Champions League 2018-2019

Αδιανόητα πράγματα.

5 Likes

Το άξιζε πάντως, ηταν καλύτερη σημερα.

3 Likes

Το ματς έγινε ήδη ιστορικό

1 Like

Kαλυτερο τσουλου δεκαετιας για πλακα

10 Likes

Το διήμερο.

Brexit my ass

2 Likes

Μακάρι να το σηκώσουν οι Spurs !!!

Μεγάλα αρχιδια η Tottenham!

1 Like

Είδαμε και πρόκριση με buzzer beater…

1 Like

Για ενα τσουλου ξεπουλησαν την Βρετανια

3 Likes

Απιστευτα πραγματα στα νοκαουτ φετος, ποσες ανατροπαρες και ποσες προκρισεις στο τελος, κακος χαμος…

2 Likes

Γιγαντας ποκετινο, κλασικο ‘‘prove a point’’ στη halftime speech (για τους παλιους μανατζερικους)
Οι ολλανδοι αφανισαν τον σον αλλα που να το περιμενεις οτι θα βγαλει 3 ο μοουρα.
5 γκολ, 4 δοκαρια, ανατροπη, αποθεωση του ποδοσφαιρου

Απο 21 αποδοση εγιναν και οι δυο ανατροπες, απιστευτο

3 Likes

Τώρα που ηρεμήσαμε με τα χθεσινά απίθανα, ώρα για τρου στόρυ:

Πατριάρχης του στοιχήματος μου στέλνει κατά τις 9 το βράδυ μνμ. Αν θες να παίξεις, ρίξε τελικό αποτέλεσμα 1-3 ή 2-3 και Τότεναμ όβερ 2,5 γκολ. Χαμογελάω ειρωνικά και του στέλνω φώτο το κουπόνι που έπαιξα: Ακριβές σκορ 3-0 ο Αίαντας.

Στο 2-0 βγάζω γλώσσα, του στέλνω ειρωνικό μνμ και μου απαντάει να κάνω υπομονή. Μετά το τέλος του αγώνα πρέπει να μου έστειλε γύρω στα 10 μηνύματα ατελείωτου γλεντιού. Καλύτερα να μάσαγα.

4 Likes

Αν είχατε την “δυναμη” να στησετε ημιτελικό τσου λου και ποντάρατε και κάποια εκατομμύρια θα το κανονίζατε να μπει το γκολ στο 95 για ξεμπροστιασμα ώστε αν πάει κάτι στραβά να χάσετε τα εκατομμύρια σας γιατι θα σκεφτόσασταν την φήμη του αθλήματος?
Προσωπικά αν είχα τον τροπο να στήσω τέτοιο αγωνα που σημαινει οτι και οι 2 ομάδες ειναι μιλημένες θα κανόνιζα να εχω το επιθμητό αποτέλεσμα απο το 80.

1 Like

Δεν ξέρεις εσύ από αυτά.

Γιατι υπονοησε κανεις οτι στηθηκαν τα παιχνιδια? Αυτα τα λενε κατι ξερολες στα προποτζιδικα που οποιο ματς χασουν ειναι στημενο.

1 Like

Δηλαδή, όλα :joy:.

3 Likes

Όλοι τα ξέρουν και όλοι μένουν στο μεροκάματο… προσωπικά αν τα “ήξερα” όπως αυτοί, αυτή τη στιγμή θα είχα για χαρτί υγείας τυλιγμένα 50ευρα.

Δεν θυμάμαι ποιος παίχτης του Άγιαξ είχε το δοκάρι στο 2-2, αλλά επειδή ήξερε και αυτός μάλλον θα σκέφτηκε να βάλει τα κατάλληλα φάλτσα (μετά από 80 λεπτά ατελείωτου τρεξίματος και ψυχολογικής πίεσης) για να πάει η μπάλα δοκάρι και έξω και όχι δοκάρι και μέσα

3 Likes

Εκτός αν δεν κατάλαβα εγώ τι εννοούσε με αυτό το ποστ και τον πατριάρχη του στοιχήματος.
Σε καφενεία και προποτζίδικα ό,τι είπε ο από πάνω, όλοι τα ξέρουν όλα μετά το τέλος των αγώνων.

2 Likes

Kι εγώ αν τα ήξερα θα ήμουνα κροίσος μες την κρίση που λέει κι ο Υποχθόνιος :stuck_out_tongue_closed_eyes: