Champions League 2013/2014

Θείο, ξέρεις τι θα πάρουν πάλι οι ατσίδες με τα μπλε φέτος? :stuck_out_tongue:

Χεχεχεχεχεχε.Στον Γκρακχο να τα πεις αυτα!!!

Περιμενω gif με φατσα Klopp !

τσεκαρε μια δυο σελιδες πισω

μαλάκες εχω 5 λεπτά που το βλεπω. ειναι θεος σε ολα του

Όταν λες “πάλι” εννοείς ως συνέχεια των δύο τελευταίων καταστροφικών σεζόν, έτσι;

Ε ναι. Στο “Γκρακχο” τα είπε αυτά. :expressionless:

ΚΕΝ συγκεντρώσουυυυυυ

http://www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=239642&catid=1

το πέτυχα live στο σκηνικό και γελούσα κανένα 5λεπτό. :lol::lol:

Δεν μπορω μου εχει παρει το μυαλο η Παναθα!!!Περα απο την πλακα τωρα σας περιμενα πολυ καλυτερους με τον special one

Να μας προσέξετε παντως εμάς τους ροχιμπλάνκος (εσύ που πας αμέσως να τρολάρεις ΟΧΙ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ, ΟΙ ΑΛΛΟΙ) , γιατί θα κάνουμε ζημιές εφέτος.

Τσάμπιο Λιγκ πάντως δεν παίρνεις. Να το ξέρεις :stuck_out_tongue:

Sounds like last year, σπόρε…

“Δεν την περνάτε τη Νάπολι, είναι ομαδάρα, ενώ εσείς με το ζόρι περάσατε απ’ τη φάση των ομίλων. Θα σας σκίσει ο Καβάνι”

“Δεν είναι καθόλου σίγουρο ότι θα περάσετε τη Μπενφίκα, είναι μια χαρά ομάδα κι εσείς παίζετε χάλια”

“Εντάξει, μέχρι εδώ ήτανε, σας άνοιξε ο κώλος με Νάπολι και Μπενφίκα αλλά τώρα έχει Μπάρτσα, τέρμα το παραμύθι, θα βρέξει τεσσάρες μέσα-έξω”

“ΟΚ, ήταν μαγκιά που περάσατε τη Μπάρτσα κι είστε τελικό. Αλλά τώρα παίζετε με τη Μπάγερν και μάλιστα στην έδρα της. Πιστεύεις πραγματικά ότι μπορείτε να το σηκώσετε;”

Όλα αυτά, σπόρε, είναι πραγματικές ατάκες από τη θητεία ενός Γράκχου. 8)

[SPOILER]Και στην τελική εγώ μπορώ να ζήσω και χωρίς Τσου Λου φέτος.
Μπορώ να περιμένω μέχρι του χρόνου, μιλώντας χονδρικά 8)[/SPOILER]

Του χρονου θα το παρει η Λιβερπουλ οποτε τσαμπα θα περιμενεις

quoted for truth 8)

Δεν είναι κάθε μέρα του Αη-Γιαννιού μπαρμπα-Γράκχο…απλα εσένα στην ηλικία σου η δεκαετία σου φαίνεται λεπτό :stuck_out_tongue: Σαν τους Led Zeppelin ένα πράμα :stuck_out_tongue:

Χαριτωμένο!
Χαρείτε όλοι σας με τις γκέλες της Τσέλσι τώρα που μπορείτε, βγάλτε τη χολή σας και για τον Ζοζέ, τα πάντα όλα. Ακόμα Σεπτέμβριο είμαστε. Καλώς εχόντων των πραγμάτων (ΟΚ δε βάζω και το χέρι μου στη φωτιά, αλλά είμαι αισιόδοξος), όσο περνάει ο καιρός ο Ζοζέ θα ανεβάζει την ομάδα όλο και περισσότερο και τότε θα σας κοπούν τα γελάκια. Ολονών!

…καλά, υπάρχει βέβαια και το φόβητρο που λέγεται Λίβερπουλ, αλλά ξέρω γω, κάτι θα κάνουμε και σ’ αυτή την περίπτωση, αν σπάσει ο διάολος το ποδάρι του :lol::lol:

Δε θα υπαρχει Ριισε να σας γλυτωσει αυτη τη φορα

Χμμμ
Επίσης την επόμενη φορά μπορεί να κάτσει κάνας επόπτης που να δει ότι η μπάλα δεν έχει περάσει τη γραμμή…

δε χρειαζεται, θα τραβαει τα σουτιδια ο Χεντερσον και η μπαλα θα σκιζει τα διχτυα και θα αποκεφαλιζει οσους καθονται πισω απ το τερμα.

ή στο τριτο διαζωμα

No prob, υποθέτω ότι τα γκολ της τιμής δικαιωματικά πρέπει να είναι και λίγο fancy. Π.χ., Μπάμπελ.

Και τα πόδια των αντίπαλων επιθετικών.
Κυριολεκτικά.