Champions League 2013/2014

Δικαιη νικη της Ρεαλ, η οποια κινδυνευσε σε 1-2 φασεις μονο απ’ οσο θυμαμαι. Η Μπαγερν ειχε ανουσια κατοχη μπαλας, χωρις ομως να κανει επικινδυνες φασεις. Ειναι πεσμενη το τελευταιο διμηνο και θα της κοστισει κατα πως φαινεται. Και ναι, περσι ηταν καλυτερη.

Δεν ειδα το ματς, μονο τις φασεις ειδα μετα. Η Μπαγερν δεν ειναι τοσο καλη οπως περυσι, αλλα την θεωρω ακομα φαβορι για την προκριση.

Τραγική η Real… 28%-72% η κατοχή? ντροπής πράγματα…
Αμ η Bayern? Πόσο κούρασε… Κάντε κανά σουτ ρε!
Ο Ronaldo αρκετά πεσμένος, μετά το WC τον βλέπω να κλατάρει αν τα δώσει όλα και εκεί…

Ο Ρονάλντο ερχόταν από τραυματισμό. Η κατοχή δε βάζει γκολ, δυστυχώς…

ο οποίος “τραυματισμός” είχε προέλθει από κούραση, υπερβολική πίεση λόγω πολλών συνεχόμενων αγώνων αν δεν κάνω λάθος… γιαυτό και έγραψα για το WC.

Κάτσε ρε, δηλαδή αυτό που λες είναι ότι τόσον καιρό κρατιέται χωρίς να πηγαίνει τουαλέτα;

:lol3::lol3:
Ρε Γράκχο!!! Χαχαχα μου βγήκε το νερό απο τη μύτη!!!

Κι επειδή τα καλά (:wink: αστεία επιβάλλεται πάντα να χρησιμοποιούνται για τουλάχιστον μία δεύτερη φορά,

είναι τουλάχιστον εντάξει το νερό;

Ναι μια χαρά μην ανησυχεις!

Ναι αλλα δεν σε είδα να λες κατι για το οτι οι σειρές στο μπάσκετ τελικά πήγαν ή δεν πήγαν στο 3-1 ;

Sent from my iPhone using Tapatalk

Χμ. Μου βάζεις δύσκολα τώρα. Πράγματι, πήγαν ή δεν πήγαν; :-k

Να μας βοηθήσουν KEN και stef (όχι εδώ όμως, μην το παρατραβήξουμε με το off topic) χαρίζοντάς μας παράλληλα άλλη μια μαγική στιχομυθία. :please:

Love you , my man !

Sent from my iPhone using Tapatalk

Αχ έλα σταμάταααα

Κανονικα τωρα, πρεπει να σκασει ενας ΚΕΝ να του πει για τη Βαλενθια, αλλα εχε χαρη που τη συμπαθω ανεκαθεν.

Πως το βλέπουμε το ματσάκι σημερα ;

Sent from my iPhone using Tapatalk

X από δω μέχρι το Μόναχο εδώ.

Δεν με χαλάει καθόλου κατι τέτοιο.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Πώς να σε χαλάσει κωλομαδριλένε :!:

Χα χα χα. Δεν ειμαι βαμμένος Ρεάλ , απλα αγωνιστικά αυτο που βλέπω μου αρέσει. Για να δεις ποδόσφαιρο πρεπει να έχεις μονο οπαδικά γυαλιά δηλαδή ;

Sent from my iPhone using Tapatalk

Στην Ελλάδα ναι.