετίας κάπου έπρεπε να σταματήσει.

0-3 η Ρεαλ!Παρτυ κανουν

Τον πούλο στο ισπανικό σκουπίδι κατ’ευθείαν μετά το ματς.

Γελάω με τον εαυτό μου απόψε. :lol: Πέρασε η ομάδα που περίμενα αλλά με εντελώς διαφορετικό τρόπο απ’ αυτόν που περίμενα. Σημείωση: αυτό το 5-0 στους δύο αγώνες δεν αποτελεί, για μένα, ανατροπή του περσινού 7-0 της Μπάγερν επί της Μπαρτσελόνα, αλλά συνέχειά του. Το τίκι-τάκα ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ και κάποιοι ξέχασαν να του το πουν.

Το ζήτημα είναι ότι ο ΜΕΓΑΛΟΣ Καρλίτο θα πετύχει εκεί που απέτυχε ο μικρούλης ζοσέ.

O ΜΕΓΑΛΟΣ Καρλίτο έχασε τον Αλόνσο από τον τελικό δίχως λόγο και αιτία. Έπρεπε να τον είχε βγάλει πριν πάρει δεύτερη κάρτα. Κι η δικαιολογία που έδωσε (=έχει χάσει τελικό που κέρδιζε 3-0) τον εκθέτει διπλά. Δε μπορούσε να αποτρέψει η ομάδα του την Μπάγερν από το να βάλει 5 γκολ σε ένα ημίχρονο;

Παιδιά για όλα υπάρχει εξηγηση

[SPOILER][/SPOILER]

Ας πρόσεχε ο Αλόνσο. Σκληρό δυστυχώς, πολλοί παίχτες έχουν χάσει τελικούς έτσι, αλλά κι αυτός από τη στιγμή που η ομάδα του κέρδιζε 0-3 δεν έπρεπε να πάρει κάρτα (σημειωτέον, δεν έχω δει τη φάση).

Ε μα

Ντάξει αυτό με τον Αντσελότι, τον Αλόνσο και το “3-0”, αν όντως είπε τέτοιο πράγμα μετά, είναι εντελώς σουρεάλ.

Φαντάσου δηλαδή ποιος προπονητής θα πάρει το τσάμπιονς με την ομάδα, η οποία επί τριετία γελοιοποιούταν στην ευρώπη υπό την καθοδήγηση του κάποτε σπέσιαλ ουάν.

Κάτσε μην το πάρει πάλι ο Μουρίνιο και κλαίμε εμείς :stuck_out_tongue:

Παίζει σοβαρά και αυτό, αλλλά τότε θα έχει γελοιοποιηθεί η Ρεάλ που δεν το πήρε ακόμα και όταν ήταν το απόλυτο φαβορί, οπότε win-win η φάση!