Champions League 2013/2014

Μουχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Μα γιατι ρε παιδια γινεστε κακοι? Επειδη στο Barcelona-Inter π.χ. επεφτε η κλοτσια συννεφο? Επειδη οι παικτες τις Iντερ θυμιζαν ολοι διαφορετικες version του Jack The Reaper? Επειδη οταν ηταν στην Τσελσι το σκηνικο ειχε επαναληφθει? Οχι ο Μουρινιο δεν κανει τετοια…

ρε βλέπει κανείς την ομάδα του ριμπερι να μας πει τι γίνεται? τι 0-3 λεει. τοσο άνετα?

Εγω βλεπω.Δεν μπορεις να φανταστεις ποσο ανετα.Η Σιτι δεν εχει κανει τιποτα

Πολυ δυνατη και φετος η Μπαγερν !

Αυτη η Γιουβεντους ειναι μεγαλο χαλι φετος

Η Μπαγερν ειναι απο τα πιο δυνατα φαβορι για κουπα, παιζει με μεγαλη αυτοπεποιθηση και παιζει και ωραια μπαλα.

Τον πάτο θα σας σκίσει η Βαυαρική υπερδύναμη.

Raping clubs since 1900?

[SPOILER]1999[SPOILER]The Meaning of[SPOILER]PAIN[/SPOILER][/SPOILER][/SPOILER]

Χαχαχαχα :lol: Βασικα αυτο που εγινε το 1999 ηταν απο τους λογους που σε κανουν να αγαπας αυτο το αθλημα, ειμαι Manchester και εκλαιγα απο την πωρωση σε εκεινο το ματς αλλα για τους οπαδους της Bayern ηταν πολυ σκληρο…πορνο…

…αυτός ο κύριος με την κόκκινη μπλούζα, είναι ο υπεύθυνος για μια απ’τις ομορφότερες ποδοσφαιρικές βραδιές…όχι πως ο άλλος με την σαμπάνια, πάει πίσω

:):!:

σιγα ρε γαμιαδες σκουπιστειτε λιγο

Ε τότε αφού το να κερδίζει μια ομάδα που δεν έκανε τίποτα σε όλον τον αγώνα με δυο γκολ από καραμπόλες στις καθυστερήσεις είναι απο τις ομορφότερες ποδοσφαιρικές βραδιές, πάρτε και άλλο ένα ματς-ΛΑΤΡΕΙΑ για το άθλημα από την ίδια σεζόν.

Κάτι σου χει ξεφύγει σ’ αυτό το ποστ.

“Ε τότε αφού το να κερδίζει μια ομάδα που δεν έκανε τίποτα σε όλον τον αγώνα με δυο γκολ από καραμπόλες στις καθυστερήσεις…”

…είναι, τι;
Μαλακία για το άθλημα;
Ή μαγκιά για την ομάδα;

[SPOILER]Εγώ με το πρώτο είμαι πάντως.
(Άρα, υποψιάζομαι, μαζί σου)[/SPOILER]

Ε μεσα στο ποδοσφαιρο ειναι και αυτα,προφανως οταν εισαι στη μερια των χαμενων λες να παει στο διαολο η ‘‘ομορφια’’ του ποδοσφαιρου’'
Αλλα ειναι παντα μεσα στο προγραμμα,κωλοφαρδια ναι,αδικια ομως οχι.

Γράκχε έκανα έντιτ, μαζί είμαστε.

Προφανώς τέτοια ματς είναι “αδικία” και όχι αδικία (κυριολεκτικά), σαφώς όλα είναι μέσα στο ποδόσφαιρο και σίγουρα πρόκειται για αγώνες που δύσκολα ξεχνιούνται. Αλλά “λόγος για να αγαπήσεις το άθλημα” είναι μάλλον αστείο να το λέμε.

“Ε τότε αφού το να κερδίζει μια ομάδα που δεν έκανε τίποτα σε όλον τον αγώνα με δυο γκολ από καραμπόλες στις καθυστερήσεις είναι μια τραγική προδοσία θα’λεγα”

…και την ‘‘άγρια ομορφιά του ποδοσφαίρου’’ που την πάτε:?
…πάντως σεκείνη την φάση με τον Κόντε, έπαιξε ρόλο και ο ‘‘στρατηγός άνεμος’’:stuck_out_tongue:
:):!:

Μωρή κουφάλα ΚρισΠ, πας και κάνεις έντιτ “σιωπηρά” και κάνεις το ποστ μου να φαίνεται χαζό, τι πουστάκι που είσαι όμως. :lol:

Queen, άρα όταν η ομάδα μας πετάει κι όμως τρώει γκολ στις καθυστερήσεις και χάνει, “πόρνη μπάλα”, αλλά όταν σέρνεται, μα βάζει γκολ στις καθυστερήσεις και κερδίζει, “ζήτω το μεγαλείο της ομάδας”, ε; Μ’ αρέσεις. 8)

έντιτ
Ορίστε πάλι.
Σου χω κάνει τίποτα σήμερα ρε, και θέλεις να με παρουσιάζεις συνέχεια για βλάκα; :frowning:

Τόσο σιωπηρά που στο επόμενο ποστ μου γράφω, “ΓΡΑΚΧΕ ΕΚΑΝΑ ΕΝΤΙΤ” :!:

Και ναι όταν η ομάδα μου χάνει με τέτοιο τρόπο είναι πόρνη η μπάλα, ενώ όταν κερδίζει είναι ΘΕΛΗΜΑ ΘΕΟΥ (που πάει με τους δυνατούς).

Αυτά ισχύουν όμως αν είναι κάποιος οπαδός των νικητών ή των χαμένων, εγώ το “λόγος για να αγαπήσεις το άθλημα” που παραπέμπει στο πώς βλέπει το ματς ένας οπαδικά αδιάφορος θεατής ήθελα να αντικρούσω.